Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sona_fit
1. júl 2015

@gagirl Joooj mojenko, úplne Ta chápem! Myslim na teba často, že už si v očakávaní, a jak je tažké na to nemyslieť stale, nesledovať sa a jak sa tie dni po vklade vlečú ... Je mi ľúto a som prekvapená že nic nezostalo, ked si tak dobre zareagovala na stimulku, ktovie čím to je, co bol skoro odber alebo ich bolo vela a tým pádom nestihli dobre dozrieť ??? Ale dúfam že minimálne jedno bolo kvalitne dozreté a teraz sa už udomácňuje v tvojom brušku!
A už sa cítiš lepšie?

gagirl
1. júl 2015

@sona_fit dakujem Soni..si zlata ze myslis na mna.🙂tiez som sklamana a smutna z toho ze zo 17vajok bolo 10 zrelych a zostali do 5dna len 5embryjok.to by nebolo zle..len pri vklade dr.vravela ze sa pomalsie vyvijaju..jedna dosiahla len stadiu blastocysty..ostatne 4 boli morulky..Neviem preco a nechapem ..Ale je smutno z toho..Zostava mi len verit mojim dvom v bruchu..ale sa bojim..aj ked si to vycitam ale je to tak..som nejaka precitlivela..z nicoho nic sa rozplacem..Je to tazke na mna teraz velmi pasychicky..mozno este po tej strate v januari som velmi zranena..Ale dufam a verim ze vsetko dobre dopadne..Inak co sa tyka brucha a poconajuceho ohss uz je lepsie..ale aj pupok som mala cely fialovy zvnutra ..sr.sa tiez cudovala..asi mi praskla nejaka cieva..Vidis zbytocne taka silna stinulka..ale Machac tak chcel..Ale vydrzim vsetko..len aby sa uz zadarilo..

lienka_1
1. júl 2015

@bergalm Drzim palce! 😉

lienka_1
1. júl 2015

Ahojte zienky! Skor ako to dam do temy "Mam-nemam lieky" ponuknem to tu. Mam menopur jedno cele a polovicu(5ampuliek po 75j) z druheho balenia exp. 11/2015, diphereline 0,1mg 6 ampuliek exp.5/2016, tribulus 1000mg zhruba 60 tabliet exp.5/2019 a 3-omega 1000mg od generica chyba zopar toboliek. Vsetky lieky darujem.

tinkatinulka
1. júl 2015

@lienka_1 ty si úžasná 🙂

bergalm
1. júl 2015

@lienka_1 dakujem moc a Tebe zelam bezproblemove tehulkovanie a cakam na foto tehu bruška

bergalm
1. júl 2015

@benny11 dakujem a aj Tebe zelam vsetko dobre buducu Sobotu potom si tu vymenime foto drobcekov

bergalm
1. júl 2015

Inak kočky,ak u nas dopadne všetko dobre,poprosila by som mail na Marcelina ak niektora mate 😉 Rada by som mu podakovala za vsetko a hlavne za to,ze z nas urobil najštastnejšich ludi na svete 🙂 budem rada ak mi ho niektora poslete

lenka54321happy
1. júl 2015

@sasa1983
Moja tak prave je to 276.4! Kleslo to! Som strasne rada ach toto je kolotoc...viem ze este vyhrane neni ale je to ma dobre ceste! povedali ze si ho mam na noc nechat so sebou...ja som myslela ze keby si ho este nechaju tuto noc tak tak zajtra by hodnoty boli este nizsie..mozno pod 250? Neviem preco to neurobili...ale oni asi vedia co robia...mozno vela tej lampy skodi? Boze zajtra rano zase odber a pak ho budem slnit stale stale....
Moja co si myslis o tom vsem?
Uz bude len lepsie ze?
Prosim
Prosim

vernazza
1. júl 2015

@gagirl budem na teba veľmi myslieť..tiez mám takú povahu, že všetko veľmi intenzívne prezivam, aj pozitívne ale hlavne negativne. je to boj samého so sebou..skus to prekonat aj keď je to tazke, mysli stále na to že v tom nie si sama.. Oni to zvladnu, ak to tak má byt.

lenka54321happy
1. júl 2015

@gagirl
Moja drzim ti palce...moj bol morula/zaciatocnujuca blactocysta...uplne slaba kvalita a je tu a je krasny!
Musis verit!!!
A ja som
Mala tiez 5 do 5teho dna a presne mi povedlai ze slabo pomaly vyvijali...drzim ti palce 😘😘

gagirl
1. júl 2015

@vernazza
@lenka54321happy dakujem pekne kocky..som rada ze vas mam..ze ma takto podporujete..🙂

tinka9075
1. júl 2015

@gagirl držím palce moc budeš tehuľka uvidíš a možno aj dvojičky budú 🙂 🙂

gagirl
1. júl 2015

@tinka9075 dakujem..bodaj by si mala pravdu;)

sasa1983
2. júl 2015

@lenka54321happy super,ze to kleslo. Parada. Je to velmi dobre. Ale fakt skus trosku menej nervacit. S babatkami byva casto nieco, budes to tazsie zvladat a zblaznis sa. Ten bilirubin klesne uplne do normy (celkovy bikirubin je do max okolo 20 umol/l), skor ci neskor. Este by to kludne mohlo znova stupnut a vobec nebud prekvapena a VOBEC nic zle to neznamena. Fakt uber a bude to uplne v poriadku a pojdete domov.

sasa1983
2. júl 2015

Gagirl aj ja drzim palce. Staci 1embryjko☺

saldiv
2. júl 2015

@gagirl aj ja ti držím palce. Poznam tvoj príbeh a zo srdca ti zelam úspech 🙂 škoda ze nemáte tých mrazacikov ale nad tym sa teraz netráp. Skús rozmýšľať len nad tými co mas uz u seba a snaž sa im vytvoriť pekne prostredie príjemnými myšlienkami. Este raz ti moc držím palce!!!!

naveen
2. júl 2015

@mircalla .. no, mysim, ze vas tesne dobiehame 😀 ostanem v RF , skusim machaca alebo koudelku.. nebudem teraz vymyslat ..ale skoda, marcel bol super ☹ moja krvna skupina 😀

naveen
2. júl 2015

@lenka54321happy neboj sa, dobre bude, fakt su na tom deticky horsie .. ked pol roka lezia na chirurgii od narodenia ☹ lampa pomoze a slnit budete doma, hlavne bud vela s nim, aj ked je pod lampou, nos ho a skusaj aj kojit ... aj tebe bude lepsie, teraz si este cela rozhadzana po porode .. to sa spravi, hlavne je, aby vas pustili domov a doma sa uz v klude zariadite 😉

gagirl
2. júl 2015

@sasa1983
@saldiv dakujem dievcata ze zlate..🙂

mircalla
2. júl 2015

@gagirl my sme vkladali len jedno embryo a ujalo sa...vy mate 2 jedna je HB. tiez som mala HB

skaredekacatko
2. júl 2015

@gagril ver tým dvom čo máš vo vnútry uvidíš oni sú bojovníci a dve deti ti nestačia 😀 či si plánovala fubalovú 11. Neboj o 9 mesiacov sa budeš na svojich drobcov usmievať .

gagirl
2. júl 2015

@mircalla jedno bolo XB1a jedno CM/2..alw bola by som rada aj za dvojicky..tak uvidime..su to moji posledny maly bojovnici..musim im verit🙂

gagirl
2. júl 2015

@skaredekacatko dakujem..stacili by mi aj dvaja..len nech zostanu u mna..🙂

marculik
2. júl 2015

@gagirl ja som tri ktat nemala nic zamrazene a stale mi vkladali iba jedno a za kazdym som sa bala a neni to dobre ,uz teraz sa chcem snazit pozitivne mysliet .🙂

gagirl
2. júl 2015

@marculik ano..treba mysliet len nato ze to urcite vyjde..a nestresovat..ale je to tazke..ja som bola pred vkladom uplne v pohode..len po vklade ako nam povedali ze sa pomalsie vyvijaju a mozno nezostane ani nic na mrazenie tak som zacala mat strach ze co ked to zasa nevyjde..a to je zle zmyslanie ..ja viem..ale psychika je pri ivf vzdy velmi krehka..Hlavne ked ma niekto citlivejsiu povahu..Vies mala som vela vajicok...17 aj mierny ohss a zostalo len jedno pekne embryjko..to ma dost zarmutilo..ale musim verit..a vsetky ktore chceme mat dietatko..🙂

iwwka29
2. júl 2015

Ahojte aj ja mam Menopur 75, jedno cele balenie 10ks a polovicu 5ks z druheho balenia exp. 11/2015 ak mate zaujem

mitka85
2. júl 2015

Ahojte dievcata.Prisli mi uz vysledky od dr.Dzurillovej.Mám hypovitaminozu vitaminu D25,zvysene zastupenie nkt buniek v perifernej krvi. A v zavere je napisane ze vzhladom na bunkovu imunitu voci spermiam partnera mierneho stupna je vhodna priprava pacientky pred koncepciou.Navrhuje liecbu dexamed 8mg/2ml 1x tyzdene. A tie zvysene nkt bunky su vlastne co? Nevyznam sa vobec v tom 🙂 a mate niektora skusenosti s dexamedom?

mitka85
2. júl 2015

@gagirl drzim ti velmi palce a posielam pozitivnu energiu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre