Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
21. okt 2014

@ivka3901 dobre tak zatial budeme drzat palceky 🙂 krvicku mas kedy?

ivka3901
21. okt 2014

@ingrid0105 NA krvičku idem vo štvrtok hádam bude nejaké to HCG 🙂

skaredekacatko
21. okt 2014

Baby kupete sa pocas stymulacie. Neuskodi to folikulom neprasknu? Som nachladnuta a chcem si dat teply kupel len som si neni ista.

crazybabenka
21. okt 2014

@diska to isté.....nasadiť duphaston.....ak nezastaví.....a mrcha sa rozbehne.....tak vysadiť....a rátať ako 1DC.....takže mám asi ďalší cyklus v prdeli..... 😝 😝 😝 ale však nevadí.....budem mať vianočné prekvapenie 😀

diska
21. okt 2014

@crazybabenka no tak ty mas fakt vzruso 😝

babo78
21. okt 2014

Ahojte baby ,aky je postup keby som chcela zacat chodit do Brna? Daju mi tu u nas moju dokumentaciu?

ingrid0105
21. okt 2014

@babo78 moja je mi luto negativnych vysledkov ☹ chodis do GF tam ti daju dokumentaciu za 10 Eur. NIC nedaju zadara

babo78
21. okt 2014

@ingrid0105

dakujem moja. je to hrozny pocit. dufala som ze uz teraz to vyjde.
Ano chodim do GF. A to tam mam znameho lekara...:(

ingrid0105
21. okt 2014

@babo78 v GF je to cele biznis bohuzial. Hlavne klud, poplac si a nevzdavaj to. Zbal si svetsky a chod odtial kade lahsie, porob si mozno nejake vysetrenia na vlastnu past a odpocinuta, vyrovnana sa daj do dalsieho kola s uspesnym koncom 🙂

babo78
21. okt 2014

@ingrid0105
mam tam este dve zmrazene embryjka. ale neviem co mam urobit. ci mi nevlozia aj ked nebudu dobre.

ingrid0105
21. okt 2014

@babo78 bohuzial vlozia povedia, ze su pomalsie a ze najlepsie im bude v maminkinou brusku 😒

mircalla
21. okt 2014

@rebeka33 mozem sa opytat, vy ste mali v ktorom roku mrazene embrya? bolo to este tou starou metodou, ci uz novou?

babo78
21. okt 2014

@ingrid0105

a to som si dala pokazde urobit PK. A teraz mi vkladali dokonca dve.

nelly3
21. okt 2014

@babo78
ja som tiez presla z GF do RF, ziadnu dokumentaciu som si nebrala, na konzultacii v RF sa ma pytal a zapisoval si. Doniesla som co som mala doma nejake vysledky + protokol z GF. nic neboj, budes tehulka tomu ver 😉

lenka54321happy
21. okt 2014

@babo78
Velmi ma mrzi ze ti to nevyslo....viem velmi dobre ako sa citis ach....
Co ti vkladali? A co mas zamrazene?
Aspon mas este zamrazene ja uz nemam nic....som par dni po KET ale mam obavy....

babo78
21. okt 2014

@nelly3
A ako si postupovala, si tam volala?
Ako to je s poistovnou u nich, preplaca nasa aj tam ci nie?

mircalla
21. okt 2014

@babo78 Odo mna tiez nic nechceli, ten im povies, ostatne si urobia sami. ak ti tu dokumentaciu daju fajn, ak nie, vobec to nevadi

babo78
21. okt 2014

@lenka54321happy
vkladali mi dve embryjka. Este mam dve mrazene. Neviem ci je sanca ze bude aspon jedno dobre a to som mala 20 pri odbere.
Neboj vyjde to, musis verit.

nelly3
21. okt 2014

@babo78
ano volala som do RF, ze chcem prist na konzultaciu. Ak chces ist cez poistovnu, tak najskôr ju musis poziadat o schvalenie a ak ti to schvali, potom mozes ist tam na IVF. ale mozes ist aj ako samoplatca na soft IVF a budes to stat skoro rovnako ako keby si isla cez poistovnu 😉

babo78
21. okt 2014

@mircalla
ani schvalenie od poistovne?

babo78
21. okt 2014

@nelly3
a to schvalenie si mozem vybavit aj sama?
A nebolo to narocne na dochadzanie?

nelly3
21. okt 2014

@babo78
schvalenie si musis stiahnut tlaciva zo stranky zdravotnej poistovne, ale ak mas doveru alebo union, nemas moc sancu, vseobecna ti to schvali, dochadzanie? ved ty si z Ba to mas kusocek 😉 pojdes tam na konzultaciu, odber a vklad, ostatne sa da riesit cez tvojho gynekológa a potom telefonicky alebo e-mailom v RF das vediet 😵

babo78
21. okt 2014

@nelly3

mam byvalu spolocnu, teraz vseobecnu. preto sa pytam na to dochadzanie, lebo do GF chodil clovek ako na klavir.

mircalla
21. okt 2014

@babo78 vtedy sa to este nepreplacalo

babo78
21. okt 2014

@mircalla

a ty si tam chodila predpokladam? na kolky krat sa ti podarilo mam babätko?

mircalla
21. okt 2014

@babo78 Ja som bola 1. ivf v Helios brno - tehu ale potrat, 2, IVF Helios Martin neuspesne, 3. Reprofit - soft neuspesne, 4. Reprofit s darcovskymi vajickami tehu, ale potrat, 5. Reprofit uspesne, mam 4-rocneho syna
Teraz skusame este KET

babo78
21. okt 2014

@mircalla

tak si to mala tiez vesele. ja som mala 2 IUI, 1 ET a 1 KET.

mircalla
21. okt 2014

@babo78 Reprofit je jednoznacne naj, bola som este raz v Gynfiv na 2 konzultaciach, ale mne sa tam nepacilo

gennara
21. okt 2014

Ahojte. Baby prosim vas, viete mi dat mail na Machaca? Je to velmi dolezite. Dakujem pekne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre