Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
27. apr 2014

@lienkalienocka v den iui bol manzel uz truchu chory a potom zostal cely tyzden doma, tak budem dufat, ze ten spg dopadol preto zle. Drzim palce, budes spokojna. Uz si si vybrala lekara ?

lienkalienocka
27. apr 2014

@haimi no zatial vyhrava Stelcl. asi radsej pojdem ku chlapovi, jak k zene. s nimi nemam dobre skusenosti 🙂
dakujem, snad to vyjde. ty teraz ides na to? nieco som citala, ale asi nie dostatocne 🙂 aj tebe prajem nech vsetko vyjde podla predstav 😉

haimi
27. apr 2014

Dobre si vybrala. Ja. mam tiez vacsiu doveru k muzom 🙂 ked sa nic nestane, co by nam zmarilo plany tak zaciname od nasledujuceho cyklu 😉

haimi
27. apr 2014

@skaredekacatko @bergalm diky baby 🙂

skaredekacatko
27. apr 2014

@haimi super drzim palce ja zacinam tiez nasledujuci cyklus co pride cize cochvila

donatela
27. apr 2014

@haimi aj ja mam 150j. merinalu od 2dc, clostil nemám. ak to poisťovňa schváli a bude všetko ok, tak ďalší cyklus, takže začiatkom júna... budeme si držať palčeky navzájom 😉

dafy
27. apr 2014

@mimika1973 uplne tie najmenšie pre novorodenca 😀 😀 on je taký špuntík 😎

haimi
28. apr 2014

@donatela drzime si palce 😉 ty mas tusim vzp, takze mas vysoke 100% pravdepodobnosti, ze ti to schvalia 🙂

donatela
28. apr 2014

@haimi ano vszp. Kiez by si mala pravdu... 🙂

zabka1124
28. apr 2014

BAABYYYY🙂,tymto sa chcem verejne a z celejo srdiecka podakovat @lienka_1 za veliku pomoc🙂🙂,pri zhanani injekcii a liekov na nase 2IVF.Tu stranku , co mi dala, je fakt uzasnaa, spolupracuju s RF Brnom, takze nebol vobec ziaden problem s komunikaciou medzi mnou-RF-fertility2u.com 🙂🙂🙂!
@lienka_1 VEEEEEELMIIII dakujeeem🙂🙂🙂!!
Som rada, ze sme tu take partacky, aj ked ja nejako nestiiham🙂🙂🙂🙂.krpcek zacina chodit,jedovat sa,upratuje vo velkom, takze zaaabaavaa je domaa🙂🙂!!

buba08
28. apr 2014

@zabka1124 ja mam to stastie, ze @lienka_1 poznam osobne, je to fantasticky clovek s velikanskym srdcom🙂, @lienka_1 si super kamoska, mam ta rada, cmuk🙂

sizo
28. apr 2014

@haimi Ahoj, teraz som citala tvoje zamietnutie...Ze si mas vybrat inz car na sk???To je co??????????????????????Haj....i v dovere, im je to jedno, lebo ich sa to netyka....fuj, hnus!!!!

lienka_1
28. apr 2014

@zabka1124
@buba08 Jej, zeny! Ste zlate! 🙂 Prave dnes som jednej skvelej doktorecke hovorila, aka fajn partia je v tejto teme. Som rada, ze som mohla pomoct. Ten link bol naozaj malickost. 😉 A @buba08, jedina dobra vec na neplodnosti su ludia, ktorych pocat toho stretnes. Dufam, ze si taky vecer skoro zopakujeme 😉

lienka_1
28. apr 2014

@buba08 Chcela som napisat pocas...vyslo, ze pocat...mozno dobre znamenie 😀 😀 😀

buba08
28. apr 2014

@lienka_1 aj ja dufam, ze coskoro sa zase vidime a to pocat tentokrat prenechavam tebe, ok? 🙂

lienka_1
28. apr 2014

@buba08 Nebudem sa branit 😀 😀 😀 😀

haimi
28. apr 2014

Mam na Vas otazku. Uz o nej rozmyslam dlhsie, ale nedosla som na nic. Ked pridem do lekarne na svk s receptom napr. Na merional, podla akeho kluca vedia, ci mi maju nauctovat len doplatok, alebo plnu sumu ? Pozeraju, ci je peciatka svk car, alebo co ?? Dik 🙂

diska
28. apr 2014

@haimi vedia to,lebo tie lieky co su schvalene poistovnou maju na recepte kod revizneho lekara,tie hradi poistovna,ostatne neschvalene nemaju ten kod,tak celu sumu hradis sama. 😉

gagirl
28. apr 2014

Ahojte dievcata..chystame sa na prvu konzultaciu do Reprofitu Brno a neviem ku komu sa mam objednat..poradte kto je tam najlepsi?s kym mate najlepsie skusenosti..dakujem..🙂

denulkl
29. apr 2014

@gagirl za mna mozem povedat ze vsetci su ok,nemala som so ziadnym zlu skusenost.ja chodim k Stelcovi,hlavne aby ti pomohli,to je podstatne.😉

miscok
29. apr 2014

@dafy Gratulujem a tesim sa s tebou.Maly je krasny 😵 Prajem vam krasny spolocny zivot 🙂

haimi
29. apr 2014

@diska dakujem za vysvetlenie 🙂 no veru, maju to premyslene

bradik
29. apr 2014

@miscok Ahoj,vam uz sa to tiez pekne krati 🙂 ,za chvilku budete mat drobca pri sebe. Ako inak? Vsetko v poriadku?

haimi
29. apr 2014

kedze co chvila zacinam s prvym ivf, tak budem mat pocas toho asi milion otazok. Kedze ste boli vzdy take zlate a vzdy ste mi odpisali, mala by som na Vas nejake dalsie otazky. Kedy ste isli pri IVF na prve kontrolne sono ? Je jedno, ci sa picha merional rano, alebo vecer ? Pisala som Marcelovi, ale neodpisal mi na vsetko. Verim, ze maju toho kvantum, ked tam chodi uz polka slovenska 😉 Kedze sme sa finalne nedohodli na kalkulacii za ivf pisala som mu, ale vobec mi na to priamo neodpisal. Prilepil mi tam excel tabulku - stimulacny protokol a tam je uvedene: " zaloha: IVF MIN + ICSI + PK". Podla tej poznamky by to malo byt soft ? Mozem tuto informaciu brat ako smerodatnu ? dakujem kocky za pomoc 🙂

lienkalienocka
29. apr 2014

@haimi tak uz sme aj my objednani 🙂 a hned nas supli k stelclovi. dobre znamenie 🙂 drzim palce nech vsetko vyjde. a ja som pichala merional rano 😉
este by ma nieco zaujimalo... asi si sa to pytala aj ty 🙂 mozte ist na sono pri ivf aj ku svojej gyn? alebo len do brna?

zoji79
29. apr 2014

Cafte 🙂 . Baby, stalo sa vam, ze z RF vam neodpisali do 24 hod? 😕

sasa1983
29. apr 2014

@zoji79 áno stalo, ja som mala Koudelku, a keď bol na pracovnej ceste, niekedy neodpísal aj viac dní a nakoniec sú aj dovolenky
vždy som to tak robila, že ak neodpísal viac ako 2dni, cinkla som tam, či tam je a ak nebol, iný Dr. mi odpísal.

zoji79
29. apr 2014

@sasa1983 diky za odpoved, ale viem ze fesi je tam. Len som bola zvyknuta, ze mi odpovedal max do hodky.....asi ma rozmaznal 😀

diska
29. apr 2014

@haimi veru ,veru maju 😀

nelly3
29. apr 2014

@zoji79
ja viem, ze fesi isiel v nedelu do prahy, tak si myslim, ze tam nie je 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre