Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
13. sep 2013

@lienka_1 servus lienka, tak ako? uz ste si vybrali skrinu?

gaga83
13. sep 2013

@lienka_1 ja som tiež chcela psa už prd 2 rokmi ale nejako by sme ho nemali kde dať keby sme išli preč z domu. Rodičia máju takého velkého maznáka tak tam si hava vynahradím.

lienka_1
13. sep 2013

@speranza1 este nie, makam ako

zibi
13. sep 2013

@speranza1 no baby zatial nevolali ..zda sa mi ze budem cakat cely vikend 😠 ma poraziiii

lienka_1
13. sep 2013

@speranza1 drak(aspon sa tak tvarim a rozculujem sa iba do vysky svpjho platu) To bude zabavka na vikend, teda na nedelu, lebo zajtra este pracujem 🙄 Ja uz tak chcem mat vikendy volne. No ale kedze Brno zabezpecujem vramci neplateneho volna, tak musim nadrabat. Kazdy cent sa teraz zide.

speranza1
13. sep 2013

@zibi zavolaj tam ty....

speranza1
13. sep 2013

@lienka_1 a ty si uz na SK? alebo nie?

gaga83
13. sep 2013

Baby tak mi napísali mail kde sa ospravedlňujú, že si to mali dosledovať a poslať jeden mail, lebo ten prvý sa týkal mojich embryí.

ria191
13. sep 2013

@lienka_1 tak to máš super ja tiež makám aj cez víkendy, ale veru nikto mi to nezaplatí (mm je žgrloš 😀 😀 😀 ) teraz momentálne trávim víkendy na malte 😀 😀 😀

ria191
13. sep 2013

@gaga83 😀 😀 😀 aj to sa stáva treba im to odpustiť 😀 😀 😀 . Ale poteší nie ?

ria191
13. sep 2013

@speranza1 ty si nejaká akčná 😀 😀 😀

speranza1
13. sep 2013

@ria191 nooo ja uz by som volala... 😀 😀 😀 😀 😀 ...

gaga83
13. sep 2013

@ria191 to potešili že sú snehujkovia 😀

lienka_1
13. sep 2013

@speranza1 este nie az koncom novembra.
@ria191 Ani mna manzel neplati za vikendovu pracu 😀 😔 Ale aspon sefka plati nacas 😉 Dufam, ze mas na tej malte aj jemny piesok a cistu vodu 😀 😀 inak my zvykneme taky to typ vikendu travit v Nairobi 😀

miscok
13. sep 2013

@gaga83 Tak to teda mali! Ved taketo soky 😠 Ale hlavne, ze su male nanuky 😵 😵 😵

ria191
13. sep 2013

@lienka_1 jafné aj piesok aj čistú vodu len oscar teraz štrajkuje asi sa vyvaľuje v tom vašom "Nairobi"

dalida
13. sep 2013

Dievčatá pomooooooooc. Zase som cakala na utz, osetrenie bolo, avsak moze sa stat, ze mi zmiznu folikuly za dva dni? Lutujem, ze som nesla az do Brna ☹ Nerobili mi vaginalny utz ☹ menim lekara. nikdy nema cas.

mimika1973
13. sep 2013

@dalida a kto ti robil utz???? 😕

tinkatinulka
13. sep 2013

@dalida to ti robil povrchove sono?to neni nikdy take presne ako vafinalne v tomto stadiu..

ria191
13. sep 2013

@tinkatinulka ten preklepík je zlatučký 😀 😀 😀

tinkatinulka
13. sep 2013

@ria191 jej to som si na nevsimla..ked robim dve veci naraz..sak je piatok 🙂

ria191
13. sep 2013

@tinkatinulka čo si "pipi" 😀 😀 😀 aspoň je sranda len pokračuj 😀 😀 😀

tinkatinulka
13. sep 2013

@ria191 no kedže je dnes 13teho piatok a mam totalne na"h..o" den tak asi som skoncila.. 😢

falin
13. sep 2013

@zibi - myslim na teba moja, dufam ze budes mat pekne vysledky z krvi. To cakanie do pondelka, viem to je daleko.

zdravim vas ostatne, nestiham, dnes som sa skolila 😝
pekny vikend

stastenka42
13. sep 2013

Zdravicko dievcata...pomaly sa to tu stehulieva😀😀😀@sarasota mamca dnesna davka tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

mimika1973
13. sep 2013

zibuk, stale nic? to fakt musis cakat len do pondelka??? 😕

dalida
13. sep 2013

@mimika1973
@tinkatinulka dievcata... lekar na mna nemal cas 😒 Mal tam dve vazne operacie... a moj doki tam nebol... a neverim, ze nemali v sluzbe nejakeho ineho lekara, kt. by mi urobil folikulometriu. Tu na SK... kym vas nevidia zdochynat, tak nikto nema cas a je voci vam lahostajny. Mam pocit, akoby lekari medzi sebou vzajomne superili a zaroven nechceli prevziat zodpovednost za nejaku intervenciu. Je to hrozne. Hladam si noveho lekara ☹

dalida
13. sep 2013

Dievcata, mam taku depku 😔 Boli ma cele vnutro 😢

dalida
13. sep 2013

Akonahle mam riešit cosi tu na SK, je mi zle. 😢

lienka_1
13. sep 2013

@dalida A to co su za lekari, ze nespravia taky malinky vykon? Nebud smutna, posli depku kade-lahsie, nech zerie niekoho ineho. Uz stimulujes? Som zachytila, ze uz si na folikulometrii bola. Kazdopadne posielam srdiecko, nech aspon trochu potesi. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre