Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zlatanka30
6. aug 2012

@deinad neboj nic moja aj mam Amh 0

deinad
6. aug 2012

@bibi24 ahoj, no ono na to sa totiz ziadnym vysetrenim prist neda, to su skor take zavery, kedze sa mi ani po 7.vklade nepodarilo embryjko udrzat (som po 3.ivf a 2 MA), stale pocas dvoch rokov, co chodime do centra som mala nizku sliznicu aj pri dost vysokych davkach hormonov a embryjko nie a nie sa udrzat. Takze doktor povedal este take nieco, ze skoda, ze neexistuju vysetrenia na plodnost ci urodnost sliznice, teda ci je dostatocne vyzivena, aby v nom dokazalo malinke existovat.

deinad
6. aug 2012

@zlatanka30 tak gratulujem k 19tt 🙂 ako sa podarilo?

deinad
6. aug 2012

@melisska dakujem pekne za privitanie, dufam, ze sa nam bude v RF pacit 🙂

zlatanka30
6. aug 2012

@deinad vdaka Reprofitu a dr.Stelclovi 🙂

deinad
6. aug 2012

@zlatanka30 skor som myslela, ci soft alebo normalny protokol a ci ET alebo KET 🙂, ja budem chodit k Dr. Kurecovej, podla fotiek mlada a velmi sympaticka, tak sa tesim..

zlatanka30
6. aug 2012

@deinad Ket

bibi24
6. aug 2012

@holly74 Ahooj 🙂 no ja som bola 2 tyzdne na dovolenke teraz a teda aj mimo netu. Dnes prvykrat v praci.
Ano, chcela som uz tento cyklus, ale dostala som ms o 3 dni skor, este na dovci, takze sme to posunuli. Ozaj by som si k moru nebrala clostil a injekcie 😀 Takze este prazdninujem 😉

bibi24
6. aug 2012

@deinad ahaa, no som si aj myslela, ze to len takto odvovodnili, ze ziadne vysetrenie to 100% neukaze, lebo take vysetrenie neexistuje. Ja mam tiez niekedy, ze ci aj v tom nie je problem, aj ked vysku sliznice mam ok.

holly74
6. aug 2012

@bibi24 no, to by bolo asi fakt nepraktické 😉 posunuli na ďalší mesiac? tak to možno budeme stimulovať spolu 😉

bibi24
6. aug 2012

@holly74 ano? 🙂 hned idete znova? a kedy to asi vychadza? mne nejak posledny augustovy tyzden...

deinad
6. aug 2012

@bibi24 presne tak, zatial neexistuje, ale kocky radia pit kazdy vecer pred ET cervene vinko, vraj to podporuje prekrvenie sliznice, a to je lepsi "liek" ako vsetky hormony. Mne doktor povedal, ze kvalita a prekrvenie sliznice sa da ovplyvnit len estrogenom,..oni nie su zastancami ziadnej alternativy, ale tak ja budem pokracovat v uzivani maci a kto vie ci na SK sa da kupit DHEA, zlepsuje AMH, no inak v inych temach kocky otehu aj pri takej ako mam ja - 7mm, takze ono to fakt asi bude v tej urodnosti sakrys..niekto je plodny ako ceresna a my sa musime takto trapit proste..ale raz sa stastie usmeje aj na nas 🙂

holly74
6. aug 2012

@bibi24 áno, ešte skúsime...i ked ja si hovorím, že už naposledy....mrcha by mala prísť okolo 25., uvidíme kedže tento cyklus je po ivf, aký bude dlhý...

tinaorchid
6. aug 2012

@kukulik30 mas este nejakych mrazacikov? Ak ano, tak si po nich urcite chod, ved aj tento jeden zo zaciatku pekne bojoval. Ved raz sa to musi podarit 😵 .

speranza1
7. aug 2012

dobre ranko ....
s uprimnou pokorou prijimam Boze aj toto Tvoje rozhodnutie..... 😔

je mi to luto dievcata..ani tentokrat to nevyslo.... troska si oddychneme a mozno nabuduce to vyjde... prajem Vam vela stastia a zdaru... urcite Vas budem priebezne sledovat....a tesit sa uz len z dobrych sprav 😵 😵 😵

javi37
7. aug 2012

@speranza1 To nás mrzí ☹ ...je ale fajn, keď vidíme, že ani ostatné baby sa nevzdávajú 😉)). Určite to nabudúce vyjde, inak to ani nemôže byť 😉 !!!

melisska
7. aug 2012

@speranza1 je mi to luto moja 😔

neviem ale niejako sa nam nedari, kedy nastupi konecne tehu vlna?

javi37
7. aug 2012

@melisska Čakám na správičky 🙂, nič nové?

bibi24
7. aug 2012

@speranza1 ☹ ☹ 😔 ach jaj....

lucka_220809
7. aug 2012

Ahojte dievcata... chcem sa opytat, boli ste niektora na soft stimulke? Alebo na ziadnej? Viem, ze v reprofite sa to da, ja trosku premyslam nad touto moznostou, tak sa chcem opytat, ci mate skusenost s tym...

Dakujem vopred za odpoved, drzim palce vam vsetkym,co si prajete babo ...

L

holly74
7. aug 2012

@speranza1 Je mi to mooc ľúto....Budeme sa ale ďalej podporovať, okej?

speranza1
7. aug 2012

@holly74
@bibi24
@melisska
@javi37 dievcata... dakujem Vam za vsetko...a raz sa nam to iste podari....zrejme este neprisiel moj cas... ale ja si nanho pockam 😉

holly74
7. aug 2012

@lucka_220809 Ahoj, Lucka, my sme mali soft, áno robia to myslím že Slovenkám úplne pravidelne 😉 Žiaľ podarilo sa nám dopestovať iba jedno vajko.... 😒

javi37
7. aug 2012

@lucka_220809 Ja akurát idem zajtra do Brna na UZ po soft stimulke, tak uvidíme, kedy odber vajíčok a ET...ak sa podarí 🤐 .

lucka_220809
7. aug 2012

@holly74 uhm, a normalne mavas ako ovulku? Lebo ja mavam ovu dobru, tak neviem,ci si to prilis zjednodusene predstavujem,ale som tak dufala, ze pri soft stimulke mi mozno sa dokaze aj viac ako jedno vajko vyprodukovat... ale asi to takto nefunguje,ze?
A inak si tam spokojna? Lekari su OK?

lucka_220809
7. aug 2012

@javi37 joj, tak silno velmi drzim palce! Bola si predtym aj tu niekde na normalnej stimulacii? Ja sa tomu ozaj chcem vyhnut a ak, tak chcem skusit len tu soft, nic velmi invazivne... ako to vlastne prebieha, cim ta nastimulovali? Citis sa dobre?

melisska
7. aug 2012

@javi37 zatial nic, moja neozvali sa mi, asi tam dnes zavolam, kedy idete?

ria191
7. aug 2012

@javi37 tak veľa šťastia na zajtra 🙂 🙂 🙂

ria191
7. aug 2012

@speranza1 mne sa strašne páči tvoj prístup wow a tak to má byť 🙂 🙂 🙂 . Klobúk dole pred tebou ja sa z neúspechu spamätávam aj dva mesiace, ale nakoniec sa vždy postavím a idem ďalej. A keď si prečítam také príspevky ako je ten tvoj, tak si uvedomím, že to musím brať optimistickejšie a toľko sa nestresovať a za takéto príspevky som veľmi vďačná, lebo posúvajú ďalej 🙂 🙂 🙂. Fakt je dôležité nevzdávať to

bibi24
7. aug 2012

@speranza1 ja ani neviem co uz na to povedat a asi ani nemusim, lebo vacsina z nas vie ako sa citis.... budeme to skusat dalej a znova a stale budeme verit, ze raz to vyjde aj nam.... lebo ved co ine nam ostava.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre