Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kaja81
20. máj 2012

@zarabono ty si vyskušala aj u nás a potom Brno? alebo si išla hneď do Brna?
Podarilo sa vám to hned cez IVF soft? 😒

zarabono
20. máj 2012

@kaja81 ano,najskor helios a potom brno a tam soft,za 5 mesiacov som bola tehula 🙂

gerdusha
20. máj 2012

baby,

pichali ste niektora clexane? ja si ho idem dnes prvykrat pichnut sama...doteraz som si ziadnu injekciu sama nedala, hoci mam za sebou 8 IVF...pripada mi to ako sadomaso...ale okolnosti ma zacali trochu nutit zamysliet sa nad tym, ze len tym otravujem okolie a ze ked to zvladnu ostatne, mala by som aj ja...

vcera mi ho este pichla kamoska, ale dnes uz musim sama...

gerdusha
20. máj 2012

Mam to za sebou a vobec nic to nie je 🙂

sophie32
20. máj 2012

Ahojte dievcata! Viete mi prosim Vas poradit, ci sa Utrogestan uziva peroralne alebo intravaginalne? Ja ho mam dnes zacat uzivat, len neviem, ako 🙂 Nejako som doktora po narkoze nevnimala 🙂

sophie32
20. máj 2012

@gerdusha Tak to si odvaznejsia ako ja, ja stale otravujem okolie 🙂

rienok
20. máj 2012

@sophie32 vaginalne 🙂 ak by si ho jedla (môže sa) tak by si mohla byť ospalá a aj zle od žalúdka a ešte vaginálne je účinnejší

rienok
20. máj 2012

@gerdusha, @sophie32 to pichanie to nič nieje, ale ja mam sklony k sado-maso 😉

zlatanka30
20. máj 2012

ahojte.dnes ma pustili z nemocnice .som v poriadku a aj drobci

kiara15
20. máj 2012

@zlatanka30 ahoj takze drobci??jej gratulujem a coze sa stalo ked si bola v nemocke 🙂

nelly3
20. máj 2012

@melisska
tak zajra sa tesim na spravy z brna a pozitivne, potom je na rade mackaso a potom ja 😉

nelly3
20. máj 2012

@mackaso
na soft sa chystam cim skor, teda uvidim co na konzultacii a tak 😉

mackaso
21. máj 2012

@melisska ahojky, ideš, 28.5. alebo už dnes? Akého máš lekára? Som zvedavá, ale zároveň sa aj veľmi bojím

mackaso
21. máj 2012

@nelly3 ahojky, ja by som chcela ísť až v júli, lebo v apríli som bola na IVF na Slovensku a ešte sa necítim dobre, mám aj nejaké povinnosti, ktoré musím dotiahnuť do konca, v júli už budem mať kľud a budem len sa sústreďovať na seba

v555
21. máj 2012

@gerdusha Nepichala som si ho síce ale je to jednoduchšie ako stimulačné lieky,zvládneš to v pohode 🙂 🙂 🙂 Ty si šikulka........Ja som si pichala všetko sama riedila som si Menopur ale ja som trošku iná ako ostatné baby /ale len preto,že som zdravotná sestra 😀 😀 😀 😀 😀 inak Pán Boh nerobí žiadne rozdiely medzi nami,tiež mám viac toho zlého a negatívneho za sebou čo sa týka IVF,ale ............./

melisska
21. máj 2012

@mackaso idem dnes 🙂

speranza1
21. máj 2012

krasne ranko krasavice..ako sa mate???

@melisska drzim palceeeeeee........potom daj vediet co a ako🙂...

mackaso
21. máj 2012

@melisska Myslím na teba, potom sa mi ozvi, ku komu chodíš v Brne?

lulu10
21. máj 2012

baby na 26dc by uz bol na teste aspon duch pravda? mala som mamatest 10 🙄

zarabono
21. máj 2012

@lulu10 mohol aj nemusel byt.

lulu10
21. máj 2012

@zarabono ja som na 28dc vzdy uz mala palice takze na 26dc by duch uz asi bol ☹

zarabono
21. máj 2012

@lulu10

dalida
21. máj 2012

Dobry den, kocky. Dnes som oznamila Koudymu zacatie stimulky 😉

bibi24
21. máj 2012

@lulu10 To zalezi od toho, kedy bola ovulacia...

staga
21. máj 2012

@rienok ahoj, ano pojdem aj na hematologiu ale nie dr.Drakulovej ale dr.Grešíkovej ale to je asi jedno ale zase ja uz mam taky zly pocit s tych lekaroch aj tu genetiku a hematologiu keby som nepovedala ze ju chcem tak ma tam sami od seba ani neposlu
ty a k tomu andrologovi to kto posiela?

rous
21. máj 2012

@malisska netrpezlivo cakame na tvoje skusenosti a pocity z RF 😉 🙂

staga
21. máj 2012

@hencidlo jej dik idem pozriet co to je 😀 😀 😀

hencidlo
21. máj 2012

@staga inak a ty ako dalej pokracujes? 😉

hencidlo
21. máj 2012

@melisska ahoooj tak ako??????????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre