Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
10. apr 2014

@miskanr1 ahoj Miska, tak zacali sme 6 mesiac a citim sa zatial skvele, chodim do prace a vobec sa nesetrim 🙂...ale obavy mam stale, to budem mat asi dokonca 😉 ...vek, rozum, informacie, tuzba - robia svoje 😉 a ty sa mas ako? ako pokracujete?

falin
10. apr 2014

@stastenka42 -parada, srdecna gratulka 🙂 🙂 🙂 Tesim sa s tebou 😉

speranza1
10. apr 2014

@falin tak co falinka, kedy ideme na to my??? kedy uz budeme nasim bambulkam oznamovat uz aj my taketo naaadherne spravicky?????

miskanr1
10. apr 2014

@lusipe No my zatialbeháme po vyšetreniach. Respektíve už čakáme len na jedno kedy nám lekárka zavolá, že sa máme dostaviť. Mám hotovú hematológiu na trombofilné mutácie a celkový krvný obraz a všetko mám v poriadku. Tiež mám imunológiu a zatiaľ všetko v norme. Majú nás volať ešte na jedno vyšetrenie aby sme to uzavreli.

lusipe
10. apr 2014

@miskanr1 urcite si uplne zdrava....je to len otazk casu, kedy sa to podari....ono je to vzdy nahoda a zhoda okolnosti...budem mooooc drzat palceky a mysliet na teba 😉

miskanr1
10. apr 2014

Dakujem pekne moja. Aj ty sa drž a užívaj si tehotenstvo 🙂

ludinka
10. apr 2014

@miskanr1 ahoj, ja som sa teda nakoniec rozhodla ze ten ket odlozim na neskor, po velkej noci idem do tych lucok tak dufam ze sa tam dostanem do formy 🙂 a s tebou to teda ako vyzera? na buduci mesiac ides nato?

@kako23 a ty sa ako mas? kedy ides do dalsieho boja?? vybavila si nieco v tej vseobecnej poistovni??
ozaj a ked ti prisli tie papiere z brna tak tam bolo na tej obalke napisane ze je to od nich? nechcem aby svokra vedela ze nieco riesime v brne preto sa pytam... 😉

@lusipe tebe tie tyzdne krasne pribudaju 😵 , coskoro budes aj rodit 😀

lusipe
10. apr 2014

@ludinka vies, ze mne sa ani nezda? 😉 niekedy mam pocit, ze sa to vlecie a inokedy,ze ved uz sme za polovicou... 😉 jej, pekne si uzi kupele, dobre zrelaxuj a potom sa to urcite podari 😉 drzkaj sa.. 😉

ludinka
10. apr 2014

@lusipe aj ja dufam ze to pomoze 🙂

ludinka
10. apr 2014

@miskanr1 ozaj a tebe sa z tej dovery uz ozvali??

sona_fit
10. apr 2014

@miskanr1 Ahoj, to je super ze mas vsetky vysetrenia v poriadku. Tak hurá do dalsieho boja! 🙂 Ja mam tu hematologiu tiez OK, tak by som chcela ist na KET v majovom cykle. Mozno budeme bojovať naraz 😉

sona_fit
10. apr 2014

@tlucka Ahojcek, ak som dobre sledovala, ty uz si po KET? Cakam ze sa ozves a zavesis tu dobru spravicku 😉 Myslim na Teba a držim pršteky 🙂

miskanr1
10. apr 2014

@sona_fit to by bolo super. 🙂 Uvidím ako to celé víde. 🙂 Držím palce

kako23
10. apr 2014

Ahojte dievcata, Vy co ste absolvovali vysetrenie reprodukcnej imunologii, viete mi povedat co je to celk.IgM?

ludinka
10. apr 2014

@kako23 ahoj, dlho si tu nebola, no rada by som ti povedala ale neviem....skus sa opytat zibi alebo lienky

kako23
10. apr 2014

@ludinka ahoj moja, my sa zatial nechystame do dalsieho boja. Absolvovali sme vsetky vysetrenia v marci - imunologia, genetika, hematologia a teraz cakame na vysledky. Z Prahy nam prisli dnes vysledky a vyzeraju uplne v poriadku a ostatne ocakavame v polke maja. Koncom maja pojdeme na konzultaciu do Brna a potom uvidime co dalej. Poistovnu neriesim. Ked my posielali papiere tak na obalke mali normalne svoju peciatku. Tebe sa ako dari? Citam, ze ides do kupelov, super aspon si poriadne oddychnes.drz sa 🙂

tlucka
10. apr 2014

@sona_fit Ahoj Sonička, ďakujem že na mňa myslíš. 🙂 Pekne si ma odhalila 😉 Často sem nakukujem, avšak len ako pozorovateľ, keďže prispievam len sporadicky, pretože nemám nič pozitívne a nechcem kočky zahŕňať negatívnymi správami 😒 ☹

ludinka
10. apr 2014

@kako23 tak to je dobre ze mas tie vysledky z prahy ok, nazabudni si dat to vysetrenie refundovat-aspon nejake prachy vratia..
ano do kupelov sa uz tesim , dufam ze mi to pomoze...

sarasota
10. apr 2014

@stastenka42 Gratulujem k Taminke a zelam vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 🙂

skaredekacatko
10. apr 2014

@miskanar1 sizo nieco riesi ale skus sa jej opytat

tlucka
10. apr 2014

@sona_fit A ty Soni ako sa máš? Čo máš nové? 🙂

dafy
10. apr 2014

@pufa ani mi nehovor 🙂 ved len nedávno som bola na vklade 😵 😵 strašne rýchlo to zbehlo 😎

tinna13
10. apr 2014

@stastenka42 srdecne blahozelam k Tamarke 🙂 , uzivajte si to

sarasota
10. apr 2014

@dafy @tinna13 teraz ste na rade Vy koculky 🙂 🙂

sarasota
10. apr 2014

Prosim Vas kde sa da spravit v Bratislave reprodukcna imunologia?

sizo
10. apr 2014

@lienka_1 Tak moja, len aby kazdy zostam na SK......aby tu tahali z nas peniaze..........

skaredekacatko
10. apr 2014

@sizo cau ved mas pravdu majitel dovery vlastni aj lekarne a aj par nemocnic co viac dodat.

sizo
10. apr 2014

@skaredekacatko No ved o to im ide, nie????????????

skaredekacatko
10. apr 2014

@sizo veru teraz by trebalo tv co je fickovi naklonena lebo on bol proti ziskom poistovni a za jednu tam by to radi odvysielali len aby dovere uskodili
.

gaga83
10. apr 2014

@stastenka42 velka gratulacia nech je mala zdravuckaam a robi vam radost 🙂 . Drzkajte sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre