Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka54321happy
24. okt 2014

@haimi
Ach baby preco to tak malo babam vychadza????

diska
24. okt 2014

@gagirl ahoj,to ze patris k nemu asi "nezaberie"treba sa opytat ktore dni robi utzv on a na ten den sa objednat ak je to mozne ,teda ak mas rozmedzie na utzv medzi 12 az 14 a nar.13 den vychadza ze on robi utzv tak sa v tedy objednat a ak robia v ten den utzv 2 lekari na recepcii (uz osobne) povedat,ze rada by si jeho.Neviem ci som to nenapisala ako tatar 😀

nelly3
24. okt 2014

@gagirl
ja mam koudelku 😉 neviem ci je dobra, na vklad musi byt okolo 8mm, ale ked tam nie je, nechcela som zase pisat inému gyn. ze co atd.

babo78
24. okt 2014

@haimi
som sa vyplakala a rozmyslam co dalej, ci si odychnut a riesit az po novom roku. mam poslednych dvoch.

haimi
24. okt 2014

@gagirl @slavik mne naposledy nerobil ani vklad a to bol strvtok ☹ podla mna ma toho uz strasne vela. Nechcem byt nejaka hnusna, ale mohli by si aj v rf povedat ze kolko pridelia jednemu lekarovi max parov, lebo potom sa presne deje to, ze marcela uz ani nevidim ☹ ked som sa pytala v rf, tak ze vraj maju smeny, niekto je cely den na operacke, dalsi na opu, dvaja maju sono.., takze sa moze lahko stat, ze budete mat na sone niekoho ineho.

babo78
24. okt 2014

@lenka54321happy

vkladali mi dve embryjka. zostali mi este dve mrazene.
nesmies mysliet negtivne. vyjde to.

haimi
24. okt 2014

@babo78 a mas uz porobenu hemato a imuno? Ked nie, urob si to pred dalsim ket. Mozno je nejaka pricina, len ju nemas odhalenu a je lahko riesitelna

gagirl
24. okt 2014

@diska ahoj..ano..pochopila som to..)ja kod som volala tak som hovorila ze k dr.stelclovi a myslal siom ze pojdem k nemu na ambulanciu ..pokecame a spravi mi usg..nevedela som ze na usg su na ten den len konkretne dvaja lekari..co uz..uvidime teda ci tam bude ale ako tu kocka pisala tak bude mat do stredy dovolenku..a ja som mala ist pondelok az stredu..no zasa nemam asi naneho stastie..:(dufam ze aspon sliznica bude ok..A zacina mi trocha mykoza tak dufam ze nebude problem..stale sa nieco kasle..:(

haimi
24. okt 2014

@lenka54321happy neviem co sa deje, ale asi som zase na nejakej zlej vlne. Baby, uz to niektora prelomte 😉

gagik
24. okt 2014

@gagirl dakujem, 3 IVF, ale prve v Brne.

diska
24. okt 2014

@gagirl nie nahodou Kodelka ma dovcu? No treba sa vela pytat a skusit sa dohodnut,ze chces aj nieco prebrat a podobne,u nich to fakt funguje tak ako tu uz pisie @haimi ,ze urcite dni robi utzv,potom punkcie ,ale da sa dohodnut,mne robil zatial vsetko Marcel a ked som mala predtym Mudr.Vitouskovu tak mi vsetko robila ona.Ak citis mykozu tak si radsej hned nieco daj,pokial sa da a nerozbehne sa napolno.

sasa1983
24. okt 2014

@haimi Koudelka tu nie je, príde začiatkom novembra....

nelly3
24. okt 2014

@diska
ano koudelka je do 28 oktobra mimo 😉

lemoni86
24. okt 2014

cafte babule
@ria181 to mi je luto.. drz sa, musi to vyjst na dalsi cyklus a aj uspesne !!
@babo78 takze dosla.. skoda.. prajem ti aby sa tvoja dusicka z toho co najskor dostala a aby si bojovala dalej 🙂
@zibi @skaredekacatko tak sa drzte zajtra baby, nech su vase vajka ukazkove a nech na opu dlho necakate 😉
@lenka54321happy @haimi baby drzim vam stale palce, pokial mrcha nedosla je nadej.. a setrit sa !!
@gagirl drzim palce na ten utz.. nech su pekne foliky 😉

ostatnym babam prajem tiez vela zdaru 🙂
a co sa tyka mna, tak vcera asi okolo 16:30 ma dost pichlo na lavej strane v podbrusku.. vystrelilo to az do nohy, trvalo to asi par sekund kym bolest ustupila... a dnes citim mierne tlaky vo vajecnikoch.. vsetko to mozu byt reakcie z utrosa no .. kedze mi vlozili HB v stredu tak asi som mala citit take uz skor bodanie ci? joj ... som si vravela ze sa nebudem sledovat, ale to sa nedaaaaaaa 😔 🙄... idem asi daco varit 😖

babo78
24. okt 2014

@lemoni86
dakujem krasne. Snazim sa pepnut hlavu inde a sustredit sa na nieco ine.
neboj dobre to dopadne, musis verit ze ti to vyjde a pozitivne mysliet. drzim palceky.

haimi
24. okt 2014

@diska tak ked ti robil vsetko, to si stastna zena 😀 ja ho zase tak casto nevidim

skaredekacatko
24. okt 2014

@lemoni86 dakujem ti pekne. Neboj dobre to dopadne ja sa uz neviem dockat. Doma oddychujem lebo som nachladmuta ako napotvoru pred opu. To sposobuje ten medrol oslabuje imunitu a je to tu.

diska
24. okt 2014

@haimi 😀 no tak uvidim ci to bude aj dalej tak,ale ja ho otravujem dopredu a aj na recepcii stale prizvukujem,ze on 😀

haimi
24. okt 2014

@diska mozno si tam uz dlhsie, tak mas prednostne pravo 😉

buba08
24. okt 2014

@lemoni86 tak to silne bodnutie mohlo byt uhniezdovanie, to je dobre znamenie, drz sa 🙂

diska
24. okt 2014

@haimi no tak ani velmi nie s Marcelom len chvilu 😀

haimi
24. okt 2014

@ria191 preco mas zruseny transfer, ved si pisala ze si mala 6 vajok. Zase mi nieco uniklo?

lemoni86
24. okt 2014

@skaredekacatko och, tak pi vela vody, jedz cesnak, dopuj sa cckom a aj chili je super, precisti ta a aj maternicu prekrvi 🙂 ja toto robim kedze tiez beriem medrol.. zajtra uz bude tyzden co ho beriem..

ria191
24. okt 2014

baby tak, aby ste mali obraz prečo mi zrušili ET ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ na počiatku bol kliešť a takto to dopadlo fňuk fňuk fňuk

lemoni86
24. okt 2014

@buba08 snazim sa verit.. obzeram si fotecku z transferu , na tu malu bielu bodecku kde je schovana aj nasa bublinka a popritom si hladim brusko

lemoni86
24. okt 2014

@ria191 ach boze, mojka drza 😢 to snad nie... prajem skore uzdravenie chudatko..poriadne sa vyliec z toho.. neni to sranda

diska
24. okt 2014

@ria191 ach boze,kde si s tym bola? na infekcne ta neposlali?

skaredekacatko
24. okt 2014

@lemoni86 hrozne drz sa a nech to cim skor zmizne.

ria191
24. okt 2014

@diska u kožnej a u chirurga na infekčné až po antibiotikách

buba08
24. okt 2014

@lemoni86 ty mas fotecku z transferu? a mne nedali ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre