Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
12. sep 2013

@sally2401 a chodis na UTZ do Brna, alebo k svojmu lekarovi? a kolko si mala minule vajok?

@falin servus draha..tak znova my dve tu "oxidujeme" hned zrana? 😀 😀 😀 😀 si uz v robote?
Pocuvaj..ty beries femibion stale.. cely rok? ja som ho napriklad vysadila od posledneho KETu a odvtedy ho neberiem....asi ho zacnem uzivat aj ja... ja som vysadila vsetky akekolvek lieky..aby som sa troska "ocistila" od tych liekov....

nelly3
12. sep 2013

@falin
@speranza1
aj ja tu od rana oxidujem 🙂 som tiez vysadila vsetko - prednison, aspirin, len kyselinu listovu beriem lebo ju mam pod normu.

speranza1
12. sep 2013

@nelly3 juuj to som rada ze si tu aj ty... 😵 🙂 .. ja som sa citila taka preplnena tych vsetkych liekov, ze som to musela vsetko vysadit...no ale od dnes zacnem aspon tu listovku 😉 ty ides dnes na tu krv?

sally2401
12. sep 2013

@speranza1 už som poučená chodím do Brna na UTZ mám to 2 hod. cesty takže nebudem riskovať u môjho gynekológa. Minule som mala 7 z toho sa oplodnilo 6. 2 vkladali na 5deň, len ostatné na zamrazenie neboli vhodné, len to som mala nižšie dávky clostylu.

speranza1
12. sep 2013

@sally2401 krasny pocet si mala len s clostylom + dopichovacka bravelle...super... pekne naozaj... a uz sa vie kvoli comu bol ten MA?

miscok
12. sep 2013

@sally2401 Vela stastia 🙂

mimika1973
12. sep 2013

Hello, dnes tu pod mrakom a hmla, no ako na jesen! 😀
Marcelino odpoveda, ale dost neskoro a nie uplne na moje otazky! , a mne to suri ten predpis na lieky, lebo pokial mi to sem dojde postou, ach jaj, uz nebudem ja vypisovat veru tlacivo spokojnosti zakaznkov v RF tak pozitivne! 🙄
Viem, ze mal dovolenku, ale ja tiez sa potrebujem zariadit, na dialku dokonca! A kedze sme na liecbe dohodnuti, neviem preco mu tak trva poslat papier mailom, grrrr.... 😒

miscok
12. sep 2013

@falin Ahoj, citam, ze si brala okrem Femibionu aj navyse kyselinu listovu - ta, ktora je obsiahnuta vo Fem. je nedostatocna? Ja beriem Fem. vkuse asi rok a pol.

yanka1
12. sep 2013

@micsok no ako, lepsie ?

nelly3
12. sep 2013

@speranza1no idem na tu krv len cakam na mrchu a potom na 5DC mam prist, ze mi hned aj utz urobi. takze nic nove na svete - cakame a cakame a cakame, boze baby ved ja uz 8 rokov cakam 😝

speranza1
12. sep 2013

@nelly3 my cakame len 6... a taha na siedmy rok... co uz..na dobre si musime pockat 🙂 (dobra vyhovorka, co?)

nelly3
12. sep 2013

@speranza1
to si aj ja hovorim 😉

gaga83
12. sep 2013

Baby ako to je s liekmi ako merional, fostimon ak by som potrebovala na dalsie ivko a nesla by som si po recepty do RF osobne.. Mam este 1 pokus v poistobni na preplatenie. To si ich vybetiem na cz recept na sk, zaplatim cele a potom si to dam preplatit? Ci mi to moze predpisat aj moj gyndos a potom mi hned s toho hradi nieco poistovna? . Aby som vedela ako to chodi v pripade ze to teraz nevide. Dakujem

sally2401
12. sep 2013

@nelly3
@speranza1
mi čakáme 9 rokov ťahá na 10, čo už, najhoršie že už mi ťahá na 40.

miscok
12. sep 2013

@yanka1 Ahoooj 🙂 No dnes lepsie, i ked som zvedava vecer, lebo so v praci a beham po schodoch a kade tade. V noci ma to uz tak nebolelo, ale normalne som pila aj v noci a to ja teda nezvyknem.

speranza1
12. sep 2013

@sally2401
@nelly3 dievcata. 😵 😵 😵 ..aj my sa raz dockame ... verim tomu velmi prevelmi 🙂

nelly3
12. sep 2013

@sally2401
aj mne, kolko mas? ja 35, ale 5 sa zaokruhluje hore takze 40 🙂

yanka1
12. sep 2013

@sally2401 moc drzim palce, aby to tentokrat vyslo 🙂

speranza1
12. sep 2013

@nelly3 ja 34 a o chvilku 35 😲 😲 😲

yanka1
12. sep 2013

@miscok no hlavne, ze je lepsie ... a nebehaj ... pomaly sa uved do kludnejsieho rezimu : ))

nelly3
12. sep 2013

@speranza1
no aka mladucha 😵

yanka1
12. sep 2013

@speranza1 @sally2401 @nelly3 dievcata, zatial vyhravam 😀 ja 37 😒

nelly3
12. sep 2013

@gaga83
ja ked som si to davala cez poistovnu tak som si vsetko zobrala z RF - menopur, orgalutran a potom mi to vsetko dali na fakturu, ktoru som potom prilozila k tlacivu o refundaciu 😉

speranza1
12. sep 2013

@gaga83 ja som to tak urobila ako nelly 🙂

sally2401
12. sep 2013

@nelly3 no moja ja už v januári 40

sally2401
12. sep 2013

@yanka1 asi vyhrávam ja, v januári bude 40

speranza1
12. sep 2013

@nelly3 😀 😀 😀 a niekedy sa citim ako 100rocna 😀 😀

yanka1
12. sep 2013

@sally2401 tak stale mas este 39, to ti dycham na chrbat : )))

nelly3
12. sep 2013

@sally2401
clovek ma tolko rokov na kolko sa citi, viem, ze ten vek nas tlaci, ale je uplne ina doba, melliska tiez caka prve a ma myslim okolo 40, zase my si to vychutname uplne ze naplno a budeme mat uzasne, dobre, nadherne, poslusne babatko 😵

yanka1
12. sep 2013

@nelly3 a este mudre !!!!!!!!!!!!!!!!!! starsie matky maju mudre deticky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre