Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sasa1983
7. apr 2014

@lusipe no, mne vkladalito isté...ďakujem

lusipe
7. apr 2014

@sasa1983 tak sup zajtra, mozes testovat, nieco uz bude vidiet 🙂

sasa1983
7. apr 2014

@skaredekacatko čo to takto dôvera vymýšľa? Ja som zmenilapoisťovňu z Unionu do VŠZP, tu problémy nie sú.. a malo by to byť všade rovnaké..

sasa1983
7. apr 2014

no, asi počkám na manžela..

skaredekacatko
7. apr 2014

@sasa1983 nam chut im napisat ze prejdem do vszp ma fakt nasrali

sasa1983
7. apr 2014

A dáke odvolania?

dafy
7. apr 2014

ahojte buduci týžden v utorok 15teho máme naplánovanu sekciu 🙂 🙂 uz som si stihla poplakať od strachu 😀 ...

skaredekacatko
7. apr 2014

@sasa1983 a čo sa odvolám

melisska
7. apr 2014

@dafy jaaaj tešíme saaaaa 🙂 drzkajte sa 🙂

tancik
7. apr 2014

Baby chcem sa opytat uzivate Medrol?odkedy pred OPU ste ho zacali brat?

sizo
7. apr 2014

@tinkatinulka No takze to znamena, ze nam ziadost odmietnu........haj.......

sizo
7. apr 2014

@rebeka33 No moja neboooj, ja sa odvolam.......este som nepodala ziadost, potrebujem to klinicke pracovisko a pochybujem, ze GF mi to orazi!!!!!!!!!!!Skusim si vypytat inde peciatku.Potom ked mi to neschvalia, tak sa odvolam........................

haimi
7. apr 2014

@tinkatinulka som totalne nasrata, keby som vedela, tak som mohla zacat uz v aprili stimulivat ako samoplatca 😠 nechapem, preco zahadne pred zmenou zakona preplacali a teraz vsetko zamietaju

tinkatinulka
7. apr 2014

@haimi my sme od novembra na bode mrazu lebo sme cakali ako sa to cele pohne a ani som nestihla poslat papiere do RF a viem že je to marne, Dovera je proste v tomto najhorsia poistovna..asi treba zmenu.

haimi
7. apr 2014

@tinkatinulka hej, asi im napisem, ze som vdaka ich spravaniu nutena zmenit poistovnu

skaredekacatko
7. apr 2014

1@tinkatinulka mali by sme sa spojit a poslat naraz ziadosti a stiplavy list ze odideme ked nas bude viac tak to mozno pomoze.

sasa1983
7. apr 2014

Kočky, môj názor. Samy si nevystačíte. Ja som lekárka a predsa som kľučkovala v týchto odporúčaniach..ak by som sama potrebovala, iste by som ibvestovala do právnika (žiadny známy, čo sa nato večer po robote kukne).. Ale normálny posudok/odborný názor, čo a či je zákon na Vašej strane. Takto len vyvolávate po poisťovne, každej povie niekto iný (na každej pobočke je dáka iná informovaná pani/slečna)..A potom sa dá jednať.
Ja by som išla touto cestou. a aj som chcela, ale schválili mi to. Teda, dúfam, že tento skvelý KET vyjde a ja to nebudem musieť využiť. Ale keby dačo..ďalšie IVF už mám predschválené, VŠZP. Neviem, ako Dôvera, ale zákon platí pre všetky poisťovne rovnako..Saša

skaredekacatko
7. apr 2014

@haimi @tinkatulka kolko nas je co im to neschvalili ? Nebolo by dobre poskladat sa na pracnika nech on t napise v nasom mene list pravnickeho charakteru.

nelly3
7. apr 2014

@skaredekacatko
mne to dneska konecne aj postou doslo pisomne, trvalo im to skoro dva mesiace 😠 no podla mna by bolo dobre to dat do jojky alebo do markizy, nech oni urobia reportaz, lebo takto nemame sancu. velmi zaujimave, ze vseobecna to schvali a ine poistovne nie 😝

skaredekacatko
7. apr 2014

@nelly a kto sa odvazi ja v telke nepoznam nikoho.

nelly3
7. apr 2014

@skaredekacatko
ved to, niekto kto ma nato gule 😀 no da sa aj napisat 😉

haimi
7. apr 2014

@skaredekacatko mne este odpoved nedosla, ale bud. tyzden ocakavam zamietnutie

skaredekacatko
7. apr 2014

@nelly alebo ten pravnik bo neviem ci to pre tv bude zaujimave.

skaredekacatko
7. apr 2014

@haimi a ako chce postupovat ked to zamietnu

haimi
7. apr 2014

@skaredekacatko idem vyskusat ako samoplatca a potom uvidim. Mozno pojdem cez poistovnu vyskusat ferticent. Zakon je tak napisany, ze ti to s vysmechom na tvari mozu zamietnut

lienka_1
7. apr 2014

@sasa1983 Ahoj Sasi! Ty si bola na KET? Juuj! Drzim palce, nech tam su // 😉

sasa1983
7. apr 2014

@lienka_1 ahoj koča, bola som, ´dakujem a pred 1 hod som robila test, mám to! Brno má skvelú embryológiu, myslím, že je to kľúčové...

skaredekacatko
7. apr 2014

@haimi ved toto ale mojmu muzovi sa nechce ist ako samoplatcovi vymysla ja by som aj sla.

rebeka33
7. apr 2014

@sasa1983 gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sasa1983
7. apr 2014

@rebeka33 Ďakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre