Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
14. okt 2014

@crazybabenka no nemyslim si žeby nic..ak by si to skusila brat pocas stimulky ale od zaciatku alebo aj skor ako zacnes brat a pridas este inofolic a femigard kvapky nieco sa udeje..som toho príkladom..zbabraných stimuliek som mala dosť takže mam to na sebe oskusané..a drilling vajecnikov ti robili?

ivka3901
14. okt 2014

Ahojte baby pýtam sa síce takú blbú otázku,ale čo som bola na poslednom IVF prešlo už dlho času tak sa pýtam v deň vkladu sa tuším nepočíta za 1 deň?nie?či? 😒

crazybabenka
14. okt 2014

@ludinka nie nemávam

ludinka
14. okt 2014

@crazybabenka a ked si otehotnela s prvou dcerkou tak si cim stimulovala na to iui?
a na sone si teraz nemala vobec ziadne folikuly alebo vela ale drobnych?

crazybabenka
14. okt 2014

@tinkatinulka môžeš mi poslať link na tie kvapky...aby som zase somarinu nekúpila

crazybabenka
14. okt 2014

@ludinka metformín + 2*1 clostylbegyt.....a otehu som hneď v prvom cykle

crazybabenka
14. okt 2014

@ludinka mala som presne rovnaký počet a veľkosti ako v predchádzajúcom cykle....cca 19 folikov od 4mm do 7 mm

ludinka
14. okt 2014

@crazybabenka ja ti este mozem poradit bylinkarku kopacovu- ona by to mozno pomohla rozbehat tie vajecniky, ale v podstate tie femigrad kvapky su tiez asi mix tych bylin co ona pouziva...akurat ze ona dava kombinaciu cajov, obkladov a sedacich kupelov, tusim ze hlavne mysi chvost je na vajecniky dobry ale najlepsie je asi uzivat tie bylinky namiesane

mircalla
14. okt 2014

@lienka_1 Dakujem, znie to uplne logicky co pises, uvidime v piatok, beriem na sliznicu estrofem

buba08
14. okt 2014

@araselis ja beriem 8 mg denne, dr. mi zvýšila na 16 mg, ale to nezvládam brat, zvyšujem to úplne pomaličky a postupne, snáď sa na 16 mg dostanem, tebe tých 16 mg kazala brat Malickova?

ludinka
14. okt 2014

@crazybabenka zaujimave ze teraz uz na ten clostyl neragujes 😒 a ten driling vajecnikov ti docent neodporucal? mne ho tiez robil spolu s laparkou v rk

araselis
14. okt 2014

@sona_fit ja sa v tom az tak nevyznam...ja som jej porozpravala cim
sme presli a ona sama urcila ktore testy bude robit, ak ti pomoze, tak mne robila tieto rozbory(autoimunita reprod.-anti anexin, anti spermie, anti-tTG., Subpopulace lymfo-CD4,CD8,CD19,CD3-CD16-56, IRI a Treg.
Intracel cytokiny-IFNg, TNF alfa,Interleukin 2 a 4) tak neviem ci su v tom tie NK bunky...🙂 ale ona urcite vie co ma robit, je naozaj strasne ochotna🙂

crazybabenka
14. okt 2014

@ludinka nie....ani neviem čo je to 😖

sona_fit
14. okt 2014

@araselis ďakujem moc, tak to sa tesím, tiez som objednana k nej, sice az na december.

buba08
14. okt 2014

@araselis pozerám tvoje výsledky a tie Nk bunky tam máš vyšetrene, je to ta hodnota CD3-CD16-56

ludinka
14. okt 2014

@crazybabenka robi sa to pri laparoskopii a vlasne poprepichuje ihlou tie drobne folikuly na vajecnikoch, potom akoby tie vajecniky zacali tvorit lahsie dominantne folikuly.
ale mne tu laparku robil hlavne koli tomu ze si myslel ze mam endometriozu a upchate vajickovody-aj som ju mala ale v takom stadiu ze mi neprekazala otehotniet a vajcovody som mala priechodne
Lenze ja som ani pred tym nemala poblem s ovulaciou, AMH mam 4,1

buba08
14. okt 2014

@crazybabenka aké máš AMH?

evadek
14. okt 2014

@araselis mne nevadi ta chut az tak..horsie bolo tie problemy zo zaludkom..ale to sa spravilo po helicide a probiotikach...
Ja mam 8 mg....dva meiace pred vkladom..a este sa chcem spytat na injekcie...jednu pred a jednu po vklade...
Ja mam clexane 0,4 od prveho dna sitmulky...
Aj ja pevne verim,ze to pomoze🙂dakujem ...)

lemoni86
14. okt 2014

@buba08 @ludinka takze volal stelcl a bol nadseny... vsetko je dohodnute, vsetko je super 🙂) uz sa tesiiim :D

ludinka
14. okt 2014

@lemoni86 tak vidis 😉
radsej tam vzdy treba zavolat a oni ho uz ponahanaju....

ina7
14. okt 2014

@crazybabenka vyskúšaj inofolic, upravuje činnosť vaječníkov a kvalitu vajíčok. ja mám dobré skúsenosti s ním 🙂

lemoni86
14. okt 2014

@ludinka hej no :D kurnik ale som z toho stresu zabudla ci mi povedal pichnut pregnyl zajtra o deviatej vecer alebo rano...ale myslim ze vecer povedal, lebo rano si picham ten puregon posledny a este oralutran, som mu napisala maila zas😖 😀 ... ale v piatok rano o 8mej mame byt v rf 🙂

ludinka
14. okt 2014

@lemoni86 urcite vecer mas pichat pregnyl 😉

buba08
14. okt 2014

@lemoni86 ako píše @ludinka určite máš večer pichnúť pregnyl, držím palce🙂

zlatanka30
14. okt 2014

@ivka3901 nepocita sa den vkladu

lemoni86
14. okt 2014

@buba08 @ludinka dakujem vam babule 😀 tak ja to teda piichnu vecer noo 😀 😀

buba08
14. okt 2014

@evadek budú ti pichat solumedrol alebo niečo iné? Kto ti kázal aj injekcie, dr. v RF?

ivka3901
14. okt 2014

@zlatanka30 dakujem pekne 🙂

evadek
14. okt 2014

@buba08 len mi ich spominal Stelcl...chcem sa ho opytat,ze ci bude ich pichat...Preco mas s tym skusenost?

zuzu1108
14. okt 2014

Baby ked spominate amh, ja idem stimulovat teraz a amh mam 6,42 😒 . Podla utz nemam jednoznacne PCO, no podla amh teda ano. Mne ten Metformin nedali, len Puregon 125j. Je to problem?
Pri prvom ivf s dlhym protokolom som amala 21 folikov. 15 vajok a 12 bolo zrelych. Alebo mam zacat pit rychlo kym zacnem pichat aspon Inofoilc 😕 ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre