Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lemoni86
30. okt 2014

@mimika1973 ja si skor myslim ze testovala o dusu zo stresu... lebo tam ma casy ako 4:30 a 3:30 ... tak ale nakoniec sa dockala dialnic no 😕

lemoni86
30. okt 2014

@mimika1973 nj... testnem v sobotu ... to uz bude 10 den po ...

haimi
30. okt 2014

@ingrid0105 nepovedali mi presne kolko, len ze HCG cez 1000. Na 13 den po KET to je super. Povodne ma chceli este na buduci tyzden objednat na krv, ci HCG rastie, ale ze uvidime. Mozno bude stacit aj sono 🙂 tak sa strasne tesim. Vcera som mala taky krc na pravej strane maternice, ze som sa normalne zacala bat. Ale krvacat, nekrvacam a dnes mi je ok, tak snad je vsetko v pohode

haimi
30. okt 2014

@skaredekacatko straaaaasne na teba myslim. Uz od rana. Verim v dobre spravy 😉

lemoni86
30. okt 2014

@haimi super... gratulujem a drzim palce nech bude vsetko ok 🙂

haimi
30. okt 2014

@lemoni86 dakujem. Aj ja tebe drzim strasne palce 🙂

kako23
30. okt 2014

@haimi super 🙂 🙂 🙂 gratulujem 🙂

haimi
30. okt 2014

@evadek chcela by som ti trosku dodat pozitivnu energiu. Ja som mala TSH 4,2. Viem, ze to nie je 6, ale tiez baby pisali, ze by som mala mat do 2. Marcel mi zobral FT4 a anti TPO, ze to mam v norme, lebo to ma nejaky suvis. A ze je to vsetko ok. A vidis, zadarilo sa. Hlavne pozitivne myslenie 🙂

haimi
30. okt 2014

@dolce251 odpisali mi za 3 dni, ze mam zavolat 😉

dolce251
30. okt 2014

@kako23 ahaa, vidis, toto mi nejako uniklo, diky moc za info.

skaredekacatko
30. okt 2014

@lemoni86 dakujem ja jej verim. @haimi gratulujem ti super. Ja mam jedneho krasavca tak ten to da za vsetkych.

dolce251
30. okt 2014

@haimi 🙂 to fakt? no super, takze nakoniec mozno aj tak budem musiet zavolat......diky moc, tak si pockam co mne odpisu.

haimi
30. okt 2014

@skaredekacatko urcite, musi 😀 a hlavne dneska si pekne oddychni aj zajtra a pekne zacni papat ananas 🙂 A aku blasto ti vkladali ?

ingrid0105
30. okt 2014

@haimi no to je uzasne, dalsia tehulka 😀 dufam ze aj nam sa zadari uz 🙂 moja viem ze si niekde pisala ze si mala vklad 16DC , lebo mas 26dnovy cyklus, ja mam tak isto a mala som vklad na 18Dc. ako ti to zdvovodnil lekar?

evadek
30. okt 2014

@haimi ale ja mam aj zvysene TPO...v norme mam len T4 ...a 4,2 je este normalne cislo....do 4,5 je to v norme...kazdopasne radsej pockam....nemame peniaze na tolko ivf..je to zle,ze som mala tri-styri mesiace ok...ze po roku som si upravila stitku...a stacili dva tyzdne....Ja si na ivf netrufaj ani ked napisal , ze mam ist do toho..
Viem o com su tie hodnoty..prirodzene mi odporucali az ked som mala pod 4,5 otehotniet...takze mozno mi to ivf nie je sudene....uvidim kolko mi bude trvat dat tu stitku dokopy..naposledy to bol rok:(

ludinka
30. okt 2014

baby prosim vas nerobi tu nahodou niektora z vas v socialnej postovni? potrebujem surne poradit dakujem

haimi
30. okt 2014

@kako23 dakujem 🙂

mimika1973
30. okt 2014

@haimi a co ti to vkladali? hb1?
superrrr!!!! si tehula!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

haimi
30. okt 2014

@evadek ☹ tak to mas pravdu, radsej do toho peniaze nelej. By ma zaujimalo, kto ti take poradil, ale vzhladom k tomu, ze viem ku komu patris, tak asi tusim.

haimi
30. okt 2014

@mimika1973 HB/2, ani 1 to nebola 😉

bergalm
30. okt 2014

@evadek tak je to cudne...tiez nechapem

haimi
30. okt 2014

@ingrid0105 kedze som mala KET v prirozdenom cykle, tak som poctivo pila 2x denne alchemilku. Mala som ist na sono, az okolo 12DC, ale v tom case som bola mimo SR, tak ma Marcel zobral uz 9DC. Dobre urobil, lebo som mala uz v tom case 18,5mm folikul a vystelku 10mm. Asi ma ta alchemilka nejako nastartovala, ze som bola popredu. Hned este v ten den mi sestricka pichla pregnyl a naplanoval mi KET podla prirodzenej ovulky. Cize cca 10DC navecer som mala ovulku a preto mi naplanoval KET uz na 16 DC 6 dnoveho embryjka. Evidentne som bola v tomto cykle nejaka popredu. V brne ti vlozia nejaku fajnovu blasto a pojde to len taky fukot 🙂 co si pamatam, tak ti nic nenasli a si uplne ok, cize to urcite pojde.

evadek
30. okt 2014

@bergalm
@haimi kazdopadne baby..zajtra idem na kontrolny odber..Tibenske v medirexe sa to tiez nezdalo....Takze ideme to skontrolovat..Lebo aby za dva tyzdne vystupila tak hodnota o vyse 3 cisla....
Ak by sa aj pomylili..aj tak uz budem sklamana..lebo sme tento cyklus nestihli..a v decemb. nechceme ist...:(
Takze az januar...:(a mne odporucali do septembra otehotniet..no rozkazte telu🙂

ingrid0105
30. okt 2014

@haimi hm zaujimave ale ma to logiku, ja som pri KET nikdy nepocula o pregnyle. no u teba to evidentne zabralo a nech ti to vydrzi 🙂

haimi
30. okt 2014

@ingrid0105 pokial by ti nasli v danom cykle dominantny folik, tak by ti podla mna pichli pregnyl. Aspon ti vedia lepsie napasovat KET do tvojho prirodzeneho cyklu. Teda, aspon sa mi to zda logicke 😀

haimi
30. okt 2014

@evadek budem drzat palce, ze sa niekto sekol v labaku, aby si mohla ist na to co najskor

bergalm
30. okt 2014

baby,ja mam zajtra KET mame 4 mrazacikov,kazde zvlast zamrazene dve su HB1 a dve XB1 ako to funguje ktore mi vlozia???neviete mi poradit,este som nebola v RF na KETE neviem ako to funguje,viem len to,ze vlozia iba 1embryo

ingrid0105
30. okt 2014

@haimi dakujem za skusenost, ale dufam ze to nebudem potrebovat, lebo mne sa zadari hned ET 🙂

haimi
30. okt 2014

@ingrid0105 mas pravdu, ty ides do dalsieho kola. Tak potom to je jasne, ET bude stacit 😉

bergalm
30. okt 2014

@haimi ako to prebehlo u Teba???inak velka Gratulka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre