Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
23. apr 2014

@dafy -dafynka, srdecne blahozelaaaam a prajem vam vsetko dobre, najmä nech ste zdravi. Uzivajte si krasne spolocne chvile 🙂 🙂 🙂

dalida
23. apr 2014

@dafy blahozem 🙂 Mam velku radost 🙂 Damiankovi prajem vela zdravicka a mimcke pohodovu DOVOLENKU 🙂 Posielam bozček 🙂

falin
23. apr 2014

@izzie27 - supeeer spravicka, parada, velka gratulka k // 🙂 🙂 🙂

@sarasota - sarasotka, si krasna tehulka 😵

@dafy - malinky je uzasny 😉

@tinna13 - velika gratulka , same krasne spravicky. Uzivajte si princeznicku 🙂

falin
23. apr 2014

Baby, chvilu som tu neni a same pekne spravicky, nove tehulky. Waw, paradicka

@zoji79 - zojuska, velka gratulka, pevne verim ze vsetko bude ok, silno drzim palceky
@mimi_2 - blahozelam ku kolajnickam, a uzivaj si bezpriznakove (a verim ze celu dobu bezproblemove) tehu 😉

falin
23. apr 2014

caute korculky, ktora je dalsia na rade? Sa to tu krasne rozbehlo 😵

tinkatinulka
23. apr 2014

@falin ahoj fakinka my tu asi s rius, nelly budeme este dlho strasit lenocka a speri už poficia zase na novej vlne.

zoji79
23. apr 2014

@falin dakujem velmi pekne falinka 🙂 .....toto je u mna iba zaciatok. Vycikat vycykam ciarocky, len kto mi ho udrzi.....neverim...kym neporodim 😕 😅

nelly3
23. apr 2014

ahojte krasky, mam 2x cetrotide ak by ste mali zaujem - zaruka 9/2014 nakolko pri dlhom protokole ho nepotrebujem 😉

nelly3
23. apr 2014

@tinkatinulka
ahoj ty sa vyznas moja, chcem si dat preplatit soft co som mala v septembri po starom este, kedze mi teraz zamietli, aka je tam doba? myslim do roka spatne, len nie som si ista.

tlucka
23. apr 2014

@nelly3 ahojky, ja by som mala záujem 🙂 Musím robiť zásoby do ďalšieho boja 😉

tinkatinulka
23. apr 2014

@nelly3 do roka ti musia preplatit..ale caka sa strasne dlho..4 mesiace myslim som cakala.ale preplatia.

tinkatinulka
23. apr 2014

@nelly3 aj pri dlhom sa može pichat cetrotide..

ria191
23. apr 2014

@tinkatinulka nie tinča iba ja a ty nelču z toho vynechaj 😀 😀 😀 . Ja z donútenia a ty z toho, že máš určo vrtuľu v "rici" a makošíš okolo haciendy ale keby si chcela, tak aj ty naskočíš do tehu vláčika čoskoro hm??? inak aj ja makoším zrovna robím búdu pre nášho miláčka 😀 😀 😀 a ešte ma čaká kôpka hliny a sadenie trávičky posadené mám už všetko aj uhorky aj keď sa hovorí uhorka na Marka do jarka 😀 😀 😀 ale ja všetko jedným vrzom 😝 😝 😝 😕 😕 😕 a ešte mám toho veľa na pláne 😀 😀 😀

humancare
23. apr 2014

Nedari sa Vam otehotniet? Mate cysty, alebo myomy, ktore sa Vam nedaju vyliecit? Prave pre Vas je tu cvicenie AVIVA, ktore je jedine na Slovensku. Uz sme pomohli viacerym zenam, ktorym sa nedarilo pocat babatko a nepomahali im ani umele oplodnenia. V maji robime prve 4hodinove cvicenie. Tento krat v Samorine. Nevahajte a prihlaste sa. Skuste prirodzenou formou pomocou jednoduchych cvikov otehotniet,alebo sa zbavit cyst a myomov.

tinkatinulka
23. apr 2014

@ria191 no ja mam posadene už 2 tyzdne ale uhorky este nieeee 🙂 milacku ja by som nasadla a aj dvojky beriem len ked nie a nie aby Luna s Venusou boli v správnej rovine v daný termín 🙂

falin
23. apr 2014

@zoji79 -velmi verim ze tentoraz to bude do uspesneho konca. Drzim palceky

izzie27
23. apr 2014

@zlatanka30 Dakujem Ti velmi pekne 🙂

mimi_2
23. apr 2014

@falin Ďakujem Ti veľmi pekne 😉 🙂

haimi
23. apr 2014

Taka som nasrata, pisem do dovery ze kde je po 5 tyzdnoch odpoved na moju ziadost. Ze vraj ju poslali mudr lachkemu, mam sa u neho informovat. Kokos, keby to bol aspon moj gynekolog, ale je to primar nemocnice. Co asi s tou odpovedou urobil !!?? Podla mna na to kukal ako puk. Uz asi z principu vymenim poistovnu. @nelly3 tebe to poslali domov, nie ? A pokial si pamatam aj na mail. No co, musim sa ukludnit, ked mam po IUI 🙂

nelly3
23. apr 2014

@haimi
ja som volala 2x po 5 ci ako tyzdnoch do dovery na infolinku, najskor, ze maju to tam a je to na stole u nejakeho revizneho a potom, ze no je to zamietnute, takze preto mi to poslali na e-mail a potom nato aj domou postou. sice neviem naco to tak tam dlho mali, lebo ja som vedela od jednej kocky, ze to mam zamietnute uz davno predtym 😕

haimi
23. apr 2014

@nelly3 uz si sa s niekym nakoniec dohodla ohladom toho cetrotide, alebo si ho nechas. A ides na dlhy protokol nakoniec ako samoplatca ? To bude asi brutal supa 😕

haimi
23. apr 2014

@skaredekacatko tak to je fakt vela. Mne nieco Marcel hovoril ze 150j + clostil okolo 1300eur. Este mu chcem napisat, aby sme to finalne dohodli

nelly3
23. apr 2014

@haimi
ano dohodla 😉 idem ako samoplatca, co ine mi ostava 😠

skaredekacatko
23. apr 2014

@haimi ja som mala mat klasikus ivf. A ty si posielala ziadost do dovery a aky cyklus si mala napisany a ake pracovisko ti dalo stempel. Ja som potom co napisali sizo to ani neposlala.ak ti to schvalia tak potom uvidim.Napis ako dopadnes.

haimi
23. apr 2014

@skaredekacatko urcite napisem, dal mi kratky 225j, dal mi primar trnavskej nemocnice

haimi
23. apr 2014

@nelly3 drzim palce, nech to za tie prasule klapne 😉

nelly3
23. apr 2014

@haimi
s nimi sa da dohodnut aj na cene 😉

pgaba
23. apr 2014

@skaredekacatko @haimi
ahojte ja cakam z Brna RF na vyplnenu žiadosť od Dr. KOzumplíka, aby som mohla podať do Dovery. Osobne som sa bola pytat v pobocke NR a tam povedali treba podať žiadosť oni zašlú na posudenie do BA a potom dostanem odpoved. Tak som velmi zvedava ci to fakt zavisi od pobočky alebo poistovna dovera vseobecne nepreplaca Brno - to sa asi uvidi. Nam inak hovoril Dr. Kozumplik na soft ze cca 25-27tis. CZK. tak som zvedava. Ako nahle budem mat nieco nove urcite Vam sem napisem

skaredekacatko
23. apr 2014

@pgaba a tebe to ake pracovisko ostemplovalo ja som nezohnala nikoho. A sizo napisali dovod ze preco neschvaluju tak som to ani neposlala ak to nieakej schvalia tak uvidim ale ja uz teraz chcem ist na hystetoskopiu a nadledne zacat zo softom

pgaba
23. apr 2014

@skaredekacatko Ja to mam potvrdene gynekologom a RF Brno, je mozne ze este pred podanim skusim skocit do FN NR uvidim. Ak tam nedaju peciatku tak to skusim podat bez toho. Ja chcem zacat v strede juna soft je to jedno ci to prejde poistovnou alebo nie lebo uz nechcem to odkladat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre