Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
17. apr 2015

@lienka_1 bozinku moja, to je supeeeeerrrrr!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Tak toto je uplne prirodzene nestimulovane vajko a oplodnene embryjko????
Krasa v takom super stadiu! To musi byt len to najlepsie a najkvalitnejsie! 😉 🙂 😵
Teraz uz len pekne tehulkuj mojka, daj oddych nech sa bublinka pekne vyvija v brusku, a proste velmi Ti drzim palce aj na dalsich 9 mesiacov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tfuj tfuj tfuj!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
Posielame pusinky s Dylankom ;)

marienka22222
17. apr 2015

@nelly3 Dakujem za informaciu.

marienka22222
17. apr 2015

@lienka_1 Veľmi pekne ďakujem za kontakt. 🙂

elienocka
17. apr 2015

drzim palce nech sa zabyva na 9 mesiacov 🙂 🙂@lienka_1

skaredekacatko
17. apr 2015

@lienka_1. to je super sprava . ja som s otevrelom spokojna. Za 9 mesiacov bude vysledok vonku

ingrid0105
17. apr 2015

@lienka_1 to je uzasne 😵 presne ako nas mrazacik. Vitaj maminka 😵

silvia545
17. apr 2015

@ingrid0105 dakujem lásky kvet 😉 dúfam,že budú tie naj naj správičky 😵

silvia545
17. apr 2015

@lienka_1 supeeer moja,,teším sa s tebou veľmi,,a veľmi preveľmi držím palčeky,aby sa u tebe bublinke páčilo 🙂 poslala som ti srdiečko so správou držím ti palce a ono mi napísalo,že odoslalo srdiečko so správou si úžasná 😀 tak som zvedavá čo ti príde 😉

mimika1973
17. apr 2015

babenky ostatne cakatelky na vysledok, tfuj tfuj aj pre Vas!!! Nech je tato JAR stedra!!! 🙂 😵

silvia545
17. apr 2015

@mimika1973 dakujeme 😉 nech ťa ten HORE vypočuje 😉

mircalla
17. apr 2015

@lienka_1 trak krasne to dobehlo, presne ako nase...dokonca aj 6 bunkac bol grade1

lienka_1
17. apr 2015

@silvia545 Prislo mi srdiecko, dakujem! 🙂 Moment neviem precitat. Pozriem este doma. Ja som teraz trosku mimo seba 😀 😀 a dotykovka mi vobec nepomaha 😀 Dnes som veeelmi rada zaplnila vase rady. Ani som uz nedufala. V novembri som bola rozhodnuta skoncit. V tejto chvili som velmi vdacna Koudelkovi, ze ma v tom nepodporil a aj svojmu muzovi za jeho vieru, lebo moja uz dlho strajkovala a aj Vam vsetkym, lebo ked citam, ze sa nevzdavate a vidim vysledky, tak ma to vzdy povzbudi.

lienka_1
17. apr 2015

@mimika1973 Dakujem Mimi! Som si ho trosku vyvzdorovala, ale iba sa mi potvrdilo, ze mam pocuvat svoju intuiciu.

lienka_1
17. apr 2015

@elienocka dakujem! 🙂

lienka_1
17. apr 2015

@skaredekacatko Mne sa Otevrel vzdy pacil, teda jeho nazory( aby @ria191) za tym nehladala nieco one 😀 😀 ) Uz som s nim zopar-krat konzultovala, ked bol Koudelka prec. No dnes to bolo obzvlast super, lebo k tej HB1 Sa dostal takou obklukou, ze ma az mrakoty obchadzali, ci vsetko ok.

ria191
17. apr 2015

@lienka_1 až ma obarilo keď som si prečítala kto sa ti páči? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . No wow takže opozdilček 😀 😀 😀 to krásne dohnal ešte z neho bude malý speedy. Čo bol komplikovaný transfér či?

profo
17. apr 2015

@ria191 ahoj ria, prosim ta, a mal Stelc nejaky problem- pruser so Slovenkami? Ved este pred 14 dnami mi robil KET, bol po dovolenke a tvaril sa spokojne.. to sa muselo nieco stat, ze tak nahle skoncil.. sakra a ku komu mam prejst akoze teraz? dakujem za odpoved!

profo
17. apr 2015

resp dievcata, co sa stalo so Stelclom? To je dost blbe, za kym mam teraz idst, fakt len anonymne cez recepciu? nemate niektora mail, na Koudelku? vdaka!

lienka_1
17. apr 2015

@ria191 Transfer bol v pohode. Si najkor skontroloval utz noveho kamosa hned za krckom, zaviedol kateter a az tak priniesli drobatko 🙂 🙂 🙂 A dnes very nemam oblubenejsieho dokiho ako jeho 😀 mala som silny tik vyobjimat ho 😝

profo
17. apr 2015

@lienka_1 mila lienka dakujem 🙂

lienka_1
17. apr 2015

@profo Nie je za co 😉

lienka_1
17. apr 2015

Dnesny postreh spred Reprofitu. Uplne na drzovku 😀

diska
17. apr 2015

@lienka_1 😀 😀 😀 ,,,RF to tak zas dali pred Reprogenesis 😉

profo
17. apr 2015

🙂 a ozaj, tam chodia nejake Slovenky? velmi sa tu nepise

silvia545
17. apr 2015

@lienka_1 dobrý postreh 😀 😀 😀

silvia545
17. apr 2015

@diska ahoj moja,ako sa máš,čo nového ? 😉

mimika1973
17. apr 2015

@lienka_1 mojka, vsak on Ta dnes aj oplodnil, uvidis!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 A nepovedal Ti ci chlapciatko nebo holcicka? 😀 😵 😵

mimika1973
17. apr 2015

@lienka_1 ha ha dobra fotecka! 😀 😀 Dve kliniky vedla seba na reklamu! 😀 😝

mimika1973
17. apr 2015

@lienka_1 a kedze Marcelino robil chalanov, Otevrelko mozno zarobil dievku! 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre