Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lubica1979
26. feb 2013

Ahojte baby, ideme do Brna na naše 2 IVF ale veľmi sa bojím, že to dopadne ako na SK, bez ET. Mali sme vtedy 3 vajká ale oplodnilo sa len 1 a to sa prestalo vyvíjať.

panarka
26. feb 2013

@martini Ahoj ja som vždy clostyl brala od 3 dňa cyklu a prvú injekciu som dostala keď som došla na kontrolu a to bolo myslím na 10 deň cyklu. Ale ja som mala IVF-soft tak neviem ako je to u ostatných protokolov. Skús zavolať kľudne na recepciu či ti ho nemôžu prepojiť alebo dať kontakt na iného lekára s ktorým by si sa poradila.

lysa31
26. feb 2013

@pufa @panarka - tak to ste ma dievčata potešili a gratuľujem k bábatkám v brušku🙂 ešte sa len chystám vo štvrtok.

zarabono
26. feb 2013

@martini ja som brala od 2dc.spytaj sa leamax 😉

panarka
26. feb 2013

@lysa31 Tak veľa šťastia želám, neboj uvidíš všetko dopadne na výbornú 🙂

tinkatinulka
26. feb 2013

@lubica1979 tak to sme na tom rovnako..presne ako nase posledny IVF

lubica1979
26. feb 2013

@tinkatinulka dufam, že to v Brne dopadne inak, ideme tam prvý krát. Je mi hrozne.

ria191
26. feb 2013

@speranza1 ahoj speri ani nevieš aká som rada, lebo sme total švorc a je to pre mňa ďalšia možnosť ísť do Brna a vieš, že ja potrebujem mať zaistené zadné vrátka 😀 😀 😀 dokonca mám liečky na ďalší cyklus v chladničke. A ak sa mám priznať tak ja som podstupovala IVF v novembri a žiadosť som poslala až v januári takže myslím si, že to nie je nejak extra limitované. Vyskúšaj za to nič nedáš 😀 😀 😀

speranza1
26. feb 2013

@ria191 moje posledne bolo v decembri... tak skusim aj ja... neviem ci by mi preplatili este aj predchadzajuce IVFko... kedze ja na SVK som bola cez poistovnu len 1x... stale som si potom vsetko platila sama...

ria191
26. feb 2013

@speranza1 tak to v decembri ti určite preplatia len to neposielaj naraz aj s tým predošlým. Sprav to s nejakým časovým odstupom, ale to je iba môj názor pre istotu

tinkatinulka
26. feb 2013

@lubica1979 my ideme v aprily už 3x do Brna 😉 ale toto bude konečne ta spravny stimulka na mna, verím tomu

lubica1979
26. feb 2013

@tinkatinulka my ideme na konzultáciu v marci a možno stimulka nám výjde na apríl. Musíme veriť, že to dobre dopadne, držím Ti palce. Ty ku chodíš? Ja idem k Štelclovi.

tinkatinulka
26. feb 2013

@lubica1979 dr.Macháč 🙂

nelly3
26. feb 2013

@speranza1
mne to tlacivo poslala jedna baba z konika, mozno maju aj na ich stranke, ale ked chces poslem ti ho na mail, posli mi do IP tvoju e-mailovu adresu 😉

speranza1
26. feb 2013

@nelly3 nelly pozeram akurat ich stranku :je to toto tlacivo?
ŽI A D O S Ť
o refundáciu úhrady plánovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti
poskytnutej v inom členskom štáte EÚ

ria191
26. feb 2013

@speranza1 ŽIADOSŤ
o refundáciu nákladov vynaložených na zdravotnú starostlivosť
v členských krajinách EÚ, EHP a Švajčiarska toto mi kedysi poslala @nelly3 speri také si tam nenašla?

speranza1
26. feb 2013

@nelly3 ak sa to tlacivo takto vola, tak uz ho mam....ale dakujem za ochotu... 🙂

speranza1
26. feb 2013

@ria191 do kelu take tam nevidim..co som slepa???

ria191
26. feb 2013

@speranza1 to som si vygooglila lebo aj ja mám problém to tam nájsť 😀 😀 😀 @nelly3 je to to tlačivo? Skontroluj mi to

speranza1
26. feb 2013

@ria191 dakujeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 ... som zvedava ako dopadnem ja😀...

ria191
26. feb 2013

@speranza1 speri pre teba aj modré z neba 😀 😀 😀

speranza1
26. feb 2013

@ria191 myslis modre z neba pod oci???? 😀 😀 😀 .. ale nieeee zartujem... 😀 ..

nelly3
26. feb 2013

@ria191
je to ono 😉

ria191
26. feb 2013

@nelly3 ďakujem 😀

ria191
26. feb 2013

@speranza1 ty "potvůrko" jedna

speranza1
26. feb 2013

@ria191 😀 😀 😀

gerdusha
26. feb 2013

@speranza1
@ria191

Poistovna preplati zakroky,ktore su maximalne 12 mesiacov stare. Ja som posielala dve ivf naraz,netreba ziaden odstup

ria191
26. feb 2013

@gerdusha tak to je super o to to bude mať speri jednoduchšie

speranza1
26. feb 2013

@gerdusha dakujem moja... takze mozem poslat papiere aj za posledne 2 IVFka .. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre