Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
1. máj 2012

dobre ran dievcence, takze sa hlasim aj s dvoma bublinkamu v brusku 😵

@bibi24 ako sa mas?...dnes rano zo mna vytiekla taka cira tekutina..aj tebe sa to stalo?

kukulik30
1. máj 2012

@nelly3 ani ja som o tom nepocula 😕

kukulik30
1. máj 2012

@speranza1 gratulka k bublinkam 🙂

speranza1
1. máj 2012

@kukulik30 dakujem.....nemas skusenost s tou tekutinkou...to co som sa pytala bibi?

kukulik30
1. máj 2012

@speranza1 nie , mne sa nic take nestalo 😕

speranza1
1. máj 2012

@kukulik30 boze ...tak neviem .. trosku som sa zlakla... 😨

kukulik30
1. máj 2012

@speranza1 neboj , urcite to nic nebude, mozno len mas hlien ako pri ovulke 😉

speranza1
1. máj 2012

@kukulik30 nie to nebol hlien...to bolo take nieco ako ta tekutinka v ktorej mi vlozili bublinocky....neviem....

kukulik30
1. máj 2012

@speranza1 ale neboj, bublinka isto nevysla, ved to nie je mozne, a sama si videle, ze bublinka bola v maternici a minule tu niekde niekto pisal, ze bublinka v maternici je ako zrnko maku medzi 2 krajcami chlebu, nemoze vypadnut...ved krcok nepusti 🙂 len sa nestrachuj, pekne cakaj a bude dobre!

kukulik30
1. máj 2012

@speranza1 a inak ja mam hlien pocas ovulky taky riedky, ze je ako voda skoro

kukulik30
1. máj 2012

@speranza1 a co ti vkladali, ake blastocysty ?

speranza1
1. máj 2012

@kukulik30 ano obe blastocysty..len jedno bolo jednotkove tzv. casna blastocysta a druhe blastocysta dvojkova.
.... preto su dve..inac by bolo vlozene len jedno...a zostali nam 3 moruly, ktore zrejme zacinaju degenerovat..a tebe? co vkladali? a kolko vam bojovnikov zostalo?

kukulik30
1. máj 2012

@speranza1 my sme mali 2 vcasne blastocysty jednotkove a 2 moruly, jednu vlozili a ostatok ostal do dalsieho dna a predpokladam, ze nam daju vediet , ze mozno jednu alebo 2 este zamrazia..uvidime, co napisu na mail

speranza1
1. máj 2012

@kukulik30 tak tfuj tfuj...nech sa mu v tebe paaaaci

kukulik30
1. máj 2012

@speranza1 aj tvojim...nech sa o tyzden tesime z // 😉

speranza1
1. máj 2012

@kukulik30 no dnes mi je celkom do placu ked som videla na nohavickach tu ciru tekutinku 😢

kukulik30
1. máj 2012

@speranza1 nemas dovod na obavu, naozaj 😵

staga
1. máj 2012

@gerdusha ano ja som si prve tri dni pichala 3 ampulky a potom som pokracovala s dvomi 🙂

speranza1
1. máj 2012

@kukulik30 dakujem...si velmi mila....kiezby sa to po 5tich rokoch podarilo.....viem, ze su baby ktore sa snazia aj viac rokov..ale boli by sme radi, keby sa nam s mm splnil sen o zdravom babatku....alebo o dvoch naraz 😉

kukulik30
1. máj 2012

@speranza1 musime verit, nic ine nam neostava 🙂 ...my sme mali Samka po 6 rokoch...teraz uz preslo dalsich 6 rokov ..tak snad sa podari v tejto sestrocnici opat 🙂

bibi24
1. máj 2012

@speranza1 gratulujem aj ja, tak si ich pekne opatruj v brusku 🙂
Tej tekutiny sa neboj, urcite urcite nemohli vytiect. Mohol to byt nejaky hlien z liekov, alebo z utrogestanu, alebo oni pri et aj cistia okolie posvy takou tekutinou, tak mozno aj to. Netrap sa zbytocne 😉
Ja sa mam fajn, ziadne priznaky, od vcera ma zacinaju pobolievat prsia, inak nic 🙂

speranza1
1. máj 2012

@tinaorchid ahojky..ano nam to robili metodou ICSI, kvoli zlemu spmg....v ktorom stadiu si ty?

speranza1
1. máj 2012

@kukulik30
@bibi24 dievcata som rada ze tu s vami mozem byt...

speranza1
1. máj 2012

@hencidlo je mi nesmierne luto, ze ti to takto dopadlo....pojdes hned do dalsieho kola? lebo?

melisska
1. máj 2012

@speranza1 mne sestricka v ke hovorila ze moze vytiec a nemam sa zlaknut to nicnieje🙂)

speranza1
1. máj 2012

@melisska a co moze vytiect.ta tekutinka?..

melisska
1. máj 2012

ano hovorila ze ked mi nieco vytecie nemam sa zlaknut🙂 tak pokooooooooooooooooooj 😉
kukulik myslis ze keby som zo splnu pytala prefotit tie papiere z mojich IVF prefotila by mi sestricka? ci netreba? mam novy HP aj progesteron na 21 DC

speranza1
1. máj 2012

@melisska dakujem ti velmi za odpoved moja... ja ked som prestupovala z centra, tak som si vyziadala vsetky vystrenia a vysledky, ktore sme u nich absolvovali, aby mi ich zaslali mailom...a zaslali...myslim, ze mas na tieto info pravo, kedze si si za ne zaplatila...

gerdusha
1. máj 2012

@staga ,

a riedila si ich s 1 vodou?

melisska
1. máj 2012

@speranza1 dobre mojam skusim si ich vypytat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre