Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
6. dec 2012

@annetty
nebude 😉

nelly3
6. dec 2012

@annetty
treba si pomahat a keby niet fora a bab tak ani neviem, ze mi mozu brno preplatit 😵

annetty
6. dec 2012

@nelly3 jj, to mi povedal aj doki, ze mozeme zavolat, ze moze to spravit aj moj gynekolog. Ale moj manzelik teraz nikomu neveri iba Stelclovi, tak ze sa ide do Brna 😀 Tesi sa ako maly chlapec. Len som mu zabudla este povedat, ze stimulovana budem ja a bublinky budu u mna, nie u neho 😀 😀 😀
A si pamatam, ze si z TT tiez a aj falin. Mm ma rad Brnakov, tak ked bude treba, tak tam budeme chodit aj ako na klavir.
Stacilo mu, ked doki povedal, ze moze aj moj gynda spravit utz, ale stale to nie je 100 %-ne pre neho. Nech ti to vyjde, velmi Ti to zelam! 🙂

falin
6. dec 2012

@speranza1 - presne tak. A neboj, teraz uz babenko bude a basta 🙂

annetty
6. dec 2012

@nelly3 ved hej, a aj som Vam vdacna. Keby nebol MK, tak nie som ani v Brne. A o refundacii podla mna nikde sa nepise, len tu! Skvele 🙂

falin
6. dec 2012

@annetty - zlaty je tvoj mm, ako to preziva. Moj sa uplne stiahne do ulity, ale poznam ho a viem ze je to preto ze sa boji neuspechu a takto sa mu s tym neuspechom lahsie vyrovnava.
Hej dobre si pamatas 😉

annetty
6. dec 2012

@falin chudak je aj taky popleteny. Akoze vsetko spravi preto aby sme mali dieta, ale sa mi zda, ze mu vadi trosku ivf. Kedze on uz ma 15 rocnu dceru a tam nebol problem, tak si myslel ze aj u mna bude sup sup. Ale som mu povedala, ak sa narodi zazrak, tak sa nemusime dlho rozmyslat ako sa bude volat. Ked to bude chlapec, tak bude Umelko a ked dievcatko tak Umelka , hned mu bolo lepsie 😀 😀

sofia17
6. dec 2012

@bibi24 dakujem za rady, uz som ho skusala no nezabral
@ria191 dakujem

Inak baby tehulky, je to v pohode, že stále cítim také kŕče v bruchu trochu slabšie ako pred mrchou? Mám to skoro od ET. Len teraz som z toho nejak viac vystrašená, keď viem, že som tehu.

bibi24
6. dec 2012

@sofia17 ja som tie bolesti - take ako ked zacina ms citila tiez zhruba od ET az do nejakeho 13 tt, myslim, ze je to normalne, pokial to nie je prilis silne s krcmi, pripadne spinenim, krvacanim....

ria191
7. dec 2012

ach babenky a tehuľky naše. Ja som na tú mrchaňu taká naštvaná. Prečo ma takto naťahuje? Po 2 krát som dostala MS už na 8. deň po ET čo som ziapala ako tur, ale keď ma takto naťahuje tak je to ešte horšie, lebo vo mne hlodá červíček rôznych bláznivých myšlienok, že čo ak? Ale krv mi tiež vyšla negatívna, takže by to malo byť na 100%. Sviňucha jedna som zvedavá kedy sa jej uráči 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 . Už ma fakt štve

bibi24
7. dec 2012

@ria191 Kolky den po ET si bola na krv? A ake stare embrya ti vkladali - 5 dnove?
Nechapem, preco neskusi tehu test a bolo by po pochybnostiach.
Mne ms dosla vzdy 3 - 4 dni po utrogestane, ako hodinky.

ria191
7. dec 2012

@bibi24 9. deň po ET som bola na krv a presne ten istý výsledok total nič ako v máji. A vkladali mi už hatchujúcu blastocystu takže to nie je možné, aby som bola tehu. V pondelok ráno som si dala naposledy utrogestan tak možno preto ešte neprišla MS, ale bazálka sa stále drží vyššie takže ešte počkám a keď nedostanem cez víkend tak si spravím tehu test.

ria191
7. dec 2012

@bibi24 mňa skôr zaráža, že predtým mi utrogestan MS neudržal a aj napriek tomu som ju dostala a teraz toto 😠 😠 😠 😠 😠 😠

speranza1
7. dec 2012

@ria191 ahojcek moja...skus testnut, aby si nebola na pochybach....

bibi24
7. dec 2012

@ria191 No vies, kazdy cyklus je iny. Na to sa vobec neda spoliehat. Ak si si dala este v pondelok, tak to kludne ms moze prist uz tieto dni. A mozno sa stal zazrak a otehotnela si prirodzene 🙂 Aj ked to nie je velmi pravdepodobne, ale ktovie 😉

ria191
7. dec 2012

@bibi24 máš pravdu teraz bolo všetko totálne iné. Práve preto sme si mysleli, že to vyšlo. Ale nie a život ide ďalej 🙂 . A prirodzene určite nie. Žiadne tutu mutu nebolo zo strachu ☹ . Ja si tiež myslím, že cez víkend dorazí mrchaňa jedna

makovicka53
7. dec 2012

@nelly3 ahoj a aku mas poistovnu ked ti to preplatili 🙂

nelly3
7. dec 2012

@makovicka53
doveru 😉

zeina62
8. dec 2012

ahojte baby ako sa mate? co mate nove? dnes vas tu ani neni vidno, ako travite den?

tinkatinulka
8. dec 2012

@zeina62 AHOj, asi všetky pečú vianočné koláčiky 🙂 U nás sa malovalo a teraz pečem tortu 😀 Zohnala som Menopur na dalsie kolo tak sa vytešujem 🙂

zeina62
8. dec 2012

@tinkatinulka ja dnes cely den lezim citim ako sa mi maternica roztahuje, a nic sa mi nechce.naco je ten meno pur?

zlatanka30
8. dec 2012

Odvcera som aj ja mamina 🙂

sony44
8. dec 2012

@zlatanka30 - gratulujéééém, takže mikuláš priniesol drobčekov....dúfam, že ste všetci v poriadku.... jáááj sa teším.....

tinka9075
8. dec 2012

@zlatanka30 velká gratulka 🙂 🙂 nech drobci poslúchajú 🙂 🙂

zeina62
8. dec 2012

@zlatanka30 gratulujem velmi 🙂))to si mala predcasny porod? lebo mas ze cakas az v januari?

kukulik30
8. dec 2012

@zlatanka30 srdecna gratulka a vela vela zdravicka 😵

tinkatinulka
8. dec 2012

@zeina62 Menopur je hormon na stimulaciu..🙂 oddychuj poriadne

zeina62
9. dec 2012

@tinkatinulka aha to som ja nebrala,dakujem🙂

zeina62
9. dec 2012

baby dnes ma bolia krize☹ mala ste to niektora? idem aj pre istotu doktorke

tinkatinulka
9. dec 2012

@zeina62 nieje to iba príznak tehotenstva?a co krcok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre