Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
1. okt 2013

@miscok mam ale verim ,ze teraz ich nebudem potrbovat tak skoro boze ked vobec nic necitim dnes ma asi 5min.pichalo dole neviem 😒

miscok
1. okt 2013

@bergalm Teraz nie,az o par rokov 😉

kacenkab
1. okt 2013

@sally2401 ze iba , ved to je skvele, ja mozem o mrazacikovi len snivat 🙂 I ked tretie dieta nejak neplanujeme, respektíve priatel by uz asi moc nechcel, ale keby sa nejaky mrazacik ulial, skusila by som ho prehovorit urcite... 😉

nelly3
1. okt 2013

baby ten AMH to kolko trva? ved zase som volala anie su este tie vysledky, ze to dlhsie trva 😠 ja sa bez nich nepohnem dalej pomocccc 😝

nelly3
1. okt 2013

@kacenkab
ja som prilozila original vsetko fakturu a to co vyslo z terminalu u nich ten listok 😉

kacenkab
1. okt 2013

@nelly3 mne to netrvalo viac ako 2 týždne, nepamatam sa uz, ale urcitto nebolo viac, ale pamatam sa ze mne sestricka hovorila, ze tie vzorky sa zbieraju, a vysetruju nejake mnozstvo naraz, a ked ich maju malo, cakaju, kym sa doplni pocet

kacenkab
1. okt 2013

@nelly3 ok dik

buba08
1. okt 2013

@nelly3 aj ja som cakala viac ako 2 tyzdne, lebo sa vzorky zbierali a az potom sa to robilo a este som si za to aj platila tusim 12 €, ty si tiez platila?

nelly3
1. okt 2013

@buba08
aha tak asi to trva dlhsie, neplatila som nic zatial, snad to pojde cez poistovnu 😕

sona_fit
1. okt 2013

@falin Vďaka za informáciu, šak už nejako bude 🙂 Ahojček

buba08
1. okt 2013

@nelly3 asi nebudes platit nic, ja som platila v labaku, kde som si sama odniesla krv od gynekologa

jalaura
1. okt 2013

@manita prosim ta aka je to kura co si tu pisala? v com spociva?🙂

miscok
1. okt 2013

Baby,ktora ste v Dovere a ziadali ste o refundaciu,poslite mi prosim link na to tlacivo,nech nevyplnam nejaku blbost 😕

tinkatinulka
1. okt 2013

@nelly3 asi dva tyzdne, platila som 11€.

kacenkab
1. okt 2013

@buba08
@tinkatinulka
@nelly3 sranda baby ja som bud neplatila nic, ked som to ziadala od gynekologa, alebo okolo 20eur priamo v labaku, ked mi len vseobeckarka brala krv, ktoru som si potom zaniesla

manita
1. okt 2013

@nelly3
Výsledky AMH trvajú 2 týždne.
Každý labák má trochu inú cenu.
Napr. Medirex má 7 € (toľko som platila ja).
Pacientka si to platí sama.
Poisťovňa to preplatí len vtedy, ak je to cez CAR, nepreplatí to obyčajnému gynekológovi ani endokrinológovi.
Info zo včera od doktora.

manita
1. okt 2013

@jalaura no však od včielok plodných výživa... pre kráľovnú matku...
materská kašička a k tomu každý deň 1 lyžičku medu so škoricou
idem sa tým zaoberať celý tento mesiac pred IVF

nelly3
1. okt 2013

@manita
no ved uvidim, zatial som nic neplatila, ani mi nic moj gyn. nespominal, bral mi toho viacej aj CA125, on sa zaobera aj liecbou neplodnosti tak mozno mi to prejde aj cez poistovnu 😵

buba08
1. okt 2013

@manita ahoj, uvazujem nebude toho vela? mat. kasicka aj med so skoricou? Neviem ci nie si alergicka alebo aj @zibi, to je jedno na co, ci travy,pele alebo ine, lebo pri prehnanej kombinacii si clovek moze vyrobit alergiu aj sam. Mne sa to stalo v maji, bola som pred vysetrenim kolonoskopie, tak som mala predtym dietu a asi 2 dni som v podstate jedla hlavne sojove joguty a sojove mlieka a dostala som strasnu alergiu, cize som si ju vyrobila vlastne sama. Ta materska kasicka sa mi pozdava, len ja sa bojim, aby som si zbytocne nevyrobila dalsiu alergiu. Inak ja uzivam kazde rano lyzicku medu na lacno, odporucil mi to jeden stary doktor - pediatrik, uz je na dochodku, ktory tvrdi, ze med na lacny zaludok je velmi prospesny. Zajtra si dam aj skoricu, mnam 🙂

manita
1. okt 2013

@buba08 veru je to výborné, dnes som si dala prvú 🙂
alergie sa neobávam, nie je to vysoká dávka a je to po konzultácii s lekárom
môže sa s tým materská kašička aj femibion

ja alergie chvalabohu žiadne nemám
táto kúra sa neodporúča alergičkám na včelie produkty

bergalm
1. okt 2013

@miscok tak veru nech to takto je 🙂

buba08
1. okt 2013

@manita s akym lekarom si to konzultovala s gynekologom? Dakujem

bergalm
1. okt 2013

@sally2401 nezufaj to bude surodenec pre to,co uz mas v brusku 🙂

buba08
1. okt 2013

@manita tu kasicku uzivas rano do napoja k ranajkam alebo na lacno? A med so skoricou rano na lacno?

sally2401
1. okt 2013

@bergalm len mám teraz strach, či by neskončil aj ten čo je v bušku ako tie ostatné, keď neboli vhodné na zamrazenie.

buba08
1. okt 2013

@manita alergickam na vcelie produkty sa samozrejme neodporuca ale ja som dost silna alergicka na travy a zaroven mam aj lergiu na bielkovinu kravskeho mlieka a vyrobila som si aj na soju, tak asi budem pri tejto kombinacii opatrna, asi ponecham len ten med, aj ked materska kasicka sa mi velmi pozdava, no uvidim, mozno to dam len kazdy druhy den, resp. to budem striedat

bergalm
1. okt 2013

@sally2401 neboj bude to dobre ja mam tiez obavu ,ale nejako to zvladneme 🙂 ja mam sice 4nanukov ,ale nechcem ich tak skoro pouzit 😉 snazim sa verit,ze tam ostali bublinky aspon jedna my sme dali dve uz nech testnem clovek bude vediet na com je Ty testujes kedy?

bergalm
1. okt 2013

@sally2401 a myslim,ze by Ti v Brne nedali to,co nema sancu ako mne v BA 😠

sarasota
1. okt 2013

@sally2401 nerozmyslaj tak ani mne nic neostalo na mrazenie a to co Otevrel vlozil je v brusku 🙂 posielam tehu virusiky aj
@ikuske
@bergalm TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bergalm
1. okt 2013

@sarasota joooj tak vela dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre