Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
9. dec 2014

@skaredekacatko v Ke maju casto problem,lebo im chybaju tie sety na vysetrovanie tak mozno preto,je to ale uplne jedno co ti znizilo ten vit.D ale doplnit ho treba tak ci tak.

diska
9. dec 2014

@leontinka27 ja uz presne ani neviem asi pol roka do zadu som tam bola,teraz baby pisu ,ze na osobu je to 50e,inac ak mate normalneho imunologa tak cytokini a aj NK bunky moze spravit aj on a je to plne hradene poistovnou,dokonca aj annexin,mne to robila obodny imunolog este pred medirexom.

leontinka27
9. dec 2014

@skaredekacatko a prosim ta kedy si bola v medirexe a kolko trvali vysledky?...dakujem

leontinka27
9. dec 2014

@diska no teda super....ja som bola u imunologa robil mi zakladne a uz som odvtedy u neho nebola.tak skusim tam nabehnut a opytat sa.dakujem za info.a ked nie pojdem do medirexu lebo vidim ze dzurilova nevie co pytat.

ingrid0105
9. dec 2014

@kako23 jedine reprofit a ja tiet soft a helios ho nerobi.presne to chcem aj ja poradit sa ako dalej

diska
9. dec 2014

@leontinka27 jednoznacne ked tak medirex lebo to co chcu v tej Nitre je naozaj az nechutne.

skaredekacatko
9. dec 2014

@leontinka27 tri tyzdne.
@diska ja som myslela ze on sa sam upravi ked uz neberiem mesiac ten medrol. 😅

diska
9. dec 2014

@skaredekacatko 🙂 treba sa vela slnit,tak skoc niekam do tepla 😀

nelly3
9. dec 2014

a kde je lepsie ist na tu imunologiu? nitra ci blava? robia tam to iste ci?

skaredekacatko
9. dec 2014

@diska a to som uvazovala nad dzurilom ze pojdem tam este ze som nesla vsak otras ta cena. Ja som.chcela ze rovno aj drakulovu vybavim preto som zvolila medirex asi ma osvietilo 😝 len uz aby mal kto zhodnotit. Poslala som to aj do brna uvidim co povie doki. Hej len by som musela niekoho okradat ako niektory doktory aby som mala na to teplo a slnko .

ivka3901
9. dec 2014

@skaredekacatko prepáč,to som nechcela no som z toho aj ja chaos,ale sestrička mi to vysvetlila pekne a spomenula ten trofoblast tak som spokojná

leontinka27
9. dec 2014

@skaredekacatko
@diska baby a prosim vas ked mi nieco najdu kto mi bude predpisovat lieky a tak.myslim ked pojdem do medirexu....dakujem
som sice z Nitry a k Dzurilovej to mam coby dohodit kamenom ale ta nenazranost ma zabila..

skaredekacatko
9. dec 2014

@ivka3901 jasne v pohode ja verim ze vysetrili setko co mali.

skaredekacatko
9. dec 2014

@leontinka27 ja sa dohodnem s otevrelom v brne ten mi to predpise alebo skusim moju gynekologicku

leontinka27
9. dec 2014

@skaredekacatko no uvidim co urobim.....musim to premysliet ale jedno viem ze k Dzurilovej nepojdem....dakujem za info....

skaredekacatko
9. dec 2014

@leontinka27 niekto nam uz pomoze. 😀

santeema
9. dec 2014

@gagirl ak ta to upokoji, ja som toto prezivala na kazdom sone🙂. dokonca ked mi odtiekla plodova voda a mala som ist na sekciu, este predtým mi nahodili take pasy na brucho, asi na ozvy a zabudli zapnut zvuk a ja som skoro odpadla od strach, ze co sa preboha deje, ved ja nic nepocujem....az potom to zapli. no co ti poviem, bola som rada, ze ma dali do uplnej narkozy a uz som si zelala len sa prebudit a vidiet malého. nemala som nery ani na narkozu, co by som bola pri vedomi, lebo by som asi stresovala vo vnutri cely cas a to som clovek, ktory riesi veci v pohode a viem byt nad vecou. tuto som nebola🙂, a vôbec mi to nevadi🙂

gagirl
9. dec 2014

@santeema ahoj..uz som aj lutovala ze som to sem napisala aby si kocky nemysleli se som fakt nejaky stresmen..ale bol to taky zly zazitok pre mna ze az..ale myslim ze najma preto ze predosle sono co mi dr.robila bolo fakt hned ako zacala robit pekne vidiet ako skace ♡a teraz zrazu nic..asi som cakala nieco take ako predtym..a nic..az o dobru chvilu..takze mas s tym aj ty taku skusenost?a to ja sa tiez pokladam za cloveka ktory len tak pre nic nestresuje;)

santeema
9. dec 2014

@gagirl co by si bola stresmen, a akeby aj nech si mysli kazdy co chce, nie🙂. to sa kazdemu lahko pise, ze nestresj, ale ked tolko ckas na babo ten vnutorny pocit, dufam, ze bude vsetko ok je tam vzdy a je to normalne a ta ktora tvrdi, ze nie to neprizna🙂

bergalm
9. dec 2014

@gagirl ja som stresovala vzdy,ked som mala poradnu a hlavne sono ....bala som sa aj pozriet na obrazovku...takze je to uplne normalne si myslim 😉

gagirl
9. dec 2014

@santeema to je pravda..🙂ja som hovorila hned na zaciatku manzelovi ze najradsej by som mala uz to babo pri sebe..🙂a vy ako sa mate s vasim chlapcekom?.🙂

gagirl
9. dec 2014

@bergalm ahoj moja.🙂diki za podporu..🙂a ako sa mate?..

speranza1
10. dec 2014

@nelly3 tebe imuno este nerobili?... mne odporucala tinka Drakulovu myslim...

nelly3
10. dec 2014

@speranza1
hematologiu mam urobenu u drakulovej,
imunologiu nie, tam idem, musim sa objednat

speranza1
10. dec 2014

@nelly3 a to aj ta Drakulka robi imuno?..lebo som z toho volajaka popletena

nelly3
10. dec 2014

@speranza1
podla mna nie, len hematologiu robi drakulova.

speranza1
10. dec 2014

@nelly3 musi mi to prist vysvetlit @tinkatinulka...

speranza1
10. dec 2014

@nelly3 aha.... a to na hematke sa robia aj NK bunky?

nelly3
10. dec 2014

@speranza1
neviem moja, ja som v tom novacik 😉

speranza1
10. dec 2014

@nelly3 no tak to nam vysvetli potom tinuska 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre