Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
26. aug 2013

@dafy
davala si dve vlozit? podla tohto to bude asi jedno a chalan, to su lenivci 😀 vsetko im trva he-he 😀

speranza1
26. aug 2013

@nelly3 ahooj draha...no ja stale rovnako..este mam za sebou len hematku a na buduci pondelok ideme na tu imonol. do Prahy....potom si pockame za vysledkami a uvidime ako to poriesime dalej.... a ty ako?
aaaa..este jedna otazocka..nevies, ci si tu niekto preplacal aj hysterku robenu v RF?
@dafy gratuluuuuujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem...nadhera a drzim nadalej paluchy 😵 😵 😵

@melisska ahojcek ..tak ako sa mas ty nase krasne "kinderko"??? chystas uz vybavicku? alebo este nie?

@ria191 ahoj my loveeeeeeeee..... 😀 😀 😀 😀 ..tak ako sa mi mas draha?????? kedy ides na to KETko??? ci si uz nebodaj po????..ja som tu dlhsie nebola..lebo som dovolenkovala..takze som mala leharo..ale dnes som nastupila do krutej reality😀DDD, ale ja som aj rada, ze som v praci🙂

christiana81
26. aug 2013

Ahojte dievcata... viem ze sa to tu asi nehody no chcem sa opytat ci naahodou neviete ak sa prihlasim do zdravotnej poistovne po akej dobe dostanem karticku poistenca? zijem v UK a chystam sa domov poistit a na prve IVF , vie mi niekto prosim poradit?? dakujeem pekny den 🙂

tinna13
26. aug 2013

@dafy super 🙂 🙂 🙂 ,ani mna prsia nebolia

lubicaligocka
26. aug 2013

@izzie27 uz si dnes testovala?? Drziiiiiim palce 😉

fantinka
26. aug 2013

@mimika1973 netusim, to nam povedali...ale vobec nam nenavrhli genetiku spermii ani pigd, zbytocne sme mozno vkladali nekvalitne embrya. uz im vobec neverim. v piatok pisem do brna a obj.sa k stelclovi.

gaga83
26. aug 2013

@zibi dnes som bola este na cisteny toho mojho zuba a uz je to o dostepsie, v piatok zas kontrola. Ja na sono idem az vo stvrtok. Ty si bola na tom sone dnes??

nelly3
26. aug 2013

@speranza1
takze po prahe sa ide do toho a uz si aj ty na rade draha, neboj sa ty nic 😉
jednej babe preplatili hysteroskopiu co jej robili v RF 😉

fantinka
26. aug 2013

@dafy wow super a si si aj robila testy? ja som si na 10dpket a nic a chrbat ma tiez velmi boli uz asi od 6 dna po vklade... tak som zvedava ba krv v piatok...neviem ci sa niekomu zobrazi + ked uz mal raz negat...mala som poslednu morulu slabucku ale v norme zevraj.

speranza1
26. aug 2013

@nelly3 takze znova musim mat ziadost, popis od lekara, fakturu a doklad o uhrade? alebo este nieco?...skusim to dat preplatit...uvidim ci mi to preplatia, ved za vyskusanie nic nedam.... 😉 🙂 ...
no hej uvidime ake nam vyjdu vysledky v Prahe... ci budem alebo nebudem musiet uzivat ten prednison a ako dlho... a podla toho pojdeme do toho znova.... 🙂

nelly3
26. aug 2013

@speranza1
asi vsetko treba poslat do poistovne a urcite ti preplatia 😉 ja beriem teraz prednison, uz druhy den, aj aspirin, tak uvidim ako dopadnem teraz, dneska som 3DC, picham 150 jendotiek menopuru, nic ine.

speranza1
26. aug 2013

@nelly3 takze ty uz stimulujes??? super... drzim ti velm palce... uz by bolo nacase aby sme konecne otehotneli aj my....ze??? teraz kedze dafy v tom, tak po spravnosti by sme mali nasledovat my...riuska a sarasotka.....no a potom dalsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dafy
26. aug 2013

@fantinka na desiaty den vééélmi slabulinku čiarku som mala 🙂

nelly3
26. aug 2013

@speranza1
presne tak, idemem my a ostatne az za nami 😵

speranza1
26. aug 2013

@nelly3 jasne ze to tak musi byt😀DDD.... ved uz kolko tu "oxidujeme my na tejto stranke"?????????????.. dlhoooooo... takze uz by bolo nacase aby................😉 😉 😉 😉 😉 😉 ...cmuk baby idem ja pracovat ..mam toho vyse hlavy 🙂

holly74
26. aug 2013

@speranza1 Ahoj, mne ju preplatili, síce som už nedúfala, lebo to trvalo 5 mesiacov od podania žiadosti (Dôvera), ale o to viac potešilo 🙂
@dafy 😀
Pekný dník šetkým !

zibi
26. aug 2013

@mimika1973 nie to som nepozerala skusim este na to sa opytat

stastenka42
26. aug 2013

@dafy super krasa🙂🙂🙂🙂tak si dalsia tehulka🙂🙂🙂🙂🙂

nelly3
26. aug 2013

no akoze uzasne, moj gyn. ma dovovlenku v piatok lebo vo stvrtok je sviatok a v piatok si zobral volno 😠 takze co teraz? do brna sa mi nechce ist na utz, pisala som koudelkovi, lebo by som mohla ist k svojmu bude 5DC alebo az 10DC 😕 ani jedno nie je dobre, ach jo 😠

dafy
26. aug 2013

@nelly3 a do Brna más ako daleko??

nelly3
26. aug 2013

@dafy
2,5 hod cesty,jedna cesta, mozno pojdem asi aj tam, no moc sa mi nechce.

ria191
26. aug 2013

@nelly3 ja kvôli Koudymu by som išla aj 100krát za deň do Brna fešáčisko jeden. Dva krát by ma nemusel prosiť 😀 😀 😀

ria191
26. aug 2013

@nelly3 pôjdem namiesto teba 😀 😀 😀

ria191
26. aug 2013

@speranza1 ach jááááááááááááááááááj tak ja sa mám total ale že total na "p.....u" mne sa chce ručať denne od zúfalstva, ale zvládnem hádam ten nápor práce už mám toho ale až až až

ria191
26. aug 2013

@speranza1
@nelly3 vy tu teda ale kujete pikle 😀 😀 😀

annetty
26. aug 2013

@dafy krasne hcg 🙂 Superrrrr!!! 🙂
@nelly3 drzim palce a nech dobre dopadne stimulka. Za Koudym by som skocila na tvojom mieste 😉

@speranza1 Ahoj sperus 🙂 Za kym pojdes do Prahy na imuno?

tinkatinulka
26. aug 2013

@dafy gratulujem uuužsne konečne tehula

tinkatinulka
26. aug 2013

@speranza1 ahoj speri že si sa ukazala.takže buduci vikend Praha juj šla by som hned.Madár je exot tak sa potom nesmej na tom jeho archvívnom koncli.Sme tam sedeli v tej rozheganej sedačke hodinu.Inak dobehla som ta s tým počtom stimuliek .. dost zla štatistika teraz.co už.Budem ta následovať číslom 5.

melisska
26. aug 2013

@speranza1 ahoj moja máme sa výborne, nie este nechystám len obzerám 😀

nelly3
26. aug 2013

takze ide sa v sobotu do brna na utz. co uz, urobime si vyletik s manzelikom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre