Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sony44
18. nov 2011

@leamax - áno je to pero, máme ho preto, lebo po 3. ivf mi zostalo 600 jednotiek a ostatné som si dokúpila, ale bude mi aj tak chýbať, lebo mi zvyšujú dávky.... aj tak dik za ochotu.... 😉

leamax
18. nov 2011

@lulu10 ja myslim, ze schvalia, ved to neni taky zasah ako ivf, urcite schvali 😵
neboj, laparku prezijes v poho a po nej hned budes tehulka. to si ich neucila po narkoze ty nahodou, ako maju pestovat marihuanu? 😀 😀 😀
po poslednom OPU som ja zas pocula na chodbe babu, ktora isla so strasnym smiechom na izbu a vravela im, ze je "jak naje...na" 😀 😀 😀 si tam oni uziju 😀

lenka_21
18. nov 2011

@lulu10 Ved mam neskutocny dozor 😀 Ja som brala matersku kasicku ... mala som ju od f.foreverliving products ... Ja som ziadny problem s priberanim nemala a to som brala aj vceli propolis, plus vceli pel (kasicku a pel vo vyssich davkach).

@lulu10 @leamax Moj mm bral dlhodobo Macu a Profertil ... na morfologiu to nezabera, lebo na tu momentalne nic nie je, ale po urcitom case sa mu vylepsila koncentracia aj pohyblivost (to ju mal uplne v norme ...

@leamax Fraxik na zaciatku tehu pichas aj do bruska ... ja stale picham aj tam a Dr.mi povedal, ze az vo vyssom stadiu sa brsuko vynechava ... ja striedam ramena, brusko stehna ...

Baby a nezabudnite tlacit kysel.listovu ... uz teraz!!!!

lulu10
18. nov 2011

@leamax ano to som ja s tou marihuanou 😀 😀 😀 no a po poslednej narkoze som este na operacke pytala slnecne okuliare 😀 mam mierne obavy co sa udeje teraz 😅

lulu10
18. nov 2011

@lenka_21 nepribrala si po tom? mne gyndos hovoril ze sa potom pribera a ze mi to odporúca aj na zotavenie po operacii, nam tiez pomohli vitaminy na pocet aj na pohyb, ale to nemame ani nejako zle hodnoty... kys.listovu zobem uz dlho 😵

leamax
18. nov 2011

@lenka_21 no ved vravim, ze sa muzikovi po profertile zlepsilo mnozstvo, teda tiez sa mu zvysila koncentracia. viem, ze na morfo momentalne neni nic, ale ked je aj koncentracia nizsia, tak myslim, ze ten profertil je na to dobry
viem, ja som tiez pichala fraxik do bruska, vravim, ze v neskorsom stadiu tehu sa to potom picha do ramena, alebo stehna. a ty to este stale pichas do bruska? by som sa uz asi bala. ja viem, ihla sa k babu nedostane, ale by som mala asi lepsi pocit, keby si to davam do stehna. ale tak ked ti to nerobi problem 🙂
vidis, od zajtra tlacim do seba aj femibion.
@lulu10 neboj, oni su tam na to zvyknuti. aspon im spestris den 😀 a ako vies, ze si ich ucila marisku pestovat? ti to potom povedali? 😀 ja som zas koudelku pri prvom OPU skoro obvinila, ze ved este ani nezacal, tak co ma uz budi 😀 a pri druhom som im skoro usla z kozy 😀

miminkad
18. nov 2011

@lulu10 ja som mala,je dobra,len ja som bola alergicka na pomaranc v nej

lulu10
18. nov 2011

@leamax ja som ich neucila marisku pestovat-ved to ani ja neviem 😀 len si pamatam ze som im rozpravala ze z marisky sa robi caj 😀

leamax
18. nov 2011

@lulu10 😀 😀 😀 jaaaj. no aj tak dobreeeeee 😀 😀 😀

lulu10
18. nov 2011

@miminkad aj si citila nejake ucinky? pribrala si z toho?

leamax
18. nov 2011

@lulu10 a ty chces pribrat? ved dobehni, hodim na teba nieco zo svojich kilov, nechces? 😀

lulu10
18. nov 2011

@leamax no aj by som chcela aby som mala do coho pichat fraxik a ked budem vracat aby som mala z coho chudnut 😀 musim si urobit take zasoby 🙂 lebo v posledom tehu som bola ako z koncetraku behom dvoch tyzdnov tak teraz si chcem nadbehnut 😀

leamax
18. nov 2011

@lulu10 😀 tak to ja potom mozem grcat v pohode 😀
ale to uz aby si zacala priberat, ved tehu si uz cochvila 😵

lulu10
18. nov 2011

@leamax ved sa snazim, papkam a papkam 😀 a do marca mam este casu dost 😎 a potom pokial otehotniem ty uz budes bruchačik 😵

leamax
18. nov 2011

@lulu10 jeeej, to si ma ako pekne nazvala, to si zapamatam 😵 😵 😵
aj mas uz termin tej laparky?

rebeka33
18. nov 2011

@maticap. obrovská gratulácia.Potom ak nájdeš čas daj vedieť ako to bolo a aký ste krásny a veľký. 😵

lulu10
18. nov 2011

@leamax 1.12. mam termin laparky, ty budes bruchačik a @miminkad pupkačik a ja sa budem snazit vas dobehnut 😉

miminkad
18. nov 2011

@lulu10 to si uz nepamatam,ci som pribrala.ma to upravit cyklus a psychiku uvolnit.na tej som to citila

leamax
18. nov 2011

@lulu10 tak to si zapisem ten datum, budem na teba veeeeelmi intenzivne mysliet, ako sa tam vyvalujes v narkoze a vysvetlujes im caj z marisky 😀 😀 😀

lulu10
18. nov 2011

@miminkad tak to som rada ze na psychiku to pomoze lebo to budem potrebovat 😕

lenka_21
18. nov 2011

@leamax No ved som ta chcela podporit, ze aj mojmu to na koncentraciu a pohyblivost zabralo 😀 Ja mam zasa dost slaninky na brusku a tak mam este kde pichat 😝 ... keby sa mi to nezdalo, tak uz nepicham, ale je to v pohodke ...zatial som pribrala 3kg a brusko mam take ako by som sa viac najedla 😝 A tu kyselinu zacni tlacit!!! HNED 😉

@lulu10 Ja som nepribrala, ale je pravda, ze som v tom case chudla v jednom centre a tak mozno preto 😕 😕 😕

miminkad
18. nov 2011

@lulu10 mne by sa to zislo aj teraz

lulu10
18. nov 2011

@leamax hahahaha jááááj doteraz sa za to hanbim a to bolo tu v nemocke tak som si urobila reklamu 😀 v martine som ich aj upozornila na to ze trepem po narkoze a nech to beru s rezervou 😅 😅 dakujem ze budes na mna mysliet, sa tesim ako si budeme s marcelom hladiet do oci a teda on aj niekde inde 😀 😀 😀

leamax
18. nov 2011

@lenka_21 😀 jaaaj, tak ja zas nechapava 😀 😀 😀
ja som femibion vysadila po kyrete, nebrala som vtedy absolutne nic, sa mi aj pecenove testy aspon vratili do normalu. dobre, mami, idem si hned dat 😀

lulu10
18. nov 2011

@miminkad a nemoze sa to brat v tehu?

miminkad
18. nov 2011

@lulu10 to neviem

lulu10
18. nov 2011

@miminkad a neskusis sa ho spytat?

miminkad
18. nov 2011

@lulu10 zatial sa tam nechystam a ja tu jeho kasicku nemozem

leamax
18. nov 2011

@lulu10 len mu po narkoze nezacni hovorit o tom ako si on holi hrud 😀 😀 😀
ako - som hnusna, co? nemozem si pomoct, ale mne to je stale strasne smiesne, si to zivo predstavujem 😀 😀 😀 snad ma nezabijes pri najblizsom stretku, to uz by bola masova vrazda

lulu10
18. nov 2011

@leamax ty brdo!!! to mi ani nehovor to by bol prúúúser, nesmiem na to mysliet aby som to fakt nevyblafla zo seba 😀 a nezabijem ta neboj, vymyslim si iny druh pomsty 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre