Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvia545
5. feb 2015

@mucilli veru,musíme si toho veľa vytrpieť 😒 mne vkladali na 3 deň 7 bunkáčika 1 kvality,,mám už kúpený iný test,,testla som čo dávajú RF 😉 júúúj,tak potom už bude krásne biť srdiečko toho 16 🙂 😉

evadek
5. feb 2015

@mucilli vzdy ked som testovala prisiel menzes...bola som netrpezliva..takze cakam do pondelka..to bude 12 den po...)

mucilli
5. feb 2015

@silvia545 mne rf test ukázal na 12. deň oveľa slabšiu druhú čiarku ako iné testy. Nechápem.

mucilli
5. feb 2015

@evadek tak budeme čakať🙂 Radšej neskôr ako nikdy že?

silvia545
5. feb 2015

@mucilli mne na 10 deň,nič ale zdalo sa mi,že tam bola celkom slabulilinká čiarka,,ale to si sa musela poriadne zadívať 😀 😀 😀

ingrid0105
5. feb 2015

@mucilli ahoja aku si mala stimulku a vajok pri OPU?

silvia545
5. feb 2015

@evadek netestuj 😀 a nepríde 😉

franzziska
5. feb 2015

@ingrid0105 aj tebe pekny den 😀

@evadek 🙂 aj tak stale neviem co to je a znamena...to si si niekde vyhladala? lekari to stejne nespominaju a tieto nazvy by mi boli aj tak na prd si myslim 😀 ...mne stacilo ked povedali akej je kvality

@silvia545 😝 piatok je pekny den 😀 😀

mucilli
5. feb 2015

@ingrid0105 ahoj🙂. Ja som mala Norethsitron, Estrofem, Clostilbegyt a Menopur. Mala som 5 folikulov, 4 boli oplodnení a jeden bojovník to dotiahol do blastocysty.Bol to risk, lebo na tretí deň boli už len dve a jedno sa vyvíjali pomaly. Dr. Koudelka asi vedel čo robí🙂. Riskol to🙂 Pred transferom mi povedal, že to pomalšie nevlozime, vraj by z neho nič nebolo. Je moje druhé IVF, ale prvé v RF. Sú tam všetci úžasní🙂

mucilli
5. feb 2015

@silvia545 super🙂 Už bude len silnieť🙂

ingrid0105
5. feb 2015

@mucilli to mala akoze soft stimulku? aj ja sa chystam , uz len cakam na ms, bola som u Stelca, bude to moje 3 IVF

vernazza
5. feb 2015

@zuzu1108 @evadek @skaredekacatko ja chodim tiez do Imunovitalu k dr.Bergendiovej. ona zacala spolupracovat s Medirexom len nedavno a konzultovat tieto repro imunologicke veci. skolila sa u dr.Malickovej v Prahe a tvrdila mi, ze aj moj pripad preberala s nou a vlastne ze Malickova navrhla tento liecebny postup. co sa tyka davkovania, mam napisane 800mg im(do svalu) 1*/tyzden. pytala som sa jej aky je rozdiel, ked sa picha subkutanne do brucha s tou pumpou pomaly alebo priamo do svalu ako davaju oni a tvrdila mi, ze ziadny. len to musia podavat oni, takze tam raz za tyzden idem. ale pracujem v ba a je to v ruzinove, takze no problem..
a tie intralipidy mi ma dat tiez ona. ja som si ani neuvedomila, ze je rozdiel ci ich brat tu alebo z RF. zuzu ty vies aky je rozdiel v cene a koncentracii? spominam si, ze niektora kocka pisala, ze vraj na SK bol problem tie infuzie zohnat? neviete niekto, aka je s nimi situacia teraz?

mucilli
5. feb 2015

@ingrid0105 ja neviem aká to bola stimulka, ale Menopur som mala riadne dávky. Spolu 38 ampuliek🙂
Držím palce..na rukách aj na nohách🙂

ingrid0105
5. feb 2015

@mucilli dakujem budem to potrebovat a kolko mas rokov ak to nie je tajomstvo? zelam vela zdravicka 😀

skaredekacatko
5. feb 2015

@vernazza dakujem ti ja nie som z ba takze uvidim ako to vyriesi. Keby sa dalo ze by mi to pichali u gyndosa.

evadek
5. feb 2015

@franzziska to je uz skoro posledne stadium embrijka co sa vklada....a bolo jednotkovej kvality...a mimochodom aj z jednotkoveho moze byt neskor dvojkove..to nie je zaruka🙂

evadek
5. feb 2015

@mucilli presne tak🙂

evadek
5. feb 2015

@silvia545 kiez by to tak bolo..budem to tak robit...🙂

franzziska
5. feb 2015

@silvia545
@evadek
super pristup...ze netestuj nedojde 😉 😀 😀 😀 boze baby vy ma vzdy rozosmejete..aj s @ingrid0105 😀 😀

evadek
5. feb 2015

@franzziska nas pristup je dany okolnostiam..netreba sa depkovat..treba mysliet pozitivne🙂

mucilli
5. feb 2015

@ingrid0105 39😤

evadek
5. feb 2015

@vernazza a vysledky si si robila u nej alebo v medirexe?..kolko sa plati?

lina129
5. feb 2015

@vernazza ahoj, mozem sa opytat, ja som sa tiez objednala k dr. Bergendiovej do Imunovitalu... ako dlho sa caka na vysledky? a vysetrovali len teba alebo aj muza? dakujem 🙂

nelly3
5. feb 2015

@lina129
@vernazza
aj ja tam idem buduci tyzden, tiez ma zaujima ako dlho to trva od konzultacie po vysledky 😉

lina129
5. feb 2015

@nelly3 ja mam termin 12.2. a ty? tak som zvedava... Ides sama ci aj tvoj manzel? a v RF chodis ku komu?

nelly3
5. feb 2015

@lina129
ja idem 10.2. 😉 idem sama 🙂

nelly3
5. feb 2015

@lina129
koudelkovi 😉
zaujimave lebo ona myslim, ze ma ordinacne hodiny len utorky? Bergendiova reprodukcna imunologia?

lina129
5. feb 2015

@nelly3 ano Bregendiova Imunovital v Ruzinove 🙂 reprodukcna imuno... no taky termin mi dali... tak neviem... 😒

nelly3
5. feb 2015

@lina129
no super a teraz pozeram ich stranku a maju tam pisane ze konzultacie vo stvrtok??? no idem tam volat 😀 ci sa u mna nesekli, ale viem, ze ked som tam volala pred mesiacom, tak boli v utorok 😕

nelly3
5. feb 2015

@lina129
je to oki, tak neviem preco to maju tak napisane na tranke 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre