Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
11. nov 2013

Ahojte tie ktore nate doveru a ste si davali preplacat ivf aj vam prislo niejake vyrozumenie lebo mne dnes nabehli peniaze na ucet statna pokladnica ale nesedi mi cislo uctu ine ako ked platim do dovery. Z akeho uctu vam to posielali?

monikak1
11. nov 2013

@ria191 joooooj riuš díííík, ale oproti Vám niektorým bojovníčkam som slabá mucha.... 😝 😝 😝 a doma ma drží jeden poklad, ktorý prišiel na svet presne po 10 rokoch sĺz a snehobielych testov, takže viem, že celý ten boj stojí za to....!!! A mám tu Vás všetky, ktoré mi idete príkladom, nevzdaváte sa, preto verím, že sa nám to všetkým podarí!!!

monikak1
11. nov 2013

@speranza1 12 deň po ET, dnes som mala podľa RF testovať

ria191
11. nov 2013

@skaredekacatko prašule sú na účte tak nerieš 😀 😀 😀 už ti ich nikto nemôže vziať 😀 😀 😀

skaredekacatko
11. nov 2013

@ria191 len aby nik nepytal naspat uz sa mi to totiz stalo 😀 ale neboj uz viem kde cast z nich miniem.

monikak1
11. nov 2013

@ria191 inak riuš s tou starobou🙂🙂🙂 som ešte o rok staršia od Teba 😀 😀 😀

ria191
11. nov 2013

@skaredekacatko aj keby pýtal 😀 😀 😀 nedáš a hotovo 😀 😀 😀

ria191
11. nov 2013

@monikak1 uff dúfam, že zo mňa si nikto nebude brať príklad 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀

monikak1
11. nov 2013

@ria191 jasné že si príklad, však bojuješ ako drak 😉

miscok
11. nov 2013

@bergalm Tak len pekne odpocivaj. On sa vstrebe, neboj 🙂 A bobek pekne rastie.

skaredekacatko
11. nov 2013

@ria191 mas pravdu utekam minut do mesta. 😀

ria191
11. nov 2013

@monikak1 noóóóóó na "skopičiny" tak to ma je 😀 😀 😀 . Už rozmýšľam čo zase vyvediem Marcelovi nech sa nenudí. Chudák už "včul" mi je ho ľúto. To že sa môj gynďák chytá za hlavu som si zvykla, ale že privediem Marcelka do takého stavu tak to by mi ani vo sne nenapadlo. O chvíľku ma nebude chcieť nikto vidieť teraz neviem či zo zúfalstva alebo z beznádeje 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😝 😝 😝.

ria191
11. nov 2013

@skaredekacatko bola by si hlúpa keby si vracala niečo do štátnej 😀 😀 😀 . Niečo pekné si na seba kúp 😀 😀 😀

gerdusha
11. nov 2013

@skaredekacatko

ahoj, mozem sa spytat, kedy si posielala ziadost do dovery? lebo ja som posielala este 26. 8. a stale nic, vraj maju vela ziadosti a mam byt trpezliva...tak by ma zaujimalo, kde v "poradovniku" sa teraz nachadzam.

tlucka
11. nov 2013

@karkana zlatíčko Ďakujem, že na mňa myslíš 😉 Ja stále verím, že čoskoro mi oznámiš ty skvelú správu a ja ťa potom budem nasledovať 😉

tlucka
11. nov 2013

kočeny, ďakujem vám všetkým, ktoré ste na mňa mysleli 🙂 Takže Hcg je pozitívne, ale hodnota je nízka, iba 8,3 ☹ Dnes som 13 deň po ET, takže embryjko to asi vzdalo. Som zvedavá, čo mi odpíše doktor. ☹
No čo už, ideme ďalej bojovať. Základ je, že aspoň raz v živote som si našla // na teste. 😀 😀 😀
Síce len na chvíľu, ale predsa.. Nabudúce to dúfam bude lepšie 😉

speranza1
11. nov 2013

@gerdusha urcite si pockas 4 mesiace od odoslania... aj ja som tak cakala....a presne po 4 mesiacoch mi to vyplatili 😉 🙂

speranza1
11. nov 2013

@tlucka no... bohuzial... prezivas si to iste, co ja uz 3x....☹

speranza1
11. nov 2013

@monikak1 😔 😔 😔 to je mi luto, ze to takto dopadlo...

ria191
11. nov 2013

@speranza1 no čo ako???

ria191
11. nov 2013

@tlucka škoda ☹ ☹ ☹

speranza1
11. nov 2013

@argenti no ahoj moja...cakam na tvoje spravy....

speranza1
11. nov 2013

@ria191 dnes na 4ty den ich nekontroluju....

ria191
11. nov 2013

@speranza1 bloncka 😀 😀 😀 už som zabudla 😝 😝 😝

argenti
11. nov 2013

@speranza1 No tak som volala ale zatial musí stále čakať, lebo vraj 4. den rastu rýchlejšie a zatial ho chcú ešte pozorovat. Cože moje malinké zlaté bojuje. Zajtra doobeda mi bude volat Koudelka,ci vkladame. Ak ano tak poobede a ak nie tak mi povie další postup. Ak by nedošlo k ET ako je to s platenim? Co všetko platím, iba lieky alebo tu sumu co mi vycislili při OPU.

miscok
11. nov 2013

@tlucka To ma mrzi ☹ Aspon ale vies na com si a ze myslis pozitivne. Verim, ze sa to nabuduce podari a // ostanu silne na 9 mesiacov 🙂

tlucka
11. nov 2013

@speranza1
@miscok
@ria191 Díky kočky, snáď nabudúce to bude pozitívne 😉 🙂 Ešte máme dvoch mrazáčikov, tak verím že zabojujú 😉

tlucka
11. nov 2013

@speranza1 Speri, aj ti povedali, prečo sa ti to opakuje?

speranza1
11. nov 2013

@argenti juuj drzim palce... tfuj tfuj tfuj.... a platit budes za lieky, a za soft IVF + pocet napichnutch vajok.. ked robili ICSI...

miscok
11. nov 2013

@tlucka Tak to je super, ze mas aj snehuliakov. Pojdes hned o mesiac alebo si doprajes troska oddychu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre