Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

elienocka
18. sep 2013

@sarasota GRATULUJEM KEDY IDETE NA SONO? 🙂
DALI STE SI VLOZIT JEDNO ALEBO DVE?

stastenka42
18. sep 2013

@sarasota supeeer!!!!!! Ja som ti hovorila ze ta tak zasypem tehuvirusikmi ze im neujdes!!! Gratulujem😀😀😀😀

isabellaa
18. sep 2013

@sarasota to patris este do maja, vychadza ti to 25.5? Zalozila som sukromnu skupinu majovcatka, tak ak budes chciet tak ta velmi rada pridam 😉

isabellaa
18. sep 2013

@sarasota to my vsetky, radost aj strach zaroven

sarasota
18. sep 2013

@elianocka este som sa neobjednala asi o dva tyzdne jedno bolo B /1 a jedno EB/1 🙂

strapula27
18. sep 2013

@sarasota super,gratulujem!!!!!!! urcite bude vsetko v poriadku🙂

lubicaligocka
18. sep 2013

@argenti ja som mala bolesti. Na bokoch vajecniky a niekedy som sa zobudila aj na bolesti okolo pupka avlastne vsade aj post stranach. Tie velke bolesti nikdy netrvali dlho tak som sa to snazila len tak prejojkat este som aj do brna mailovala a, ze to je o.k ,ze bolesti po vklade niekedy su. No len mne neustupovali. A brucho som mala straaaasne nafuknute. Ja som moje gate nemala obscene od injekcii uz vtedy may zacalo nafukovat a po vklade som uz mala brucho ako v 5mesiaci. Bola som si kupit teplaky o 2cisla vacsie. Na zachod cikat som chodila casto preto sa mi nedalo ze by som mala zadrziavat vodu. A aj hnacka a nevolnosti to moze byt tak isto z OHSS. Ja mam hnacku a nevolnosti brutalne ale to moze byt aj z tehotenstva. Ak nezostanes tehotna, vacsinou OHSS ak by si aj mala tak len do prvej menstrulacie. Ak tehotna ostanes tak sa OHSS pravdepodobne zhorsi a trva tyzdne :(((. Treba pit mineralky co obsahuju sodia. Voda ani dzus nepomahaju.

sarasota
18. sep 2013

@isabellaa pockame si na bijuce srdiecko a potom rada prijmem pozvanie do majovcatiek 🙂

sarasota
18. sep 2013

@stastenka42 to bola lavina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarasota
18. sep 2013

dakujem dobrej dusicke ktora mi poslala srdiecko to bude to bijuce 🙂 🙂

gaga83
18. sep 2013

@sarasota gratujuleeeem, super spravicka;);), drzim palceky aby si to dotiahla do vitazneho konca

argenti
18. sep 2013

@lubicaligocka Tak nech ti tie tazkosti rychlo pominu, aby si si to v pohode užila.

ria191
18. sep 2013

@sarasota perfektné ani nevieš koľko ľudí si spravila šťastnými 😀 😀 😀 len tak ďalej veľká gratulka 😀 😀 😀

ria191
18. sep 2013

@strapula27 že wow už 30-ty týždeň o chvíľku budú drobčiatka na svete 😀 😀 😀

sarasota
18. sep 2013

@ria191 dakujem srdiecko @dafy vypratala tehu. vagon a este su tam rezervacie tak cakame 🙂 🙂 😉

tinna13
18. sep 2013

@sarasota gratulujem 🙂

speranza1
18. sep 2013

@sarasota moja draha...som rada, ze rozhovor s Bohom pomohol 😉 a hlavne pomohla tvoja viera ... zelam Vam zo srdiecka vsetko len a len dobreeeeeeeeee.....

sarasota
18. sep 2013

@tinna13 dakujem 🙂

sarasota
18. sep 2013

@speranza1 dakujem si ma rozplakala kazdy vecer sa zhovaram a modlim aj za Vas vsetky a verim ze ma vypocuje a Ty mas ties RESERVE v tehu.vagone tak cakame 🙂 🙂 🙂

sarasota
18. sep 2013

dakujem za dalsie srdiecko zeby dvojicky 😀 😀 😀 😀 😀

bergalm
18. sep 2013

tak dievcence uz sme doma z Brna mam 5 folikov myslite ,ze je to dobre???som myslela ,ze budem mat viac troska som sklamana 😔 brala som clostil a merional150j a sliznica 7,5mm sobota rano 8.00hod to isti OPU ide okrem mna este niekto?

bergalm
18. sep 2013

@sarasota rezervuj aj mne tam miestecko boze snad to bude dobre 🙂

ria191
18. sep 2013

@bergalm nie to je pekný počet dôležitá je kvalita a poznám jednu kočku čo má OPU v sobotu, ale nechodí na koňa takže dúfam, že budete spolu potom ju odo mňa pozdravuj 😀 😀 😀 . Veľa šťastia 😀 😀 😀

speranza1
18. sep 2013

@sarasota ja som na isty cas prestala verit vo vsetko.... ale bola som sklamana sama zo seba...ale teraz si znova hladam cestu...a verim, ze ju najdem... aj ja sa takto rozpravam kazdy vecer..alebo aj vo volnu chvilku.... zelam tebe, drobciatku a aj celej rodinke vela zdravia, stastia a sil 😉 🙂 😵

@bergalm je to krasny pocet.... nezufaj..ale sa tes... neviem , mozno ti pomoze toto:( neplac a nezufaj nad tym co nemas, ale tes a uzivaj si to co mas).... aj tebe zelam vsetko dobre.... 🙂

ria191
18. sep 2013

@sarasota "kua" mala by som sa nad sebou zamyslieť ja tie rozhovory neskutočne flákam vždy padnem ako kabela 😠 😠 😠 musím to zmeniť, aby ste mi tam nemuseli to miestečko zohrievať celý rok 😀 😀 😀

bergalm
18. sep 2013

@ria191 dakujem a pozdravim takze sama tam nebudem 😎

bergalm
18. sep 2013

@speranza1 dakujem moc 🙂

ria191
18. sep 2013

@bergalm jafné že nie 😀 😀 😀 sama určite nie 😀 😀 😀 a nevieš náhodou kto ti bude robiť OPU Marcelko ?

speranza1
18. sep 2013

@ria191
@sarasota dievcata..odporucam precitat si knihu "nebo nie je vymysel"... a @ria...potom si urcite najdes cas na zopar viet s tým hore🙂 🙂 😀 😵

sarasota
18. sep 2013

@bergalm hlavna je kvalita nie kvantita dnes vecer budeme spolu s mm nafukovat tehu. vagon nech je viac miesta 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre