Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
8. okt 2013

@argenti po ET a ako si povieš poväčšine si pýtame v czk

nelly3
8. okt 2013

@ria191
jasne, tento tyzden ti dam urcite vediet 😉

ria191
8. okt 2013

@nelly3 budem čakať 😀 😀 😀

miscok
8. okt 2013

@argenti Mne prisla fakturka v CZK a podtym i suma v € prepocitana aktualnym kurzom. Uhradzas vsak v CZK prevodom.

argenti
8. okt 2013

@ikuska Verim, že tentokrát sa vám to podari. Už to máte na najlepsej ceste. Tak držím palce aby všetko dobře dopadlo.

bergalm
8. okt 2013

@zibi ja viem zibi mne na toto pozical brat predtym som musela odist do Nemecka zarobit na to ☹ aj my sme len obycajny ludia cize platy horibilne nemame je to tazke ja som vdacna braskovi,ze nam pomohol 🙂

bergalm
8. okt 2013

@melisska ajajaj dakujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😀

bergalm
8. okt 2013

@ikuska aha no uvidis ja tiez pockam do Piatka mam ist na kontrolu a spytam sa jeho aky nazor ma on a potom sa zariadim volala som sefke,ze Piatok jej dam vediet peniazky potrebujeme,ale nie za kazdu cenu i ked viem,ze by som sa tazkej praci vyhla nenechala by ma ved aj kocka po ktorej som nastupila bola tehu a robila

bergalm
8. okt 2013

@miscok ja som FA platila v RF v ceskych ale mrazenie som posielala prevodom v eurach ako bolo prepocitane snad to je dobre?myslim,ze tam bolo napisane ,ze ucet je vyhradne na eura

bergalm
8. okt 2013

@ikuska ked som bola predtym na ETE a na KETE vzdy som bola doma na PN ale nic z toho tak mozno tentoraz by som mohla skusit zmenu 🙂 zajtra budem na Teba mysliet 🙂

bergalm
8. okt 2013

@lusipe som Ti poslala srdiecko nech pri tych injekciach mas troska usmevu

bimba8
8. okt 2013

takze prva injekcia pichnuta.Rada kockam co stimuluju prvykrat.Nemajte hormonov presne cislo,bo mne sa tak triasli ruky,ze prva krabcka sla do kosa ☹ 😀 este,ze ma v reprofite nabalili.

bergalm
8. okt 2013

jooj taka som nahnevana tak vysledky ze az zajtra to akoze je co?????

speranza1
8. okt 2013

@melisska dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

zibi
8. okt 2013

@bergalm sak to je to strasne... ze clovek musi ist vonku zarobit aj moj mm bol ale peniaze sa pominaju aj na ine veci a teraz cakame na to prepaltenie poistovnou tak asi az v januari
inak aj ja som bola naserkana na tu krv som dlho musela teiz cakat..ale neboj ty to mas iste krasne ciarocky mas a netreba ich ani hladat 😉

lusipe
8. okt 2013

@bergalm jejda si velmi zlata... 😉 ....velmi pekne dakujem 😉 ....muz to celkom zvlada....a ja drzim 😉 ....velmi drzim palceky, nech ti dobre dopadne kontrola a uz si len a len uzivas 😉

lusipe
8. okt 2013

@bergalm a kde si bola na krvi, ze az zajtra su vysledky?

lusipe
8. okt 2013

@bimba8 u nas to zobral do ruk muz, mam za sebou druhu 🙂...lebo ja by som to asi nezvladla sa na to pozerat 😉

lusipe
8. okt 2013

@bergalm jej, ty ides v piatok? my sme objednani na 12.30...mozno sa uvidime v Brne🙂

melisska
8. okt 2013

@speranza1
@bergalm 😉 😉 😉 😵

mirkakn1
8. okt 2013

@melisska dakujem, teraz to urcite vyjde 😀

bergalm
8. okt 2013

@lusipe nie ja idem v Piatok tu na kontrolu som na PN ke neviem kedy pojdem do Brna som akurat pisala doktorovi tak uvidim co odpise

lusipe
8. okt 2013

@bergalm aha, ja ze do Brna.... 😉

bergalm
8. okt 2013

@lusipe no u mojho gynekologa ale niesla som to po 11.30hod a asi som nestihla auto co to odvaza do nemocnice ma picne no co uz musime pockat do zajtra

lusipe
8. okt 2013

@bergalm to mi je luto...ale bud v klude....uz si tehotna....nebojkaj sa....ale uzivaj si...stres by nebol teraz dobry 😉

bergalm
8. okt 2013

@lusipe no sak to co uz zajra uvidime

lusipe
8. okt 2013

@melisska ahojky, ako citam, tvoje grckanie velmi pomaha kockam....mohla by si ogrckat aj mna?....alebo je este skoro, ked este len stimulujem 😉 ?

bergalm
8. okt 2013

@zibi ved to nebolo to take strasne som tam predtym robila 3 sezony a so sefovcami som vychadzala super tykame si a aj boli parkrat u nas na navsteve mam ich rada kedykolvek sa tam mozem vratit do roboty ,ale verim,ze uz 9mes.budem len rast.Velmi mi fandili aj oni a myslim,ze sef midal viacej penazi ako mal aj kvoli tomuto hmmm tiez ale rychlo isli fuc do toho blbeho Gynfivu BA

melisska
8. okt 2013

@lusipe je este skoro, ale mozeme 😀 😀 😀 😀

bergalm
8. okt 2013

tak Stelcl odpisal za 10-14dni kontrolne sono len neviem kde ci tu alebo v Brne?som sa ho spytala tak cakam inac zlaty je dal mi tam smajlikov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre