Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
13. máj 2014

@bergalm aj ja chodim Marcelkovi a to je ina uroven, preto som asi zostala v soku.

basena001
13. máj 2014

@tlucka ja som chodila pred ivf v brne a mam syna.absolvovala som 6ihlickovani a 6tyzdnov som pila nejake hnusne odvary.ale nechodila som k liecitelovi,ale k serioznej dr.mediviny,ktora ms certifikat na tcm.tie hnusne grcky som pila akurat pocas stimulky a dopijala,ked som uz bola tehu.davala ivh pripravit na mieru,aj s ohladom na ivf a myom (kt.mi mimochodom pri sekcii uz nenasli).a zohladnila aj stit.zlazu a euthyrox.a bol tam aj moj mm lebo problem sa tykal aj jeho.no a pred 3mesiacmi kuru ukoncila kamoska a je tehu.tak to asi ma nieco do seba,len naozaj pozor na toho,kto to praktizuje.inak,vraj v cechach je aj nejake gynekol.stredisko,kde si pri liecbe neplodnosti pomahaju tcm.chce to ale poguhlit.drzim palceky,nech zaberie

falin
13. máj 2014

@zoji79 - zoji, s tym klipkanim oci a zaspavanim to poznam ked som bola tehu 😀 , v robote nikto netusil ze som tehu, nechcela som to tak skoro hovorit, ale stale sa mi chcelo spat 😎

@ria191 - kočka, nielen ty si na 150% vytazena 😀 😎 . A navyse nemam vobec nic nove s cim sa chvalit, teraz mam pauzu od vsetkeho a mozno to tak uz zostane.
A vo stvrtok budem na teba mysliet. Som si myslela ze si tam uz bola 😖 . Drz sa kočko a viac oddychuj 😝

@karkana - viac info ti ta urcite Rius (ria191). V BB - doc. Bielik, macher na endosku a ine tazke pripady. Riuske operoval myom a ma tam ist znovu

skaredekacatko
13. máj 2014

@haimi no musis si naist viac casu na oddych. Zajtra drzim palce nech su tam vajicka a kvalitne. Ja stale uvazujem o dokim aby aj mna v piatok tak neodbil. Inac som riadne nafuknuta tak dufam ze nieco bude.

haimi
13. máj 2014

@skaredekacatko jasne ze bude. Vsetci su tu spokojni, len ja mam klasicky nejaky problem. Ale uz som si zvykla 🙂

haimi
13. máj 2014

Baby, neviete, ci tam Marcel je ? Vcera som mu pisala mail a nic ☹ Nebol zrovna pozitivne ladeny, tak mozno teraz duma, co mi odpise

ria191
13. máj 2014

@falin 😀 😀 😀 už začínam o sebe pochybovať či náhodou nie som príliš šuchtavá 😀 😀 😀 ale nie u nás je to tak, že najmladší si "odserie" všetko ten totižto znesie 😝 😝 😝 do pijavice ale raz si otvorím "chrápindu" 😀 😀 😀 . Tak aj ja mám oddychovku 😀 😀 😀 tiež nič neriešim iba makám 😀 😀 😀 . Ktohovie čo ste vy zase poza bučky stvárali hm??? či nie sú € alebo už ani chuť??? ☹ ☹ ☹

ria191
13. máj 2014

@zoji79 to si zozbierala celú rodinnú anamnézu ??? 😀 😀 😀 to nemôže mať jedno nežné žieňa 😀 😀 😀 . Krásny dátum 😀 😀 😀 . Jasné že po tebe budú samé dvojky aj tinča chce 😀 😀 😀 . Inak vieš, že sa dá spinkať aj s otvorenými očami ??? mali sme jednu kolegyňu a tá si pravidelne schrupla po obede len sme čakali kedy si zapichne pero medzi oči (padala jej hlava 😀 😀 😀) no bohužiaľ takej srandy sme sa nedočkali 😀 😀 😀.

ria191
13. máj 2014

@lienka_1 ešte sa hráš na herečku ??? 😀 😀 😀

lienka_1
13. máj 2014

@ria191 Bola som velmi skoro odhalena! 😀 😀 😀 😀 😀

buba08
13. máj 2014

@haimi ty si bola na utz u Otevrela? A odbil ta za 5 min, do kelu, ved baby si ho tu chvalili a Marcel tiez nemal naladicku, tak teda co sa tam v RF deje, ze vsetci su bez nalady?

speranza1
13. máj 2014

@haimi on ti odpise...ale stotoznujem sa s tebou, ze su uz bez chuti do prace... zrejme tam toho maju vela a uz im to davnejsie prerasta cez hlavu.... ja mam tento pocit uz od minulého roku...

ria191
13. máj 2014

@lienka_1 no tak kočko bude to iba na malinu žiaden oscar 😀 😀 😀

speranza1
13. máj 2014

@lienka_1
@ria191 co? kde? ako? nemam prehlad o com tocite???? 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
13. máj 2014

@buba08
@speranza1 kurňa baby človek si dá na chvíľočku pauzu a vy to tam všetko zmoríte ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹. Musím tam nabehnúť a oživiť to tam 😀 😀 😀

ria191
13. máj 2014

@speranza1 😀 😀 😀 no víš sperča to je o tom, že niekto sa"hrá" na ťažkého pacienta a pritom poočku sleduje ako ho všetci obskakujú a užíva si to 😀 😀 😀 ide o to dokedy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienka_1
13. máj 2014

@ria191 Ano! Ano! Urob tam prievan, nech je cisty vzduch! 😉 😀
@speranza1 Aaaale! Som sa hrala minuly tyzden na "ranenu"(ako to nazval moj muz) 😀 😀 😀 Vyberali mi znamienko na takom blbom mieste, tak som sa mala setrit, aby sa stehy nepotrhali. Tak som to hrala na "priputanu na lozku" 😀 😀 😀

ria191
13. máj 2014

cholky dneska idem vykúpiť všetok zeller 😀 😀 😀 😀
@speranza1 pre teba špeciálne aby si bola v obraze mám ploďáky 😀 😀 😀

lienka_1
13. máj 2014

@ria191 Poslem aj ten, co susim v chladnicke? 😀 😀

ria191
13. máj 2014

@lienka_1 keby si vedela na akom chúlostivom mieste mám znamienko ja 😕 😕 😕 ale to vidí iba Marcel 😀 😀 😀

ria191
13. máj 2014

@lienka_1 preboha čo nezaberá či až príliš 😝 😝 😝 sa bojíš mm aby nechcel medvedie hrátky čo??? 😀 😀 😀 . Na môjho nezaberá tuším nič ani moje krásne telo ☹ ☹ ☹ . Niekedy mám pocit, že to máme ako spoveď dva krát do roka 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀

lienka_1
13. máj 2014

@ria191 Ale no! Ved aj fesi uz svoje videl 😀 😀

lienka_1
13. máj 2014

@ria191 Ty si cislo! Ved Ti stale hovorim, ze skus na toho vychodniarskeho medveda a bude! 😉 😀 😀 😝

tinkatinulka
13. máj 2014

@ria191 ja chcem dvojky anoooo a už aj chalanov beriem 🙂

ria191
13. máj 2014

@lienka_1 nóóóó videl, ale tomu by som aj častejšie ukazovala kľudne aj každý deň 😀 😀 😀 pri ňom by som ani zeler nemusela zháňať ☹ ☹ ☹

ria191
13. máj 2014

@tinkatinulka ja aj baby potom povymieňame 😀 😀 😀

buba08
13. máj 2014

@ria191 ale ved ja sa tam este len po roku chystam, to nie ja som ho zmorila, ale haimi, mna rok v RF nikto nevidel 😉

ria191
13. máj 2014

@lienka_1 ja si kľudne aj latex kúpim 😀 😀 😀 , aj na somára sa zahrám len aby bola kuca paca ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ria191
13. máj 2014

@buba08 máš odpustené 😀 😀 😀

buba08
13. máj 2014

@ria191 oooo dakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre