Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
18. apr 2013

@dafy
ja som platila kartou platobnou, je vtedy najvyhodnejsi kurz 😉 lebo ked daju fakturu v eur mene tak to je ze fakt o dost vela money.
@annetty ale to neznamena, ze ju dostanes moja, to moze byt nieco uplne ine 😉

ria191
18. apr 2013

@annetty nelča má pravdu 😀 skôr keď nič necítiš, tak to je na chuja 😠 😠 😠 Ja som sa o tom presvedčila už dva krát.

natali225
18. apr 2013

Baby, faktúru je lepšie pýtať v českým korunách alebo v Eurách, si myslím že v českých asi však.???

annetty
18. apr 2013

@nelly3 moc neverim, ze by ten ramus by robilo to male embryjko vo mne 😀 Ja viem, ze sa hovori, rozmyslaj pozitivne, ale to sa neda, som daaka vadna, sa mi zda 😅
@ria191 taketo bolesti som mala aj v januari.....a mrcha ma nesklamala. To ze je mi na grc, tak to mam zas od estrimaxu. To mi bolo aj pred KETom zle.
V druhom zivote chcem mat pipika medzi nohami 😠

melisska
18. apr 2013

@ria191 moja ani ja som nič necítila 🙂

melisska
18. apr 2013

@annetty aj,ja som už na to myslela 😀

melisska
18. apr 2013

Asi vsetky obedujete, tal dobrú chuť 🙂

nelly3
18. apr 2013

@natali225
jasne, ze v czk mene 😉

speranza1
18. apr 2013

@ria191 😔 ....je mi to luto.....

falin
18. apr 2013

@ria191 - to je nespravodlive, dokelu ☹ ☹ ☹ ☹ , je mi luto ze to takto dopadlo. Ale vidim ze sa nevzdavas a aj ked to teraz boli, ides bojovat dalej, to sa mi paci. Na kedy si si dohodla "rande". Ten myom by si si dala odstranit v rf?
Doma sa poriadne vyplac a a namiesto zmrzky dame panaka 😉 Dufam ze uz speri opravila metlu 😀

falin
18. apr 2013

@melisska @dafy - ono je najvyhodnejsie si dat fakturu vystavit v CZK a platit eurom, vtedy pouziju ten kurz co pise dafy a to je vyhodne, lebo "medzibankovy" kurz je lepsi ako ked si menis v zmenarni. My tak stale platime, faktura v czk, prepocitavaci kurz a platime platobnou kartou. Ked je to nad limit karty, nemaju s tym problem, rozdelia to na 2 sumy 😉

ria191
18. apr 2013

@falin je to veru nespravodlivé. Ja sa len hrám na hrdinku, ale všetko ja na pip....... ☹ ☹ ☹ . Dala by som si ho odstrániť v RF ale ja na to nemám € z toho som zúfalá. Všetko je to na chuja ani vyrevať sa nemôžem. Stále si hovorím, že plakať nebudem ale to skrátka nejde. Dneska sa utopím vo víne nech aj tanky padajú. Určite si viete predstaviť aká som na toto všetko nasratá a už mi zase tečú slzičky. Kurva život ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ria191
18. apr 2013

@speranza1 ahoj "bosorečka" už si mi tu chýbala 🙂

speranza1
18. apr 2013

@ria191 ahoj moja... hned ako som dosla domov, tak som sla na MK...myslela om na teba... ach jaj zivot je k***a tazky....co povedal Stelcl? a test bol snehobiely? alebo bol tam aspon nejaky duch?

ria191
18. apr 2013

@speranza1 snehobiely ani škrt ☹ . Hneď som naňho vyvalila, že chcem poriešiť ten myóm a on súhlasil, tak hneď na budúci týždeň si spravil na mňa čas a niečo vymyslíme teda ak sa niečo v mojom prípade dá vymyslieť. Tuším už neverím ničomu. Ach tá beznádej je hrozná ☹ ☹ ☹ .

tinka9075
18. apr 2013

@ria191 jáj do paroma tak som ti držala palce som ta špehovala čo píšeš 🙂 🙂 nie si slaboch len sa vyplač ja som tiež vždy revala a potom som si povedala dosť nebudem plakať 😖 😖 posielam ti trošku pozitívnej energie viem že je to ťažké keby si bola bližšie tak ta prídem objať ale ved do PN to ďaleko nemám 🙂 🙂 🙂 posielam ti srdiečko 🙂 🙂 🙂

ria191
18. apr 2013

@tinka9075 ďakujem tinča aj za srdiečko 😀

tinka9075
18. apr 2013

@ria191 som ti mala kúpiť test u nás a poslať tu predávajú z dvoma // 🙂 🙂

ria191
18. apr 2013

@tinka9075 ja ti to hovorím od začiatku s tým testom 😀

tinka9075
18. apr 2013

@ria191 mala som ti ho poslat aj 10 by som ti kúpila 🙂 🙂

falin
18. apr 2013

@ria191 - ja viem ze je to vsetko velmi tazke. Ach jo. Nemozes ist skor domov? aspon by si sa v klude vyplakala a slzicky vsetko to negativne odplavia. Uvidis Stelcl nieco vymysli

ria191
18. apr 2013

@falin ešte hodinku vydržím ☹ . Dúfam že niečo rozumné vymyslí. Spolieham sa naňho. Dúfam, že si pamätá a žiadnu náhradnú matku mi nenavrhne, lebo inak vystrelím niekam od jedu. Snažila som sa psychicky pripraviť aj na túto alternatívu, ale na toto sa pripraviť fakt nedá.

nelly3
18. apr 2013

@ria191
ale ja si myslim, ze by ti to preplatila poistovna tu operaciu formou refundacie 😕 keby mal clovek aspon money, boze na nervy to je 😠 lebo jedna kocka si davala robit hysteroskopiu v RF a preplatila jej to poistovna.

nelly3
18. apr 2013

@ria191
ja by som brala aj nahradnu matku keby mam nato. tozvie kolko to stoji 😕

nelly3
18. apr 2013

@falin
presne tak, najvyhodnejsie je to ako pises, vtedy je to devizovy kurz.

nelly3
18. apr 2013

@annetty
preplati ti to poistovna, myslim, ze do roka sa to da refundovat 😉

tinka9075
18. apr 2013

@nelly3 náhradná matka je drahý špás mne vtedy Štelcl povedal že to stojí hodne penez 😖 😖

falin
18. apr 2013

@ria191 - urcite vymysli 😉 . Inac mna napadlo v suvislosti s tou operaciou to co pise @nelly3 , ze si to dat refundovat.
Posielam objatie na dialku a prajem aby to co najrychlejsie prebolelo

ria191
18. apr 2013

@falin a
@nelly3 to aj mňa napadlo s tou refundáciou (na to sa spolieham) a verte mi, že po tom pôjdem a spravím všetko pre to, aby som si zvýšila šance. Len tak to nenechám 😀. A ďakujem za objatie 😀 veľmi.

ria191
18. apr 2013

hurá fajront idem sa vyrevať 😀 konečne vypustím ventilku, tak sa tu majte pekne kočenky moje a vy ostatné čakateľky sa snažte nie ako ja. To je príkaz 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre