Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
21. mar 2013

@strapula27
to nie je pravda, napriklad rienok jej nakonec vysiel KET, predtym neviem kolko mala vkladov z cersvych a nic. takze tak 😉

speranza1
21. mar 2013

@strapula27 ...... samozrejme, ze bude toto tvoje Ketko uspesneeeeeeee...na ziadne take somariny ako na menej uspesne ketka NEMYSLI!!!.... to je tutovka ze to vyjde..... 😵 😀 🙂 😉 ... a kolko a ake ti vkladali?
dievcata musime verit.... naozaj... m u s i m e v e r i t 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

strapula27
21. mar 2013

@speranza1 vkladali mi dve, HB/1..ale to aj pri ET a nevyslo to..ja mam dnes nejaku depku☹ od utorka ma boli podbrusko aj prsia ako na menzes☹ mam mrchu dostat v pondelok☹

ria191
21. mar 2013

@speranza1 skúsim dohovoriť tomu môjmu myómu nech mi tam to jedno embryo pustí na 9 mesiacov 😀 😀 😀, ale sviniar zatiaľ sa tam rozťahuje sám 😠 😠 😠 . Keď nenaskočím na tento, tak hádam ešte nejaký tadiaľto pôjde 😀 😀 😀 Ťažkú hlavu si z toho už nerobím narevala som sa už dosť. Bude ako má byť. Zatiaľ som hrdinka, že? 😀 😀 😀 . O mesiac tu budem zase stresovať ako sa poznám 😀

ria191
21. mar 2013

@nelly3 myslím si že sedem vkladov mala.

speranza1
21. mar 2013

@strapula27 skoro vsetky co zostali tehulkami, tak vraveli, ze mali pocit ako keby mali dostat uz uz menzes ...ale ten uz neprisieeeeeel... 😉

speranza1
21. mar 2013

@ria191 a kde mas tu svinu myomovsku? som zabudla kde ho mas ulozeny????

strapula27
21. mar 2013

@speranza1 ale takyto pocit som mala aj po ET a nic☹

speranza1
21. mar 2013

@strapula27 moja...asi si ty poplac a slzickami vyplav tu negativitu co dusis v sebe...

ria191
21. mar 2013

@speranza1 vo výstelke maternice (takže mi ju deformuje myslím tú výstelku nie maternicu) 😠 😠 😠 . A pre lepší obraz tak pri ET alebo KET-e ho musí MUDr. obísť čo je dosť ťažké a bolestivé a doktor musí mať veľkú trpezlivosť a ja sním 😀

strapula27
21. mar 2013

@speranza1 keby som si vedela tak poplakat,nejde mi to☹

strapula27
21. mar 2013

@speranza1 inak vystupili na prsiach take modre zilky,je to od utrogestanu??

speranza1
21. mar 2013

@ria191 juuj ...to mne sa nemohol dostat do maternice, ked som bola na 4 IVFku, ja ju mam ulozenu vzadu a poviem ti ..bolo to aj neprijemne... ale nic take co sa neda vydrzat...ale oproti inym vkladom, ktore som ani necitila, ten stvrty bol troska iny....
ria a ten myom z vystelky sa neda vyoperovat???

ria191
21. mar 2013

@strapula27 ževraj to majú tehule 😀 😀 😀

speranza1
21. mar 2013

@strapula27 vsetky priznaky co teraz vsetky po ET a KET mate, tak su priznaky z utrogestanu a z liekov.... tie prave tehu priznaky pridu neskor, takze je zbytocne sa vela pozorovat a sledovat..hoci to sama doverne poznam... 🙂

ria191
21. mar 2013

@speranza1 macher Štelcl by to zvládol, ale nemám 2000€ 😠 😠 😠 a je to veľmi veľmi riskantné. Môžem prísť o všetko.

strapula27
21. mar 2013

@speranza1 a preco nastupia az po vklade,ved uz tyzden pred tym som brala utros a ziaden takyto priznak???

speranza1
21. mar 2013

@ria191 vy mate kolko bobacikov zamrazenych? .. mozno by som to riskla s tou operaciou...alebo radsej nie?

ria191
21. mar 2013

@speranza1 jasné, že tá bolesť sa dá zvládnuť, ale moc sa na ňu neteším. V Martine to bolo horšie. V Brne je to vcelku v pohode. Také silnejšie menštruačné bolesti. Vydržím 😀 😀 😀

speranza1
21. mar 2013

@strapula27 neviem moja, kedze ani mne sa doteraz nepodarilo otehotniet... ja som mala naliate prsia uz od kedy som zacala brat utros, vadili mi vsetky pachy..ale neskutocne, nemohla som si umyt ani zuby, lebo mi bolo na grc zo zubnej pasty...bola som extreeemne precitlivela...nechutila mi kava no a pozri, nebola som naozaj tehu ani raz.. (ak neratam 2x biochemicke tehu)

ria191
21. mar 2013

@speranza1 ešte dvoch, ale ja nemám tých 2000€ a už sme v dosť veľkých finančných "sračkách" aj v práci to vyzerá na prepúšťanie takže tak 😠 😠 😠 . Ale inak som v poho 😀 😀 😀

strapula27
21. mar 2013

@speranza1 toto je otrasne, radsej keby clovek nemal ziadne priznaky,lebo takto ma stale nadej..a ty ides kedy? v maji?

speranza1
21. mar 2013

@strapula27 neviem moja...neviem sa ku KETku dokopat... vobec sa na to teraz necitim....teraz som v takom stave ..ze ja asi ani tie deti nechcem ci co????? 😲 😀 😀 😀 .. nieeeee... myslim si, ze je to len moj strach z opatovneho neuspechu... musim vsetko v sebe spracovat, dat sa do poriadku a potom pojdem ako taka Xena bojovnicka do boja 😉 🙂 😉

falin
21. mar 2013

@amali - ked si mala vklad v nedelu, to moze byt zahniezdovanie, u niektorych zien sa objavuje, u niektorych nie. Drzim palceky, je to na dobrej ceste 😉

@ria191 - verim ze budu dobre vysledky a budes moct ist 😉 a ja tiez 😎

@strapula27 - hlavu hore dievca, ja mam z ket-ka dcerku 🙂

speranza1
21. mar 2013

@ria191 ale o chvilocku vam pridu euraciky na ucet z poistovne a bude lepsie 😉 predstav si, ze mne sa este z dovery vobec neozvali... 😨 ...

strapula27
21. mar 2013

@speranza1 😀 😀 chapem,cloveka vycerpaju vsetky tie neuspechy..my tam mame este troch mrazacikov, ak toto nevyjde,pojdeme este na jedno ket a potom dame pauzu..pojdeme na dovolenku a potom sa uvidi 🙂

strapula27
21. mar 2013

@speranza1 kedy si posielala do dovery papiere?? ja 28.2. a tiez sa mi neozvali☹

strapula27
21. mar 2013

@falin dakujem🙂 snad to vyjde🙂

strapula27
21. mar 2013

@falin a kolko ti vtedy vkladali a ake??

speranza1
21. mar 2013

@strapula27 aj ja som im tak podobne v takom datume posielala... uz neviem presne ...musela by som kuknut na podaci listok.... dufam, ze nam to preplatia.. ty si si co vsetko davala preplacat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre