Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
14. júl 2013

@mimika1973 ja viem moja ,ale úplne akoby u nich z nás vyprchalo šťastie, ktoré sme cítili navzájom pro aj po utz, neskutočny zážitok 🙂

melisska
14. júl 2013

@mimika1973
@bergalm este ze mám vas 🙂 vsetky babulky tu 🙂

sanchezova
14. júl 2013

@majbo určitě to bude dobré, mě taky prsa přestaly bolet a ozvaly se zase po čase. držím pěstičky 🙂

lenka2013
14. júl 2013

@jahoda333 dakujem za radu,musím niečo vyskušať,lebo sa zbláznim

lenka2013
14. júl 2013

@jahoda333 tie bylinky a homeopatiká si brala aj počas stimulácie,nebije sa to

jahoda333
14. júl 2013

nie pred stimulaciou ale bylinky ti da take aby to neuskodilo nahodou ak by si bola uz tehu aj mne tak dala ona sa vyzna 😉

jahoda333
14. júl 2013

@lenka2013 treba vyskusat vsetko ja som dala do liekov vela penazi ale oplatilo sa 🙂

dafy
14. júl 2013

@melisska a čo sa jej presne nepáčilo???ze nečakáte dievcatko?? 😕 😕 😕

tancik
14. júl 2013

@mimika1973 juj moja neviem kedy pojdem opat do toho beham po vysetreniach a az tak pojdem zistili, ze mam dokonca vysoke ASLO, tak ked to budu mandle, tak pojdu vonku. Bola som na genetike, teraz idem na imunolku, potom na hematku,mam uz mikracku a az po vysledkoch sa dam do toho spat. Cize ratam, ze ked to pojde hladko tak september, oktober. Verila som i ja tomu prirodzenemu embryjku,ale co uz serka ma to aj dost trapi, ale snazime sa to nejako vynahradit. Dnes sme boli na bicykloch a paradne bolo.A ty ako?

lenka2013
14. júl 2013

@jahoda333 ja už zo zufalstva neviem ,čo robiť,sk´´ušala som všeličo Macu,kotvičník ,drmek ,čaj Ludmily Mojžišovej,matersku kašičku a už sa boj´´im,čo je dobré alebo zlé.Idem na soft v auguste,takže bylinky aj počas stimulácie?Doktor mi povedal,že by sa nemali fytoestrogény,lebo v čase stimulácie maj´´u opačný efekt.tak neviem ,čo by som si ešte nasadila.Ešte som brala Inofolic

jahoda333
14. júl 2013

@lenka2013 toto co ma ona mozes aj pocas stimulky len jej to musis pobedat ona ti da presne to co potrebujes ale hlavna je psychika my stavame barak takze ja som na nic ine nemyslela a mala som tu neterku akurat na prazdniny tak som mala o zabavu postarane a na zle som nemyslela
😉

melisska
15. júl 2013

@dafy ani nie,ze nepáčilo, ale mala take narážky,....kašlem nato, ona ma irak so sebou problémy...my sme šťastný🙂 😵bola sklamaná, tak som to cítila, vsak to je naše dieťatko, nie jej

melisska
15. júl 2013

Dobré ranko 😉
@skaredekacatko moja to je tak s nádejou, ale ona stále je 😉 😵

jahoda333
15. júl 2013

Dnesny ranny test z rf vysiel pozitivne takze sa ide na krv,no odkedy som tehotna neviem rano spavat 🙂

melisska
15. júl 2013

@jahoda333 no ako ja 😀 držíme palceky moja 🙂

andy175
15. júl 2013

@jahoda333 ahoj! a ty si sa objednavala na ultrazvuk do Brna? a máš ešte utrogestan? lebo ja mám iba na zajtra tak dúfam, že mi stihnú poslať recept. Inak neviem čo spravím...

cora41
15. júl 2013

@melisska nevsimaj si ziadne reci moja, tento vas vytuzeny balicek je iba vas a je to uuuplne jedno, co to bude, len nech je to zdravucke a nech sa rodicia z neho mozu tesit 🙂

ria191
15. júl 2013

@dafy ja ťa tak vycápem po rici, čo som ti kázala hm???? 😀 😀 😀 Ešteže máš rozumného mm váž si ho 😀 😀 😀
@lienka_1 do prdele s tým špinením hádam to nie je ešte koniec a ten cheesecake že wow mňam ty si veru iná šikovnica 😀 😀 😀
@skaredekacatko kurňa dva dni som tu není a ☹ ☹ ☹ vy na mňa aké správy hm?

ria191
15. júl 2013

@melisska "ja milujem" svokry 😀 😀 😀 jedným uškom dnu druhým rýchlo von 😀 😀 😀 neoplatí sa ani rozčuľovať zavrieš dvere a máš pokoj 😕 😕 😕 super správička takže "Janík" je v poriadku nie že by sme to nevedeli, ale chvalabohu😀 😀 😀

skaredekacatko
15. júl 2013

@ria191 nemozu byt predsa 100% to by bolo moc 😀 este ze mame nanuka tomu prikazem ako prisna mama aby nikam neliezol von ma 9 mesiacov zaracha. 😀

ria191
15. júl 2013

@melisska
@amali
@lienka_1 kočule musím padať, lebo keď vidím tie vaše fotky dobrôt tak mi tečú slinky 😀 😀 😀 a vyzerám ako nadržaný bernardín 😀 😀 😀 , ale nie musím ísť makať tak "práci česť"

lenka2013
15. júl 2013

@jahoda333 Ozaj gratulujem k uspechu ,ja teraz prežívam strašne ťažké chvíle ,neviem ako sa s takým sklamaním vysporiadávaj´´u iné ženy ,ale mne to akosi nejde.Budem musieť ešte niečo skusiť,len už nie je veľa času,s tými bylinami a prípravkami ,čo som ti písala nemáš skusenosti?

ria191
15. júl 2013

@skaredekacatko super prístup niekto to má ľahšie a niekto ťažšie, ale pokiaľ to nevzdáme nádej tam je vždy treba ísť ďalej 😀 😀 😀

ria191
15. júl 2013

@jahoda333
@andy175 veľká gratulka tehuľky naše 😀 😀 😀

melisska
15. júl 2013

@andy175 utros ti predpise aj tvoj gynekolog 😉

melisska
15. júl 2013

nove fotecky v albume 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jahoda333
15. júl 2013

@lenka2013 ahoj nie ja som nic take neuzivala a dakujem za gratulku si zlata 🙂

jahoda333
15. júl 2013

@ria191 riuska dakujeme 😉

melisska
15. júl 2013

Naše srdiečko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 mamičkin miláčik 😉

jahoda333
15. júl 2013

@andy175 ahoj nie ja uz teraz chodim k mojmu lekarovi a utrogestan mi predpisal moj gynekolog tak nemaj obavy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre