Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zeina62
19. dec 2012

@panarka cauko, uz vysadzujes lieky? ja som tento tyzden vsetko znizila na polovicu a buduci vysadzujem ako si ty na tom?

sofia17
19. dec 2012

@panarka dakujem tebe aj vsetkym, ano moc som sa tesila, lebo som tam isla s malou dusickou ci bude vsetko ok, a potom taka krasna správička..... 🙂 🙂 🙂

tinka9075
19. dec 2012

@panarka dakujem sú krásne a hlavne že sú naše konečne po tolkom trápení 🙂 🙂

tinka9075
19. dec 2012

@sarasota ahoj som rada že už ste doma z drobčekom budem ti velmi držat palce nech je všetko ok 🙂 🙂

rot
19. dec 2012

@sarasota ja sa tiež pridávam, veľmi často som na teba myslela, som nesmierne rada, že vidím ten 15.tt v tvojom pase. 🙂

natali225
19. dec 2012

ahojte kočeny, prosím o vyjadrenie, písala som dotazník do Brna a odpovedal mi MUDr. Michael Kozumplík, asi viem prečo, pre tú našu diagnózu, nečítala som tu o ňom, máte s ním niektorá skúsenosti? Za každú odpoveď aj na IP budem veľmi vďačná 😉 ďakujeeem 😵

gerdusha
19. dec 2012

@natali225

Spominany lekar je velmi fajn,snazivy a precizny. Ja len a len doporucujem

horalka79
19. dec 2012

@tinka9075 pekni drobcekovia 🙂 🙂

horalka79
19. dec 2012

@rot srdecne blahozelam k pozitivnemu testiku 🙂 ! pekne tehulkovanie prajem.

horalka79
19. dec 2012

@sarasota radi ta zase citame 🙂 dufam, ze sa drobcekovi o kusok lepsie dari a ze sa mu este polepsi!

horalka79
19. dec 2012

aahojte,
nejaka ta ego-sprava. Zacala som 17 tt. a dnes mam za sebou dalsi ultrazvuk...tentokrat nemam z ultrazvuku ziadne foto, drobec bol tak schuleny, ze sme videli akurat hlavicku, pästicky a nozky z hora, ale aspon nam raz zakyval 🙂 . Som chcela vediet ako podrastol, hm, ale nechcelo sa mu otocit, smolka, no neva, hlavne nam potvrdila doktorka ze vsetko vyzera velmi dobre, aj drobcek aj placenta aj srdiecko. Prvy krat mi robila ultrazvuk uz cez brusko z hora. (+ teda krv,moc a stery). Dostala som magnezium, ze mam zacat brat. Koncom januara ma caka velky ultrazvuk, presvietenie vnutornych organov ci co..tak som zvedava 🙂 Takze sa tesime, ze je vsetko oka..este dopecem par kolackov a vianoce mozu prist 🙂 rsp. ku mne uz prisli! som dnes dostala od kamaratky po dietati par peknych veciciek a baby hraciek 🙂 tak sa vytesujem z prvych drobnosti pre drobceka a novych tehotenskych gati 😀 ...
Nech sa vam vsetkym dalej dobre dari! 😎

tinkatinulka
20. dec 2012

@natali225 Robil mi vklad v brne a bol skvelý ochotný a išla by som hned k nemu, na vsetko nam odpovedal

tinkatinulka
20. dec 2012

@sarasota Ahoj som rada že si už doma,myslela som na vas.posielam srdiečko pre malinke.

speranza1
20. dec 2012

@tinkatinulka ahojcek tinka, ako sa posiela srdiecko?

speranza1
20. dec 2012

@sarasota ahojky...myslela som na vas, modlila som sa za vas a dufam, ze vsetko bude dobre a vy to dotiahnete do uspesneho konca... prajem vela sil, zdravia a zdaru....

natali225
20. dec 2012

@tinkatinulka ďakujeeeem

bibi24
20. dec 2012

@natali225 Ja sice chodim ku Stelclovi, ale posledne uspesne ivf som bola skoro stale u neho, aj utz kontroly pocas stimulky, aj vklad mi robil on. Velmi mily, sympaticky, prijemny lekar ochotny cokolvek vysvetlit, pomoct, poradit. Urcite ho mozem len doporucit 😉

bibi24
20. dec 2012

@sarasota Velmi na vas myslim a silno drzim palce, nech drobcek bojuje a nech je z neho za par mesiacov zdrave babatko!!!! Verim, ze ked bojoval doteraz, tak vydrzi aj nadalej 😉
A stav je momentalne aky, ak sa mozem opytat?

ria191
20. dec 2012

@sarasota vitaj sarasotka 🙂.

natali225
20. dec 2012

@bibi24 díky moja 😉

ria191
20. dec 2012

@natali225 a akú máte diagnózu ak sa smiem spýtať, keď si myslíš, že kvôli tomu ti pridelili Kozumplíka?

sarasota
20. dec 2012

babenky dakujeme vam vsetkym za povzbudive slova a aj za srdiecka.

tinkatinulka
20. dec 2012

@speranza1 hore na liste mas možno srdiečko a kled na neho kliknes tak napises meno komu posielas

speranza1
20. dec 2012

@tinkatinulka dakujem uz som srdiecko podarovala 🙂

sarasota
20. dec 2012

bibi24 ahoj drobcek je velky na dany tyzden ma okolo seba len minimalne mnozstvo plod vody budem chodit 2x tyzdene na kontrolu vitality plodu.Rozpravala som sa aj s primarkou ze ako to vidi ona povedala ze prognoza je zla.Mne to pride tak ze oni cakaju len nato kedy mu prestane byt srdiecko pitali sa ma ci nechcem interupciu to som odmietla ze pokial bude bojovat on tak aj ja.Diagnoza v prepustacej sprave je hroziaci potrat.Nic ine nam neostava len cakat a verit.Ani sa neda spravit poriadne sono vlastne ci je zdrave ked je tam take schulene.

tea284
20. dec 2012

@sarasota vitaj doma, nevsimaj si prognózy, ty a aj drobatko ste bojovnici, vy to určite všetko zvládnete a dotiahnete do úspešného konca. Iné si prosím ani nepripustaj!!!

ria191
20. dec 2012

@sarasota sarasotka všetky pri tebe stojíme a veľmi silno tebe a tvojmu bojovníčkovi držíme palce

ria191
20. dec 2012

@falin falinka ako sa mi máš ? Moc často ťa tu nevidím ☹ .

panarka
20. dec 2012

@tinka9075 tak veru, je to asi ten najkrajší dar čo môžeme my kočky čo sa tak veľa snažíme dostať 🙂

panarka
20. dec 2012

@zeina62 pravdepodobne myslíš utrogestan, či sa mýlim? Ja som ho brala 4 ráno a 4 večer. Machač mi napísal že do konca 11tt ich mám brať. Tebe napísali aby si ich postupne znižovala alebo si myslíš že je to tak lepšie, keď to tak znižuješ do stratena?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre