Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
3. máj 2012

@kukulik30 tak ty v nedelu uz testujes...ze???? 😀 😀 😀 to ja na testovanie odvahu nemam... som rojko-bojko 😉

bibi24
3. máj 2012

@speranza1 nie, neskusala a ani nechcem. Lepsie mat aspon nadej, ako vidiet realitu. 😖 Chapes, 4. ivf a doteraz stale nic.
@kukulik30 ja este nechcem testovat.
@staga mrzi ma to, naozaj. Jedine co ti mozem napisat, chod znovu do toho a nevzdavaj to. Uz si bola na krv, alebo si si robila test?

kukulik30
3. máj 2012

@speranza1 tak urcite..sa poznam , ked nie uz v sobotu 😅 , dnes musim nabehnut do lekarne a vykupit zasoby mamatestov

kukulik30
3. máj 2012

@staga to ma mrzi...joooj 😔

kukulik30
3. máj 2012

@staga si testovala, alebo z krvi mas vysledky uz?

speranza1
3. máj 2012

@staga ahoj... az teraz som si to precitala.....je mi to nesmierne luto.... 😔

staga
3. máj 2012

@bibi24
@kukulik30
@speranza1
od 9 dna po ET som spinila a vcera t.j. 12den som si urobila test s negativnym vysledkom a dnes uz krvacam ale na odporucanie lekarky zajtra idem na krv ale asi je uz rozhodnute ☹

melisska
3. máj 2012

@staga nevadi, oddych a nevzdavaj to 😉 ja som toho živým príkladom, však kukulik 😀 😎

bibi24
3. máj 2012

@staga ☹ ☹ ☹

sophie32
3. máj 2012

Ahojte dievcata! Tak ja sa k vam pridavam...buduci tyzden zacinam stimulovat...vcera som nafasovala injekcie 🙂 Mozem sa spytat, ze ci ste isli na IVF kvoli muzskemu faktoru alebo skor nejake zenske zalezitosti?

zlatanka30
3. máj 2012

@lenkalienka01 ahoj zlatko
🙂

melisska
3. máj 2012

dievcata, skusali ste sa opytat vesho gyn. ci vam tie inj. na stimulku nepredpise? + lieky -mysli samoplatkyne?

zlatanka30
3. máj 2012

@melisska mne lieky na Ket predpisal v pohode nemal problem 🙂

melisska
3. máj 2012

@zlatanka30 dakujem 🙂 aj ja sa chcem spytat mojej gyn. ci mi predpiše🙂)) bolo by fajn 😉

zlatanka30
3. máj 2012

@melisska myslim,si ze nebude mat problem predpisat

kukulik30
3. máj 2012

ale pozor inj na stimulku schvaluju poistovne , to je ine ako na ket estrogeny ( estrofem, estrimax), ci progesterony ( utrogestan, duphaston), toto moze aj bezne predpisovat gynekolog.. este tusim aj Pregnyl by sa dal...ale Menopur,, Gonal, Puregon , orgalutran sa mi vidi, ze nie...
no skus sa @melisska opytat svojej dr 😉

staga
3. máj 2012

@melisska dakujem si zlata, urcite to este skusime a drzim ti pacceky nech mas dve ciarocky

zlatanka30
3. máj 2012

@kukulik30 ved ano ja som zle citala 😀

kukulik30
3. máj 2012

@zlatanka30 nevadi, stava sa... 🙂

staga
3. máj 2012

Zelam vsetkym aby boli uspesnejsie ako ja

zlatanka30
3. máj 2012

@kukulik30 🙂

kukulik30
3. máj 2012

@staga skusite znova? ci si davate troska pauzu?
velmi drzim palce, a verim, ze sa dockate stastneho konca 🙂

staga
3. máj 2012

@kukulik30 co myslis keby som jeden mesiac vynechala a na druhy mesiac zacala so stimulkou je to skoro?

speranza1
3. máj 2012

@kukulik30 kuki na stimulku lieky schvaluje poistovna aj ked ides ako samoplatca??

kukulik30
3. máj 2012

@speranza1 myslela som to tak, ze jedine , ak ide cez poistovnu ich mas z casti preplatene ( ak este mas mznost ist samozrejme ), ze gyn to nemoze len tak predpisat a ty si ich zaplatis - doplatok...ak uz mas vycerpane cykly

kukulik30
3. máj 2012

@staga ja si myslim, ze to nie je skoro, ja by som sla do toho, ak nie su problem peniaze...ved to bol soft 😉

staga
3. máj 2012

@kukulik30 dik moc

kukulik30
3. máj 2012

@staga nie je zac, len nech to uz vyjde 😉

lenkalienka01
3. máj 2012

@speranza1 nie, ja som sla na OPu, vybral jeden folik, ale uz bol " nacaty " tak ze vajko asi z neho odislo, tak ze mi urobi Stelcl IUI, ze uz ked som tam a cakam a cakam a nic......uz zacinam byt nerves....beriem sa k dr. na krv, ale az buducu stredu, tak ak dovtedy nic, tak potom dam info....no a jasne, ze sme to doma este zo 2 x poistili, nech Stelcl nerobil zbytocne 😀 😀 😝

lenkalienka01
3. máj 2012

@lulu10 cyklus mavam 28 a sem tam meskanie, tak raz za pol roka. Testovat sa bojim, ako cert kriza.....snad sa nebojim nicoho viac 😀 😝 10 den od IUI som mala slabucke spinenie, ale take mizive, ze keby som sa nepozorovala, tak si to snad ani nevsimnem. No ved uvidim, aj ked rada by som tomu verila, ale ked ta realita mi vzdy tie pekne sny zobrala......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre