Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
11. jún 2013

@speranza1 ahoj speri mám sa fajn 😀 , len som sa zľakla či si sa včera trošičku neurazila tak som stiahla rožky 😀 😀 😀 . Pretože sa ani jeden nemohol dostať cez ten myóm a trošku dlhšie im to trvalo tak vždy ho museli vrátiť späť ☹ ☹ ☹ , ale ja neverím žeby to malo na úspech nejaký vplyv. Skrátka ho museli zase vrátiť do tej špeciálnej tekutiny na malú chvíľočku 😀 😀 😀 si pocestoval prcek 😕 😕 😕

adriana89
11. jún 2013

Baby je tu niektora ktora si pichala decapeptyl 6 dni po OPU jednorazovo....ma to sluzit aj na implantaciu embrijka,zabranit ohss,ab si vajecniky odpocinuli....ja si to mam 16.6 pichnut....

ria191
11. jún 2013

@speranza1 jafné je 😀 😀 😀, ale ja chcem takého čo roní velikánske modré slzy. Minule som ho sem kopírovala asi pol hodku a nešlo to 😢 😢 😢

speranza1
11. jún 2013

@sarasota ahoj..dufam, ze ty neplaces... 🙂

speranza1
11. jún 2013

@ria191 ahaaa... mne sa to este nestalo aby ho vratili do labaku... 🙂 a ani som o tom nepocula, ze sa to stava 🙂

ria191
11. jún 2013

bingoooooo

ria191
11. jún 2013

@speranza1 buď rada auuuuuu 😝 😝 😝 😝

sarasota
11. jún 2013

@speranza1 jasne ze nie, ale vo stvrtok urcite neake slzicky budu uzavrieme jednu kapitolu nasho zivota a pojdeme dalej.Ta bude ovela krajsia 🙂

sarasota
11. jún 2013

@ria191 ten je krasny aj ked je smutny

speranza1
11. jún 2013

@sarasota a smiem vediet co bude v stvrtok?

inna74
11. jún 2013

Ahojte kočky,viete mi poradiť ako je to po ET.Treba ležať?Doki povedal ,že prvé dva dni sa šetriťhmmm,Mala niektorá mierne bolesti v podbrušku po transfere?ďakujem.

speranza1
11. jún 2013

@inna74 ano bolesti su normalna vec..dokonca aj slabe spinenie..ma to vela bab... nemusis lezat..ale netreba robit vselijake "opicky".... 😉 🙂 ..prajem vela stastia

sarasota
11. jún 2013

@speranza1 mala som mat termin.Neviem preco ,ale vo nutri mam taky zvlastny pocit a nemozem sa ho zbavit.

speranza1
11. jún 2013

@sarasota 😔 😔 😔 je mi to nesmierne luto...

inna74
11. jún 2013

@speranza1 Jasne,že sa budem šetri´t a ďakujem za info.Pekný dník.

speranza1
11. jún 2013

@inna74 krasny den aj tebe moja... a verim, ze o niekolko dni nas prides potesit pozitivnym testikom..papa 🙂 😵

sarasota
11. jún 2013

@speranza1 Dakujem.

sarasota
11. jún 2013

@inna74 zelam kolajnicky na teste 🙂

inna74
11. jún 2013

@sarasota ďakujem vám kočky, testovať budem až 22.6,mám to v správe.Mám PK.Aj ja vám všetkým prajem dve koľajnice a krásny pôrod.

dafy
11. jún 2013

@sarasota prajem vela síl aby tá tažoba zo srdiečka opadla 😔 ..aj ked si myslím že na to treba čas,ale myšlienky tam budu stále...to by asi nebolo normálne keby si na to ani nepomyslela....

dafy
11. jún 2013

u mňa koprivka stále prítomná 😠 😠 😠 asi ma porazíííííííííí

dafy
11. jún 2013

dievčatá tie ktoré ste si začali pichať fraxiparín ovplyvnilo tto u vás menštruaciu??..či došla skor prípadne neskor ..alebo tak ako stále 😀 😀

sarasota
11. jún 2013

@dafy dakujem.Aspon kebyze ten Oskar svieti 😠

ria191
11. jún 2013

@sarasota ach sarasotka to musí byť veľmi ťažké. Tiež si myslím, že na to sa skrátka zabudnúť nedá iba čas zmierni rany. Hold život je niekedy veľmi ale veľmi ťažký 😔 😔 😔 . Drž sa moja

nelly3
11. jún 2013

@falin
no ja som sa pytala na nosifol a presne tak podobne to aj mne povedal 😀 a dal mi letacik. mily no nie 😀 hlavne, ze poradil 😀

mimika1973
11. jún 2013

@adriana89
@adriana89 nikdy o tomto nepocula! To si v kde v ktorom centre?
Viem, ze deca sa picha pred stimoulkou este, ale po nej? fuha, to je daco nove potom! 😉

mimika1973
11. jún 2013

@sarasota veru ani tu nechce svietit, betar jeden! len sa schovava za mraky , pfff! 😒

mimika1973
11. jún 2013

@melisska tak ani nebudes konikovat ze? hmmmm...tak uz len daku peknu knihu otvorit a citat 😉

adriana89
11. jún 2013

@mimika1973 ja som v rakusku a tu sa to picha jednorazovo 6 dni po OPU....je to aby sa nevitvoril ohss a na implantaciu embrijka

mimika1973
11. jún 2013

@falin falinka, tomuto sa hovori velka nespravodlivost! Oni to beru nalahko ako daku hru, vsak o "nic" akoze nejde, a tu kolko kociek a parov sa natrapi aby boli konecne jedneho dna rodicmi?! Neodsudzujem ich, ale je mi z takehoto naozaj na grc! pffff... ☹ a do placu niekedy tiez! 😢
Suchne sa mu o trenky a hop semiacko je tu, a ked ho nechcu tak hop na potrat! Nerozvazni ludia proste! Keby len tak mohli zazit a prezivat to co my snazilky musime podstupit, asi by sa tomu tak nerehotali velmi!
No comment! 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre