Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
10. máj 2015

@tlucka drz sa ja sa v tych cislach nevyznam tak neviem co ako.

lemoni86
10. máj 2015

@tlucka moja myslim na teba, posiam vela pozitivnej energie ..nech ste s drobcom ok

haimi
10. máj 2015

Baby odtiekla mi voda ☹ snazia sa mi este zastavit kontrakcie,aby mi dali celu davku kortikoidov na pluca. drzte nam palce

rienok
10. máj 2015

@haimi drzte sa aj s drobcekom. Myslim na vas a posielam energiu

gagirl
10. máj 2015

@haimi drzte sa dievcata..vsetko bude v poriadku.

tinkatinulka
11. máj 2015

@haimi drzim palce aj kockam aj tebe, postarajú sa o vás

crazybabenka
11. máj 2015

@haimi držte sa baby....myslím na Vás <3

crazybabenka
11. máj 2015

@tlucka drž sa moja <3

scheflera
11. máj 2015

Baby,ako dlho sa drží Pregnyl 5000 v tele?

evadek
11. máj 2015

@haimi drzim ti velmi velmi palce..bojujte!!!!🙂

tlucka
11. máj 2015

@haimi Držím palce moja a modlím sa za vás. Všetko dobre dopadne, neboj.

silvia545
11. máj 2015

@haimi drž sa zlatko aj s princezničkami,držím veľmi veľmi palce 🙂

silvia545
11. máj 2015

@tlucka ahoj moja,tak ako? dúfam,že krvácanie už ustúpilo 🙂

tlucka
11. máj 2015

@silvia545 Práveže krvácam čoraz viac ☹ Idem zase na sono, tak som zvedavá čo bude.

elienocka
11. máj 2015

@haimi drz sa aj s bambulkami 🙂 vsetko dopadne dobre a budes stastna maminka

roberta31
11. máj 2015

@jomini ja picham.ked sa uz nedalo do bruska,tak som poskusala a najmenej to boli do vnutorneho stehna.tiez urobit riasu

lemoni86
11. máj 2015

@haimi drzkaj sa aj s chrustimi, neboj bude to urcite ok..kamoske sa narodili v 32 tt dvojcata sekciou a vsetko je v poriadku 🙂 ale drzim velmi palce nech este vydrzite :-*

tlucka
11. máj 2015

Babulky, ďakujem Vám všetkým, že ste mi držali palce. Náš drobček to vzdal ☹ Dúfam, že sa vyčistím sama a nebudem musieť ísť na kyret ☹

speranza1
11. máj 2015

@tlucka 😔 😔 😔 😔 😢 😢 😢 ...je mi to nesmierne luto....

speranza1
11. máj 2015

@haimi drahusik myslim na vas...idem sa hned modlit....som si ista, ze vsetko bude v poriadku....si s dievcatami v tych najlepsich rukach....posielam vela sil a silne objatie....

skaredekacatko
11. máj 2015

@haimi drzim palce nech je vsetko v poriadku.

silvia545
11. máj 2015

@tlucka 😢 😢 😢 😢 😢 ach bože moja,je mi to preveľmi ľúto ☹ ☹ prečo sa musí toto diať 😢 😢 posielam ti srdiečko ☹

majkulik
11. máj 2015

ahote kocky dnes som bola na kontrole a mimi nebolo vidiet. zobrali mi krv a zajtra mam este prist, lebo mam velky hematom a je tam este mala sanca, ze sa skryva za neho. ale uz som si poplakala . . . podla toho ako sa vsetci tvarili, tak mi to bolo jasne.
chcem sa opytat, tie ktore ste chodili k Stelclovi a boli ste rozbehnute, ako sa k vam spravali? lebo ja mam len zle skusenosti. a ak sa potvrdi MA, tak velmi zvazujem odchod za nim.

tlucka
11. máj 2015

@speranza1
@silvia545 Ďakujem dievčatá.... Život je nespravodlivý... Čakám na vizitu čo bude nasledovať. ☹

lemoni86
11. máj 2015

@tlucka strasne ma to mrzi ☹ , je to tak nespravodlive 😔 😢

skaredekacatko
11. máj 2015

@tlucka je to nespravodlive ☹

evadek
11. máj 2015

@majkulik spravali sa velmi pekne..a tiez ked som uplne o babo prisla tak mi Štelcl napisal,že mu to je hrozne ľúto..a že sa mám dať hlavne psychicky do pohody..a keď si budem trúfať pôjeme ďalej...

evadek
11. máj 2015

@tlucka je mi to hrozne luto.....viem ako sa citis..:(...drz sa...

nanoushka
11. máj 2015

@skaredekacatko diky za vysvetlenie 😉 nie sim si ista s tym imunolog vysetrenim to mi asi nerobili... ja som zila v zahranici a tam mi robili vselico mozne no musim preskumat v papieroch. Kazdopadne dik za info!

vernazza
11. máj 2015

@haimi všetky na vás veľmi silno budeme myslieť, určite všetko dobre dopadne a stihnú ta pripraviť. naozaj ste v dobrých rukách, skús zachovať pokoj, aj keď je to tažké..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre