Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
25. apr 2013

@ria191
no moja a co ten posledny mrazacik? nepojdes najskor pre neho? ja by som asi este jeden pokus tomu dala a potom sup na operaciu, ved aj annetty ma cystu ako ja, bolesti a neviem co a vidis podaril sa jej KET. o kolkej si tam bola vcera?

emma30
25. apr 2013

@ria191 tak okolo 11:30, išla som posledná

ria191
25. apr 2013

@nelly3 áno aj nad tým som rozmýšľala, ale cysta je iná káva. Ja s tým myómom mám veľmi malé alebo skôr žiadne šance a k tomu endometrióza tam nie je čo riešiť. Každopádne behnem do Prahy a uvidím čo mi povie MUDr. Mára. Podľa toho sa potom rozhodnem.

ria191
25. apr 2013

@emma30 uff to je dobre, lebo som ti zdržovala Štelcla 😀 😀 😀 , ale o 11:00 som už bola fuč 😀

melisska
25. apr 2013

@emma30 veru utz je dôležity, ja som chodila do rožňavy a bolo ok...veríme, že to jedno je to pravé🙂

emma30
25. apr 2013

@ria191 nevadí on ani nebol pri opu len doktorka ale potom prišiel na izbu sa ospravedlniť že nestíhal byť pri opu a povedať mi správu ako som dopadla a ako budeme pokračovať

lubica1979
25. apr 2013

Ahojte, baby bola niektorá z Vás na sono v Rožňave?

melisska
25. apr 2013

@lubica1979 ja som bola v rožňave 2x.a super, dr. Anna to vie robiť

melisska
25. apr 2013

@ria191 joj moja, silné držím palceky, aby si bola vporiadku 🙂 a mala babetko

speranza1
25. apr 2013

@lubica1979 ... ja som pri nom bola tiez..je to vynikajuci, prijemny lekar...taktiez odbornik..... je to super, ze mame aj tu niekde blizsie niekoho na koho sa mozeme pri UTZ spolahnut 🙂

nelly3
25. apr 2013

@melisska
jasne, ze bude mat, ja som o tom presvedcena 😉

ria191
25. apr 2013

@emma30 veru sťažoval sa, že je tam hektika ☹

melisska
25. apr 2013

@ria191 a som zvedavá čo povie dr. Mára .

emma30
25. apr 2013

@melisska no ja hlúpa keby som vedela teraz mám výčitky že som nešla do Roznavy, nevadí človek sa učí na vlastných chybách ale bojovať neprestávam a dúfam že ani môj malinký to nevzdá

melisska
25. apr 2013

@nelly3 a tebe sa to už tiež blíži .🙂)))

ria191
25. apr 2013

@nelly3 a
@melisska prinajhoršom tri posmuhlé 😀 😀 😀

melisska
25. apr 2013

@emma30 áno, aj my na vás myslíme 🙂

lubica1979
25. apr 2013

@melisska
@speranza1 aj mne ho odporučil, že keď to mám do Brna ďalej, tak môžem ísť do Rožňavy. To je super, že je aj u nás taký odborník. Ďakujem Vám, tak pôjdem aj ja ku nemu. 🙂

speranza1
25. apr 2013

@ria191 tak ja by som naozaj vaaaazne ale velmi vaaazne zvazovala tu Prahu a dala sa operovat tam....MUDr. Mára je považovaný naozaj za odbornika.... 🙂 ... ak sa mne nepodari KET, tak nasetrim peniaze a pojdem sa dat porezat aj ja... nech mi to svinstvo vyberu.... ver mi ze aj ja sa bojim a je mi luto...dokonca clivo 😢 😢 😢 😢 a niekedy som aj sama na seba namosurena 😔 😔 😔 a sklamana.....ze som neschopna mat aspon jedno babulko....

melisska
25. apr 2013

@ria191 😀

ria191
25. apr 2013

@melisska aj ja už mi ho tu jedna kočka odporúčala. Mala kamarátku Slovenku, ktorá bola uňho, tak ak sa mi s ňou podarí spojiť tak to by bolo super. Aspoň by mi poskytla nejaké dôležité infošky 😀

speranza1
25. apr 2013

@lubica1979 vrelo odporucam...pristup ma presne taky isty ako maju v Brne... mozes pokojne bez obav mu zavolat a objednat sa.... 🙂

melisska
25. apr 2013

@speranza1 poznám tie pocity...prosím nebuďte smutné, dočkáte sa svojho batozka 🙂

speranza1
25. apr 2013

@melisska 😔

ria191
25. apr 2013

@speranza1 ale miláčku nebuď smutná 😀 . Vycer zúbky 😀 . Tak bankomatov je dosť síce u vás už ani moc nie 😀 😀 😀 .

speranza1
25. apr 2013

@ria191 😀 😀 😀 ...

ria191
25. apr 2013

@speranza1 no vidíš ako pekne ti to ide 😀

mabumi
25. apr 2013

ahojte baby, pridavam sa k vam 🙂
pozrala som si len par prispevkov dozadu, tiez som sa tentokrat rozhodla pre RF a dufam, ze uz sa to podari.
@emma30 ahoj 🙂 , tak ako sa citis, tiez sa nevies dockat 13-tej 😀 ? zajtra sa opat stretneme 😉
@ria191 ty mas endometriozu? kam do prahy chces ist na operaciu? ku komu? ja som bola v Ustave peci o matku a dite, s operaciou som bola velmi spokojna, ale s IVF nie. ale aj u nas mame odbornika - skveleho, doc. Bielika z Banskej Bystrice. mne ho odporucil odbornik z ciech. ak by si chcela viac info, ozvi sa 😉 . ja s tym bojujem uz velmi dlho, mam 4. stupen 😝
tak drzim palce vsetkym 🙂

ria191
25. apr 2013

@mabumi ahoj si zlatá 😀 . Aj endošku mám, ale väčší problém mám s myómom. U Doc. Bielika som bola pred dvomi rokmi, ale jeden myóm mi tam nechal lebo je ťažko operovateľný. V Reprofite mi doporučili MUDr. Máru má svoju kliniku, ale neviem či budem schopná na to zohnať €. A inak Reprofit je super voľba @annetty by vedela rozprávať teraz zostala tehuľka 😀 a ona má fakt katastrofálnu endošku.

isabellaa
25. apr 2013

Caute baby, ja som zufala... kyret predsa len bol a to v pondelok,ani injekcia co sa dava nepomohla..., ale aspon uz nemusim cakat a posuvame sa dalej. Inak ten svet je aky divny, vcera som sa dozvedela, ze teta je tehotna a ma ten isty termin v novembri co sme mali mat aj my, ked som to pocula, som onemela ☹

Je tu niejaka, ktora ma za sebou kyret a brala dufika od 15dc? Mne sa nechce cakat za mrchou 4-8 tyzdnov, nemohla by som nasadit duphaston od 15 alebo 20 dc a ptom by som ju dostala v normalnom case? Alebo mam nechat telo tak a cakat mozno aj vecnost, chcem ist cim skor na dalsi transfer.
@speranza1
@ria191
@melisska poradte baby, asi sa zblaznim, myslela som, ze je to uz dobre, ale ked Vam niekto povie z rodiny, ze je tehotna a este aj ten isty termin, tak mi vlasy stoja 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre