Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
6. jún 2013

@martinusa22 Mati, myslim na Teba velmi intenzivne, len nestiham reagovat, podavam pacitka a utekam. Verim, ze je vsetko OK. 🙂
@speranza1 Drz sa speri! Nech na tom teste najdes poriadne kolajnice. SIlno-presilno drzim palce! 😉
Tak dievcata, ja idem debordelizovat. Uz to u nas vyzera vselijako 😀 Pekny den Vam vsetkym!

speranza1
6. jún 2013

@nelly3 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ty nemas tie vysetrenia??????????????????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... no toto 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@lienka_1 dakujeeeeeeem.... zeny mam 5 srdiecok 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
to aka ja som ze frajerka 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

dafy
6. jún 2013

@bergalm ahoj mne tak pisala tinka ze od 6.6 do 21.6 má dovolenku tak neviem 😕

tancik
6. jún 2013

ahojte baby i ja som tu len som neprispievala, ale poctivo vas tu citam a vsetky poznatky ktore tu mate si pisem ....dnes mam totiz konzultaciu o KET , tak som zvedava co povie dr.Pozdravujem Vas vsetky moje speri drzim palce, meli tiez, ria pozdravujeme Ta konecne i dafy sa ukazala sarazotka1 , alka025 kde ste?martinusa urob testik sme zvedave....a najviac pozdravujem moju natali225 🙂 dnes si mi nic nenapisalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , a ak som na niekoho zabudla tak pozdravujem aj toho.
Baby vsetky Vas mam rada a sa tesim, ze tato stranka vznikla.

natali225
6. jún 2013

@tancik už to letíííím napraviť 😀 😀 😀

tancik
6. jún 2013

@natali225 mas stastie 😀

ria191
6. jún 2013

@tancik ďakujeme za privítanie 😀 😀 😀 posielam ti zopár @@@@@@@@@@@@@ 😀 😀 😀

tancik
6. jún 2013

@ria191 dakujem moja

melisska
6. jún 2013

@dafy to by mal dlho dovolenku 😀 bude nám chýbať, odkiaľ to vie bergalm ?

speranza1
6. jún 2013

@ria191 si to zabila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tancik
6. jún 2013

@tancik malo tam byt v tom mojom texte sarazota joj poplietla som to..... 🙂

tlucka
6. jún 2013

@speranza1 ja ešte nie, som len 9 deň po ET a testovať mám až v utorok. Ale v sobotu testnem, dúfam, že ma neporazí 😉

speranza1
6. jún 2013

@tlucka ja som 9 den po KET 🙂 .. testujes v sobotu, alebo v nedelu...mne napisali testnut v nedelu 😉

speranza1
6. jún 2013

😅 😅 😅 ... ja len aby ste vedeli a nezabudli... ja mam 5 srdiecok..juchuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵
DAKUJEM

tlucka
6. jún 2013

@speranza1 mne kázali testovať až v utorok 11. 6. Ja som mala iba trojdňovú kultiváciu. Asi budem testovať v sobotu, ale bojím sa, tak asi to preložím až na ten utorok. Vtedy už musím 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@tlucka tak testni az v utorok moja 😉

dafy
6. jún 2013

@melisska neviem no mne Stelcl napisal ze do 6teho tam bude nič viac...no a tinka mi napisala ze od 6az do 21.7 ma dovolenku a potom od 17.8do 24.8 😕

stastenka42
6. jún 2013

@ria191 Ano vo februari a to boli 3 hatchujuce blastocysty ..@tinkatinulka nepamatujem si presne nieco ako 677 na trombózu,,prekonanu toxoplazmozu,a uzatvotvorila to hematolozka ze mam hustu krv a to moze sposobovat nedokrvenie plodiku ak sa uchytí a nasledne odumiera..nieco v tom zmysle..dala mi 0,03 fraxiparinu 3 dni pred transferom a pokracovat do testu,v pripade tehu hned prist ale neprestat pichat..vraj to podporuje aj uhniezdenie embryjka,tak uvidíme,mozno aj to bol problem tazko povedat..a ty? Ako pokracujes?

stastenka42
6. jún 2013

@speranza1 jedno srdiecko som ti poslala aj ja nech ti prinesie to buchajuce v tvojom brusku 🙂

speranza1
6. jún 2013

@stastenka42 keby si ma teraz videla, tak sa usmievam tu na monitor ako take slniecko....od stastia.... 😀 😀 😀
d a k u j e m 😵

tinna13
6. jún 2013

@dafy v sprave vyssie si pisala o 6-tom mesiaci, tak nech dievcata nedomylime 🙂
Tu je originál:
" V červenci zde nebudu od 6. do 21. 7., v srpnu od 17. do 24. 8. a pak asi ještě v září:o)."

dafy
6. jún 2013

@tinna13 no ved dobre som to napísala či?
😝

tinna13
6. jún 2013

@dafy ahoj mne tak pisala tinka ze od 6.6 do 21.6 má dovolenku tak neviem 🙂

dafy
6. jún 2013

@tinna13 😀 😀 😀 😀 tak som to napísala???? nieeeee od 6.7 som myslela .. 😀 😀 😀 tak ja som to domotala 😀

tinna13
6. jún 2013

@dafy 🙂 🙂 🙂

melisska
6. jún 2013

@dafy jún alebo júl ?lebo raz si napísala jún a teraz júl

manita
6. jún 2013

@melisska
áno, má dovolenku, ale napísal mi, že len tento týždeň tam nebude, od zajtra začínam stimulovať, kým dostimulujem, tak tam bude a ideme na to

@tinna13 červenec je júl, nie jún, takže od 6. 7. - 21. 7. tam nebude, až za mesiac @dafy @tinna13

dievčatá, čo ste brali clostil, napíšete mi pre zaujímavosť, aké dávkovanie ste mali ?

a ten papier k notárovi, napíšete mi, ako je to, zabudla som sa opýtať

idem tam autom, treba mať drobné na parkovné alebo sa v areáli centra môže voľne parkovať?

dík, dík, dík

🙂 🙂 🙂

melisska
6. jún 2013

@manita oproti rf je dlhé parkovisko zadara 🙂
Ok, tak v pondelok už robí? Ďakujem

dafy
6. jún 2013

@melisska jul som myslela som to doplietla a som napísala jun 😝 😀 😀 😀 😀 som v čase troška pozadu 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre