Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bibi24
13. apr 2012

@lenkalienka01 Co teraz myslis?

lenkalienka01
13. apr 2012

@bibi24 moja, ze tvoj manzel ... srandicky 😀 😝

speranza1
13. apr 2012

cavles baby..aj ja s pridavam k stimulantkam..takze dnes som zacala spinit, takze zajtra dojde mrcha a v nedelu zacinam s clost. a menopurom.... prajem si, aby nam to vsetkym vyslo 😵

fafinkka
13. apr 2012

@kukulik30 @speranza1 držím prsty, nech to dopadne na výbornú.......dúfam, že aj ja sa čoskoro pridám 🙂

kajka39
13. apr 2012

@bibi24 - prepac, asi som to prehliadla. Povodne som mala byt v stredu rano v RF na sono, ale nakoniec ma objednali na 12:00 hod. Takto mi to lepsie vyhovuje, kedze do Brna mam velmi daleku a komplikovanu cestu ...... Takze v stredu o 12:00 h. som na poradi. 😉 Ty si objednana rano?

@lenkalienka01 -srandicky, srandicky... 😀 😀 😀

@rienok - velmi drzim palceky nech to tentokrat vyjde! 😵

@gerdusha - ku ktoremu dr.chodis?

@kiara15 aj @kukulik30 - vitaj, drzim palceky v RF sa zadari urcite 😉

alabu
14. apr 2012

ahojte baby, stalo sa Vam niektorej ze sa Vam Dr. neozval ked ste mu poslali mail? ☹

speranza1
14. apr 2012

@alabu kedy si mu pisala?

speranza1
14. apr 2012

@fafinkka dakujem .. ty si momentalne v akom stadiu?

gerdusha
14. apr 2012

@alabu ,

zalezi, kedy si mu posielala mail...cez vikend sa maloktory ozve

fafinkka
14. apr 2012

@speranza1 po neúspešnej stimulácii.... čakám na mrchu a začínam odznova

alabu
14. apr 2012

@gerdusha @speranza1 je to Dr.Vitouskova,pisala som jej necely tyzden pred velkou nocou a tento tyzden v utorok zase. Mam jej zavolat?

speranza1
15. apr 2012

@alabu myslim ze ked sa ti neozyvala takto dlhsie ..tak by si tam mala zavolat moja... ved oni ti uz povedia co a ako dalej ...

speranza1
15. apr 2012

@fafinkka ja som akurat zacala so stimulaciou..tak uvidime ako dopadnem ja tentokrat...

kiara15
15. apr 2012

@alabu ano stalo ale som meil poslala znova a podotkla ze mi prvy krat neodpisal tak sa mi strasne ospravedlnoval ze mu nic nedoslo lebo sa moze stat ze ti to neodosle dobre 😉

@kajka39 dakujem 🙂 🙂 to dufam ze tovide 😉

bibi24
16. apr 2012

@lenkalienka01 prepac 😅 nejak mi dlhsie zapinalo...
@kajka39 ano, ja som na 7:30 hod. Tak drzim palce, aby to dobre prebiehalo 😉

speranza1
16. apr 2012

ahojte babenky..tak ako sa Vam dari? mate nieco nové?

rienok
16. apr 2012

@alabu no a ona neni na materskej? určite zavolaj do RF a zisti či tam je a ak ano tak si ju vypytaj k telefonu 😉

dalida
16. apr 2012

@kukulik30 myslim na teba, moja a silno drzim prstiky 🙂 Mozno nam to tentokrat vyjde... a budeme obidve tehulky. Mna caka endokrinologia 30 aprila... potom sa uvidi, ako budeme dalej pokracovat.. dufam, ze zacneme stimulaciu najneskor v juni 🙂

hencidlo
16. apr 2012

ahojte babula 😉 , viete mi niektora poradit, respektive ma niektora skusenost? 5.4 som absolvovala IVF v Reprofite, tam mi odporucili si robit tehu test 19.4.2012, ale som nevydrzala a spravila som si ho na 10 aj 11 den po transfere, na oboch testoch mi bolo vidiet duchov, ale az po uschnuti, tak neviem ci bola aj niektora z vas tak na tom, lebo by som bola strasne stastna, keby sa nam to po 7 rokoch podarilo, ale zasa si nechcem robit zbytocne nadeje. to cakanie je hrozne uz aby bol stvrtok, pojdem na krv a to bude definitivne ci sa zadarilo alebo nie. ☹ dakujem za akekolvek info, alebo skusenost............ 🙂

kukulik30
16. apr 2012

@hencidlo aj duchovia sa pocitaju 😉 nemas fotky?

kukulik30
16. apr 2012

@dalida dakujem...tak to uz coskoro aj ty zacnes 🙂 super!!

alabu
16. apr 2012

@rienok no nevyzerala ze je tehotna ked som tam pred mesiacom bola...mas nejake ine info? 😉

kukulik30
16. apr 2012

@hencidlo pozri na moje testy z posledneho IVF, zda sa ti niektory podobny tvojim? si mozes porovnat

hencidlo
16. apr 2012

@kukulik30 ja by som ich rada pridala, ale sa mi to nedari odfotit 😅

kukulik30
16. apr 2012

@hencidlo skus testnut rano , alebo pockaj na krv a budes na istom 🙂
ja viem, ze je to tazke , ja som testomaniacka nenormlana, takze uplne chapem....
drzim palec, nech to bude paradna dialnica 😉

hencidlo
16. apr 2012

@kukulik30 asi take ako mas ty ten stredny 10 den po ET

kukulik30
16. apr 2012

@hencidlo tak potom je to paradny testik 🙂 ked sa nebojis, testuj dalej...ja by som urcite, je to ako droga pre mna 😀

hencidlo
16. apr 2012

@kukulik30 vidim to tak, ze sme na 1 lodi............xixixi

ninanela
16. apr 2012

@hencidloahoj,ja som bola 31.3. na KET v RF a test som mala robit 14.4..No nevydržala som a testila uz 10.4 t.j. 11dní po KET a už bol dušisko!Čiarka testovacia nebola tak silná ako kontrolna,ale bola pekne vidiet.No a v sobotu som robila test,ktorý som dostala v RF a po uschnutí je čiarka taksilná ako kontrolna.Držím palce,myslím že si na dobrej ceste.No a nám sa zadarilo po 12rokoch!!!Stále tomu neverím!! 😨

kukulik30
16. apr 2012

@hencidlo dufam, ze saj ja coskoro uvidim krasne // na svojom teste 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre