Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sona_fit
21. okt 2013

Dievčatá, aj vám bolo pred OPU tak zle? Mna uz velmi bolí celé brucho, kríze a navyse mi je aj spatne od zaludka. Ako ked mam mesiaciky. Je to normálne? Es
@monikak1
Ako si dnes dopadla, daj vediet 😉

lienka_1
21. okt 2013

@tlucka To bude krasna uroda. Vidis, my ske tu nad Migelom rozmyslali na nakoniec fesak fraxiparin to vyriesi 😀 😀

sona_fit
21. okt 2013

PS: bola som sice uz 3x na IVF ale takto zle mi asi este nebolo alebo si to nepamatam? 😕 Na odber idem v stredu.

lienka_1
21. okt 2013

@gaga83 Ja som mala diagnosticku hysterku, tak sa asi robi skor a ta na lepsiu sliznicu mozno neskor. Ozaj, ty mas zistenu nejaku mutaciu alebo to iba preventivne budes pichat fraxik?

lienka_1
21. okt 2013

@sona_fit Ja som sa obcas citila ako balon a pobolievalo ma podbrusko, obcas som mala taku divnu pachut v ustach, ale vsetko sa dalo zvladnut. Ak ti je velmi zle, volaj dokiho, co je ako pohotovostny lekar. Verim, ze cislo najdes na ich stranke. Dufam, ze sa ti skoro ulavi.

tlucka
21. okt 2013

@lienka_1 aj piatok aj dnes som stále Migela hľadala, ale nevidela som ho. Asi si prečítal naše príspevky a radšej sa predo mnou schovával 😀 😀 😀 😀
Ty si tuším zháňala Clexane. Zohnala si ho nakoniec?

melisska
21. okt 2013

@tlucka ja zhanam clexane

melisska
21. okt 2013

@sona_fit ano volaj a pi v eeeeeeeeeeeeeelA VODY, FATRU

tlucka
21. okt 2013

@melisska aha, myslela som že lienka. Pýtam sa preto, lebo v lekárňach v Brne mi povedali, že Fraxík aj Clexane je nedostupný, že nastal nejaký výpadok na strane výrobcu. Ale ja som to potom zohnala v pohode na Slovensku, tak neviem, či majú problém len so zásobovaním v Čechách alebo aj u nás. A zohnala si ho nakoniec?

sona_fit
21. okt 2013

Dakujem, som nevedela ze tam je pohotovostny lekar, skusim, vdaka!

gaga83
21. okt 2013

@lienka_1 fraxik aj anopyrin mi aj na hematologii odporučili preventivne 🙂

tlucka
21. okt 2013

babule, pomóc. Dúfam že mi folikuly nepopraskajú. Neskutočne ma začali bolieť vaječníky a celé podbruško. Takéto bolesti mávam, keď mám ovuláciu. Nemôže sa stať, žeby predsa folikuly praskli aj napriek pichaniu Orgalutranu?
Takéto bolesti mám aj niekoľko hodín. Môžem si dať alchemikový čaj, alebo niečo od bolesti?

melisska
21. okt 2013

@tlucka majú problém aj u nas, niečo mám doma,zajtra idem ku hematologicke,mala bylo dať niejaku správu pre dr. Tak som zvedavá

melisska
21. okt 2013

@tlucka neprasknu, daj niečo na bolesť a veľa pi,zajtra maď opu ?

gaga83
21. okt 2013

@tlucka tiez som mala take bolesti, opu som mala na 15 cd a uz 2 dni pred opu sa mi nedalo poriadne sediet, vsetko ma tlacilo isla som prasknut. Tiez som pichala orgutlan a foliku nepraskli. Neboj bude to ok len vela pi dzusov, mineralok. acytko je dobre. Drzkaj sa

tlucka
21. okt 2013

@melisska OPU mám až vo štvrtok, preto sa obávam, či dovtedy neprasknú... No bojím sa...

zibi
21. okt 2013

@tlucka neboj neprasknu ..ja som ani orgalutran nemala a nepraskli mi vobec...ono to boli taka ovulacna bolest ale je to ok a mas injekciu tak uz uplne je to vsetko v pohode 🙂

zibi
21. okt 2013

baby co mate noveho?
my ani nevieme kedy pojdeme do dalsieho pokusu ..mm povedal ze momentalne si to nemozeme dovolit lebo fakt sa to nezda ale stoji to dost penazi ☹ 😠 tak uvidime ci na nov y rok sa niekde dookopeme
momentalne ocakavam zazrak ael fakt ze zazrak aby sa nam podarilo prirodzene otehu ...to ma tak drzi nad vodou ..aspon trochu 😉

lusipe
21. okt 2013

Ahojte dievcata tak uz sme doma...vkladali nam prirodzene hatchujucu blastocystu v spickovej kvalite a asi 8 mame na zmrazenie v tiez v takejto kvalite 3xHB,5xXB,1xB nejake 2 morule 😉 vkladali niekomu hatchujucu blastocystu a ujala sa? 😉

gaga83
21. okt 2013

@zibi ahoj neboj mozno sa vam postasti ani nebudes vediet ako;). Ja som dostala ms skor o 6 dni tak aspon bude rychlejsie Ket. Dufam :D:D:D:D

gaga83
21. okt 2013

@lusipe super ze uz mas male v brusku nech sa pekne zahryzne;). Aj na mrazenie mate pekne dropce. Drzum palceky

lusipe
21. okt 2013
lusipe
21. okt 2013

@gaga83 Mooc dakujem 😉

tlucka
21. okt 2013

@melisska
@gaga83
@zibi kočky ďakujem, no verím, že neprasknú. Tie bolesti sú strašné, mávam takéto bolesti každý mesiac. Vždy sa to snažím pretrpieť s nejakými čajmi, ľanovými obkladmi, občas niečo od bolesti, ale teraz sa nechcem ničím dopovať. Dnes som pila málo, takže už dopĺňam tekutiny. Len dúfam, že tie bolesti ustúpia, aby som netrpela až do štvrtka.

tlucka
21. okt 2013

@lusipe super, tak už je z teba tehuľka 😀 😀

gagik
21. okt 2013

baby, vedeli by ste mi poradiť gynekológa v Bratislave, ktorý má ord. hodiny poobede a je ochotný merať folikuly pred IVF, ktoré plánujem podstúpiť v Brne?

lusipe
21. okt 2013

@tlucka dakujem tak snad uz hej 😉 a ty sa nebojkaj, ja som rano pred opu myslela ze z koze vyskocim a vsetko je ok. A tiez ma to bolelo uz na prvej kontrole a vsetko je dobre .doveruj im vedie co robia.ked ta to velmi boli daj si paralen a lezkaj 😉

tlucka
21. okt 2013

@sona_fit ahoj, volala si do RF? Aj ti niečo odporučili?

bergalm
21. okt 2013

@lusipe mne vkladali take dve HB jednotkovej kvality a vidis zatial sa drzi alebo drzia este nevieme zajtra kontrol.sono prve od ET

lusipe
21. okt 2013

@bergalm jej super 😉 mooc gratulujem 😉 a preco ste dali dve? 😉 tak snad moj bojovnicek bude nadalej taky sikovny 😉

melisska
21. okt 2013

@lusipe mne 1x HB 😉 pekná urodicka a 8 na mrazenie,ani neviem či tu toľko niekto mal 😀 tak nech sa pekne zahryzkaju 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre