Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzu1122
12. dec 2012

@freeze24 no ved zajtra uvidime... zacinam byt ale nervozna, ale to je asi normalne, ze? 😅 hlavne som zvedava na ten spermos....

freeze24
12. dec 2012

@zuzu1122 neboj dobre to dopadne 🙂 a nebud nervozna, tes sa tam.robite najlepsi krok k tomu aby ste sa posunuli dalej 😉

zuzu1122
12. dec 2012

@freeze24 dakujem za vsetky rady a povzbudenia, budem sa snazit nebyt nervozna ale neviem ci to pojde... este raz, velka vdaka... 🙂

freeze24
12. dec 2012

@zuzu1122 rado sa stalo 🙂 🙂 🙂

falin
12. dec 2012

@freeze24 - hej, ten strach tu bude stale. Este su tie nase deturence mrnatucke, ale bojime sa o ne riadne. Drzim ti palceky, aby bolo krasne hcg.
Ano aj ja zajtra idem.

@horalka79 - pekne vam to ubieha

@radina -pregnyl, utros aj estrimax ti moze predpisat tvoj dr. Aj clostyl, ak by si s nim stimulovala

freeze24
12. dec 2012

@falin dakujem pekne, aj ja tebe drzim palceky 😉

speranza1
12. dec 2012

caute bambulky..tak v dnesny den si Vam dovolujem oznamit ze nase bambulky sa takto vyvíjaju:
5x 8 bunkove
1x 7 bunkovee 😀 ... tesiiiiim sa... niet nad krajsi pocit ako ked vam "vase deti" uz od tak utleho "veku" robia radost 😀 😀 😀 😀

sofia17
12. dec 2012

@speranza1 pekna urodicka, len tak dalej nech pekne rastú

speranza1
12. dec 2012

@sofia17 dakujem sofinka....

radina
12. dec 2012

@falin To je fajn a doma mam este nejake zasoby v posledneho ivf. 🙂 ... bude treba dat si spravit aj predoperacne vysetrenia, ci staci len tie pohl. choroby?

falin
12. dec 2012

@radina - predoperacne v brne netreba, tie pohl. choroby ti spravia v den opu

freeze24
12. dec 2012

@speranza1 kraaaasna urodicka 🙂 drzim prsteky nech sa im aj dalej tak pekne dari 🙂

zeina62
12. dec 2012

@panarka u nas zatial vsetko v poriadku musim zaklobat a maju 2,38cm,ale u dvocat je normalne ze su o nieco mensie, ale velky rozdiel medzi tvojim Mimi a mojimi dvojcatami neni velky 🙂nevolnosti su uz miernejsie, a uz mi rastie brusko, velmi sa vytesujem🙂

yaya1
12. dec 2012

@zuzu1122 zuzu, drzim palce na zajtra,nech to vyjde podla tvojich predstav .... ak sa nenahnevas, potom by som ta rada vyspovedala, ako to vlastne prebiehalo : ) ... tiez sa chcem objednat, cim skor v novom roku ... a teda chcem byt co najviac pripravena a informovana : ))

zuzu1122
12. dec 2012

@yaya1 jaaaj tak to sme na tom rovnako 😀 aj ja uz som cucala tuto niekolko babeniek, aby mi poradili aby som vedela co najviac a vedela sa co najlepsie pripravit, ale aj tak som nervozna... jasnacka vsetko ti poviem...

falin
12. dec 2012

@freeze24 - dakujem 😵

nelly3
12. dec 2012

@yaya1 a @zuzu1122 kludne sa pytajte na cokolvek, preto sme tu, aby sme si pomahali 😉

zuzu1122
12. dec 2012

@nelly3 velmi pekne dakujem 🙂 asi to nikto nepochopi, kto si tym nepresiel a som rada, ze som tu nasla dievcence, ktore mi ochodne odpovedali a odpovedia na moje niekedy asi aj dotierave otazky 😅 moc si to vazim

freeze24
12. dec 2012

@zuzu1122 ziadna otazka nie je dotierava 😉 kazda sme sa to museli nejako dozvediet 😉 😉 a potom treba pomahat tym ze posuvame tie informacie dalej 😉

zuzu1122
12. dec 2012

@freeze24 ja som v podstate este len na zaciatku, ale klobuk dole pred kazdou jednou, ktora si tym presla a podarilo sa jej dojst az k vytuzenemu dietatku... vsetky mate moj obdiv...

freeze24
12. dec 2012

@zuzu1122 o par tyzdnov budes do tej skupinky patrit aj ty 😉

annetty
12. dec 2012

@falin Dakujem T velmi pekne. Si zlata. Ja zas ti drzim palceky nech vsetko dobre dopadne u vas, nech je zdravy krpcek 🙂

zuzu1122
12. dec 2012

@freeze24 juj, bodaj by si pravdu mala, tak vas tu vsetky vystiskam 😀

zuzu1122
12. dec 2012

@freeze24 teda az potom, co vystiskam pana doktora a svojho muza 😀 😀 😀

annetty
12. dec 2012

@cicussa21 Ahojky🙂 Chapes to dobre. Isli sme na konzltaciu do RF a naspat sme uz dosli s planom a so vsetkymi injekciami a tabletkami. Nabalili nas, nech uz mame vsetko pripravene, kedze mam kratky protokol. Doki v RF povedal, ze vsetko preto spravil,aby sme co najskor zacali so stimulkou. Zacali by sme aj v dec, lenze zle mi vychadzaju dni, prave na vianoce a oni vtedy nerobia, takze sa to posuva u nas o dva tyzdne. Zaciatkom januara by som mala dostat ms a potom hned zacinam so stimulkou. Ak budem mat dobre vajka, tak v januari moze byt aj OPU.
Toto je moj prvy ivf, velmi by som chcela aby bol aj posledny....teda tento rok, lebo potom chceme aj surodencov 😀 Takze na SR sme nemali ziadny ivf vycerpany z poistovne, lenze mam vszp, tak neviem ako s nimi. Viem, ze baby s doverou nemaju problem. Vsak uvidime 🙂

darka2001
12. dec 2012

@annetty ak sa smiem spytat odkial ste?ja som z ke tak si to neviem velmi predstavit dochadzat do brna.a kolko vas to stalo?

annetty
12. dec 2012

@radina Sestricka mi povedala, ak by som nejake injekcie zabezpecila lacnejsie, tak im kludne mozem vratit hoci co, oni to odrataju. Na stimulku dali clostibegyt a merional. Potom mam Orgalutran a Ovitrelle (namiesto Pregnilu, kedze je viacmenej teraz vypredany v lekarnach). Clostibegyt a Ovitrelle som kupila v lekarni za 780 Kč. Ostatne vsetko mali v RF. Zatila som v RF nic neplatila. Plati sa u nich naraz po ivf.

annetty
12. dec 2012

@darka2001 Ahoj🙂 Som z TT, takze to sa da vydrzar do Brna. No z KE si to veru ani neviem predstavit chodit do RF ☹ Malo vy nas ivf vyjst cca 15OO € podla dokiho.

radina
12. dec 2012

@annetty Super, diky za info. Ovitrelle som mala na prvom ivf aj ten merional.

darka2001
12. dec 2012

@annetty vdaka za info.ja idem na krv po et v piatok a este mam nejakych mrazaciov tak dufam ze to brno uz nebudem musiet riesit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre