Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
6. okt 2014

@tlucka ja som bola u Skopkovej v nemocnici. Ked som bola na poliklinike u tej tvojej, tak mi povedala, ze mutacie robia len v BA, takze v prvom kole robia len to co urobili aj tebe a ked sa nieco vyskytne v ramci tych zakladnych vysetreni, tak mna, alebo krv poslu do BA. To som moc nepochopila, takze som sa tam uz na krv nevratila 😉 Ja mam tie zakladne mutacie ok, len mam zvyseny Faktor VIII a znizeny Pro C Global. Pisala som to aj Marcelovi a napisal mi, ze su rozporuplne nazory, ci to moze mat suvis s neplodnostou. To iste mi povedala aj hematologicka ale ze sa este s niekym poradi v BA. Napisem vysledky Dr. Drakulovej, nech mi aj ona povie na to svoj nazor, teda ked bude mat cas.

pbetuskap
6. okt 2014

@falin no zatial som na krv este nebola, som 10 den, testy mi duchuju aj 10tkove aj ich 20tkovy, tak zato som myslela, ci nemozem ist na tu krv skor ako na ten 14ty den, dost som netrpezliva 🙂

evadek
6. okt 2014

@pbetuskap podla mna budes tehu🙂

pbetuskap
6. okt 2014

@evadek ani nevies ako strasne dufam, aby to bola pravda a silneli 🙂

donatela
6. okt 2014

@pbetuskap kludne mozes ist na krv skor ako na 14d po et. ja som bola 10den a uz som mala hcg 540. isla som skor, lebo moja dr.odchadzala potom na 2 tyzdne na dovolenku... drzim silno palceky!!

rebeka33
6. okt 2014

@pbetuskap ja som bola na 12d. a mala som 680. Držim palce.

pbetuskap
6. okt 2014

@donatela
@rebeka33 dakujem baby, tak pojdem teda aj ja skor, chcela by som stredu to je 12ty den, tak drzte palceky, potom budem poslusne hlasit, ci som stihla naskocit to tehu vlacika alebo som nestihla kupit listok 🙂

sona_fit
6. okt 2014

@tlucka. Ahoj Lucka, prosím Ta k tej dr. Drakulovej si mala take šťastie že Ta hneď zobrala ? Pozeram na to moje vyšetrenie z hematologie a raz sa v tom nevyznám! Nic z toho co si písala ty alebo zibi tam nemám, tak ja už neviem! Potom sa ta povypytujem na tu dr., či musíš mat aj výmenný lístok a tak. Veľa štastia!

skaredekacatko
6. okt 2014

@haimi cauko. Tak pipelle zamnou vobec to nebolelo len stres bo doki tam.nevedel kater vopchap, ja to mam uzke.takze som si tam polezala dlhsie potom tam dobehol dalsi doki po radu a to uz ho moj prosil o nieco ze mu to takto nejde a ja este stale na koze ale naraz uz bol vo vnutry tak som su vydychla. Prvu davku medrolu mam za sebou. Dal.mi clostil predsa len 5 dni od 2 dc a hned k tomu gonal som mu vravela ze vsak mam len dve vajcia vzdy a on ze vsak uvidime ale gonalu dal 150 plus ten clostil tak mu verim..

evadek
6. okt 2014

@skaredekacatko dostala si medrol injekcne..?..aka davka?..mne v tebletkach robi velmi zle..vobec mi nechuti jest a je mi od neho zle...stale:(

skaredekacatko
6. okt 2014

@evadek nie mam tabletky otrasne injekcne to asi neni. Baby je tu nieaka co mala len dve folikuly a potom pri dalsej stimulke viac. S tym istym zlozenim len namiesto merionalu gonal.? Doki dnes ze uvidime vsak davku ponechal plus clostil k tomu a picham od druheho dna tak dufam ze teraz ich bude viac

evadek
6. okt 2014

@skaredekacatko neznaaaaaaaaaasam tie tabletky...skusim si zajtra pridat probiotika ci to bude lepsie...Ale niekde som citala,ze to jee aj injekcne..tak ja neviem:(
aha .. http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/pil/depo-m...

diska
6. okt 2014

@evadek musis sa poriadne najest a potom si daj medrol ,nie na lacno,prekonaj sa a skus to tak.

buba08
6. okt 2014

@evadek su aj injekčne, vola sa to solumedrol, mne to pichali pri hyperstimulaku

skaredekacatko
6. okt 2014

@diska ja uz beriem probiotika na ine takze uvidim a chut toho medrolu no fakt otras pol hodinu nam v ustach horko uz ho az do krku davam ponaly a nic

buba08
6. okt 2014

@evadek súhlasím s @diska musíš byt dobre najedena, inak ti z neho bude zle

ivka3901
6. okt 2014

Ahojte kočendy už sme doma dneska pobehané celé Brno doobeda REPROFIT 🙂 potom prechádzka pod katedrálov sv. Petra a Pavla a v sobotu máme vklad jupííííííííííííííííí teším 🙂 ozaj postielku pre mimi mám prichystanú na 8 mm 🙂 🙂 🙂 🙂

skaredekacatko
6. okt 2014

@ivka3901 aj ja som.tam.bola doobeda a potom sme tiez boli v meste pri katedrale a na zmrzke ta je tam dobra

evadek
6. okt 2014

@diska nejem ho na lacno...vzdy ho jem po jedle...

evadek
6. okt 2014

@buba08 opytam sa na to Stelcla...ked to nejde cez zaludok tak by som to i lepsie znasala...ak sa to teda da i tak...

ivka3901
6. okt 2014

@skaredekacatko áno ako si vyzerala?ja som taká zavalitejšia blondýna 😀

evadek
6. okt 2014

@ivka3901 no vidiiiiiiiiiis..idealne...🙂 ....tak si sa bala...a ako to dobe vyslo🙂

evadek
6. okt 2014

@buba08 vies co je zaujimave..ze Medrol jem rano po ranajkach..a zle mi zacina byt az po obede...ako zjem obed...nasledne i veceru..je mi zle po kazdom jedle....

skaredekacatko
6. okt 2014

Ja nizka tmavovlasa moj muz v cervenom tricku a svokra zo svokrom boli s nami lebo nabuduce ma vezu oni lebo muz bude v robote. A aby trafili v brne autom. My sme boli o 10 tam a vy ?

gagirl
6. okt 2014

@diska ahoj..ja som mu dnes pisala a spomenula som mu ze mam dost kratku ms tak 2 -3 dni..ci to moze byt z toho ze mam mozno nizku sliznicu..opdisal ze podla dlzky ms sa to neda povedat..zalezi od toho ci normalne krvacam od zaciatku alebo len slabo az spinenim..Tak som mu pisala ze normalne krvacam tak prve 2 dni potom uz len slabo alebo spinim..Este mi neodpisal na to..Pytala som sa ho na to ci ked nebudem brat estrimax a nebude sliznica dostatocne vysoka co potom ci sa preklada ket o mesiac..odpisal ze ano..neviem preco skusaju nativ,.asi kvoli tomu asi sa zbytocne nedavali hormony ked netreba..nie?

gagirl
6. okt 2014

@evadek ahoj..dnes som mu spomenula ze mam kratky menzes,,Pisal ze podla dlizky sa to neda posudit..vraj zavisi od toho ci normalne krvacam tie dni alebo len slabo alebo len spinim..SOm zvedava co mi zajtra opdise..pisal ze ked bude sliznica dostatocne vysoka pri kontrole tak bude ket..a ak nie tak sa to o mesiac odklada ..potom urcote da estrimax..ja som myslela ze to davaju standartne..ale vidim ze nie..ktovie ako je to lepsie..

gagirl
6. okt 2014

@bergalm ahoj.Aha..ja som chodila do ferticenta v Ba..a tam tiez som brala pred ket estrimax...dnes som mu pisala..ta asi skusim najskor bez estrimaxu..dufam ze sliznica narastie dostatocne aj bez..ked nie tak to musime o mesiac odlozit..co dufam ze nebude treba..🙂

gagirl
6. okt 2014

@motiv ahoj..ano?to je asi individualne..a moze sa to kazdy mesiac menit aj u jednej zeny..tak uvidim..necham si poradit a skusim teda nativ..

haimi
6. okt 2014

@gagirl dobre vediet. Teraz budem dufat, ze mi sliznica narastie, aby som nemusela prekladat ket. By ma zaujimalo, ze ked pridem 9dc na sono, preco by mi v krajnek nudzi nemohli este dat ten estrimax, nevies?

tixx
6. okt 2014

@gagirl ahoj moja, citam,co si pisete len par komentov dozadu...tak ja som mala od vysadenia antiky ms vzdy max. 2 dni... posledny krat v auguste som mala ms 1 den... pytala som sa na to Stelcla,ci je to podla neho normalne, a presne to mi povedal,ze neni dolezite ako dlho to trva,ale ci je to normalne krvacanie,a to som ja vzdy v ten 1-2 dni mala. este som sa ho pytala,ci po tak rozhadzanom cykle (v auguste mi dosla ms po 40 dnoch) mozem zacat stimulku,a nebol to problem. na kontrolnom sone som mala sliznicu len 5,1mm a v den vkladu 8,3mm a predsa sa uchytilo 🙂 tak ti drzim palce, aby to tak bolo aj v tvojom pripade a nech vam KET tento krat vyjde 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre