Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
19. aug 2015

@ria191 No dnes velke prekvapko, lebo u mojho gynekologa som pindika videla aj ja 😀 Ale mne je tomtak jedno, ci copana, ci teplakoš 😀 Hlavne, ze je zdravucke!

1laura1234
19. aug 2015

@ria191 tak urcite to skusim😉

marculik
19. aug 2015

Baby je tu niekto co si dala robit imunologicke testy?sa nam nepodarilo uz 4,ivf a 2 krat stoho biochemicke tehu tak by som vyskusala este tieito testy,len neviem ako dlho to trva a kebyze to chceme v Brne kolko by nas to vyslo,ked sme uz samoplatci,Dik za akekolvek info .

lienka_1
19. aug 2015

@scheflera Pre mna to bol tem posledny podstatny udaj 🙂 Mne je naozaj uplne jendmo, ci chlapcek alebo dievcatko. Aj ked mena pre chalana mame jasne, ale dievcatko vobec nie 🙂 Drzim palce na utz. My ani fotku nemame, lebo slecna sa hanbila a zakryvala si tvar 😀

lienka_1
19. aug 2015

@tlucka
@santeema
@tinka9075 Dakujem! 🙂

tinkatinulka
19. aug 2015

@marculik imuno robia v Nitre a v BA, v brne nespravia tak podbrobne..je to ale na dlhe trate..objednanie cca mesiac, vysledky testov 6 tyzdnov a liečba može byt niekolko mesiacov..cenovo je to cca 250€, podla toho ci sa co najde a ci sa budu robit opakovane testy..skoro vsetko sa hradi kedže poistovne nepreplacaju vsetky testy

marculik
19. aug 2015

@tinkatinulka dakujem za info,no myslela som ,ze na buduci mesiac by som sla na ket ,mame este zamrazene,tak teraz neviem ,ci sa dat nato ☹

ria191
19. aug 2015

@lienka_1 ty si sa rozhodla všetky nás tu rozrevať ??? a taká veselá téma to bola 😀 😀 😀 . Krásne si to napísala normálne takému tvrďasovi ako ja vyhŕkla slzička fňuk fňuk fňuk som namäkko

ria191
19. aug 2015

@nelly3 mica tak sa v piatok drž. Budem sa za teba modliť 😀 😀 😀 a jafné "okamžite" podaj info 😀 😀 😀

sono2
19. aug 2015

@marculik ja by som dala reč s dr preventívne dať prednison, ked už nemáš žiadnu imuno, čo je škoda. Ths máš koľko? Najlepšie do 1 maximálne 2. Aspoň toto máš v poriadku ?

marculik
19. aug 2015

@sono2 praveze ja neviem zatial nic len som rozmyslala na imuno testami ,tak neviem ked je to na dlho a chcela som ist na buduci mesiac na ket,tak neviem co poriesit

lienka_1
19. aug 2015

@ria191 To som nemala v plane. A ty nie si tvrdas🙂 A vies, ze mne staci malo a zase tocim na veselsie temy. Uz si skusala inakuo s nim narabat ako ho iba chytat? 😀

nelly3
19. aug 2015

@ria191
jasne sefe 😉

argenti
19. aug 2015

@ria191 Dakujem za reakciu. Zatial som neriesila ani imunologicku a ani hematologicku. Mam robenu len genetiku, ktorú mi odporucil dat si urobiť Koudelka. Na imunologiu a hematologiu si isla ked ti to odporucil lekar alebo z vlastnej iniciativy?

tinkatinulka
19. aug 2015

@argenti necakaj a ries to sama..hemato potrebujes odporucanie od gyn alebo obvodnewj a na imuno mozes ist sama

argenti
19. aug 2015

@tinkatinulka A ktoré je podla teba dolezitejsie? Mám za sebou uz 1 kyret.

tinkatinulka
19. aug 2015

@argenti vies mozes byt ako ja ta stastlivec že oboje najdu daku diagnozu takže sup riesiť, nikdy by som nepodstupila IVF bez vysetrení ktoré mam dnes urobené..vyhla by som sa smutku a važne zlým spomienkam na stratu

argenti
19. aug 2015

@tinkatinulka No ja som sa spoliehala na lekarov, pretože na začiatku som nevedela co ma čaká, čo mi zistia. Potom som prešla do RF vzhladom na nespokojnosti s pristupom. V RF sme riesili hysteroskopiu, potom som bola zase na odstranění cysty, genetické vysetrenie a medzitym sa riesili IVF-ka. Potom po jednom z ivf som musela ist na kyret. Preto teraz zvazujem absolvovanie dalších vyšetření, len som myslela že by mi ich mal odporucit doktor. Kde prosím ta robia tu repro hematologiu? Ake su tam cakacie doby?

tinkatinulka
19. aug 2015

@argenti ja som bola najskor v Martine potom este v Ba u dr.Drakulovej...repro.imuno som bola v Imunovitale v BA..cakala som na termín len 2 tyzdne ale teraz sa caka ovela viac

gagirl
19. aug 2015

Kocky meskala aj vam dlhsie ms po neuspesnom ivf?jednu ms som u mala po negat.vysledku.. Uz si presne nepamatam ako to bolo predtym ale dnes som uz 35dc a stale nic..cykly mavam tak 78-30dnove..Ani ma nejak silno neboli brucho ako na ms..Jasne ze test je negativ..len ze kolko mam pockat ked nepride..diki

sasa1983
19. aug 2015

@gagirl mne meskal,asi 2 mesiace som mala cyklus. Pockala som,nepichala som si inj.

gagirl
19. aug 2015

Oprava..28-30dnove;)

ria191
19. aug 2015

@lienka_1 ja ti od zaciatku hovorim, ze musim prist na zacvik tak mi nespapajte vsetky kolaciky a ja priletim 😀 😀

gagirl
19. aug 2015

@sasa1983 fiha..dost..tak uvidime teda..ale mala som aj lahky ohss takze urcite aj kvoli tomu ze som bola prestimulovana..tak cakam dalej..dam si dnes cervene..;)

argenti
19. aug 2015

@tinkatinulka Imunologiu robia aj niekde v Nitre, nevies náhodou kde?

gagirl
19. aug 2015

@lienka_1 dakujem..verim ze vsetky sa tu coskoro dockame tiez..nemala si to lahke
.viem si predstavit ake tazke to muselo byt za tie roky..to vsetko da velmi zabrat psychike..ja som tiez prezila situaciu ked som myslela ze od zialu v srdci a na dusi zomriem..ale my zeny sme silne..musime..Ale vdaka Bohu dobro prekonalo zlo a uz ta cakaju uz len krasne roky s vasou vytuzenou laskou coskoro v naruci..prajem ti bezproblemove tehotenstvo az do terminu porodu..🙂

zuzka399
19. aug 2015

@liu Dakujem velmi pekne za rady, pomohli 🙂 toto je nekonecneeee...

1laura1234
19. aug 2015

@gagirl kludne pockaj,ale ak ti bude meskat viac ako tyzden uz by som zasla ta lekarom radsej,aspon mne tak vraveli.

1laura1234
19. aug 2015

@argenti medicentrum Dzurilla

ingrid0105
19. aug 2015

@lienka_1 tesim sa stebou a gratulka velka 😀 už kopká?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre