Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kama2
20. okt 2013

@melisska hlasim ze grcka funguje,bojovnik je uz v brusku,tak si prosim este jednu grcku,aby to u mna vydrzal 🙂

sasa1983
20. okt 2013

@kama2 si po vklade?

gaga83
20. okt 2013

@sasa1983 tie si myslim ze to bude ms. Nemam teplotu tak haram infekciu nemam.

sasa1983
20. okt 2013

@gaga83 to bude menzesom..iste

monikak1
20. okt 2013

@sona_fit hlavne aby boli kvalitne, nemusi ich byt vela 😉 ja som premyslala aj nad opu bez narkozy ale to len keby ich bolo menej. Neboj urcite vedia co robia, predosle opu som tiez mala 14 DC a myslim ze niektore kocky boli az na 15 den. Dnes pichas pregnyl?

sona_fit
20. okt 2013

@monikak1
Ahojček, pregnyl až zajtra večer kazali. Som nevedela že OPu sa dá ja bez narkozy. Už si tak bola? Nie je to veľmi bolestivé?

stella25
20. okt 2013

Baby môžem pit miesto vody alchemilkovy čaj po vklade?
Mne voda chytá hrdlo a teraz nemôžem byť chorá.

monikak1
20. okt 2013

@sona_fit este som nebola, ale laka ma to 😉 pytala som sa na to otevrela a nemaju s tym problem, pokial je malo vajicok tak to odporucaju, aj zenam ktore nemozu pod narkozu. Hladala som diskusie ci sa to da zvladnut, ale vela som toho nenasla.

lienka_1
20. okt 2013

@gaga83 na 25.dc to uz moze byt menzes. Aj mne prisiel po hysterke na 25.den. Ak to nebude nejako velmi silne krvacanie, tak je to asi v "norme".

lienka_1
20. okt 2013

@gaga83 Ozaj, tak ma napadlo. To na ktory den ti robili hysteroskopiu? Lebo mne Koudak vravel, ze to robia iba do 14.DC, ze potom uz je vysoka sliznica. Ked dobre ratam, tak si bola na hysterke na 21.DC???? 😨 😕

lusipe
21. okt 2013

Dobre ranko dievcata, tak dnes o 16.00 si ideme pre jedneho bojovnika/bojovnicku 🙂....snad z tych 16 jedno dobre vyberu...prosim drzte palceky....melisska, prosim ta, mas tam pre mna nieco? 😉

ikuska
21. okt 2013

@stella25 Ahojky, len ovocny alebo pre tehotne, alchemikovy isto nie. Drzkaj sa moja a kolko ste vkladali.

lusipe
21. okt 2013

@ikuska ahoj prosim ta ikuska, ake stadium embrya ste vkladali?

ikuska
21. okt 2013

@lusipe Ahoj, kompaktnu morulu CM+. Drzim palce, mas peknu urodicku 🙂

speranza1
21. okt 2013

prajem krasne dobre ranko vsetkym.... vsetkym , ktore dnes podstupuju nejaky zakrok drzim paluchy 😉 🙂 😵 ...

lusipe
21. okt 2013

@ikuska my sme mali predvcerom morule, vcera som nemala volat, tak snad dnes budu sikulky 😉

melisska
21. okt 2013

@kama2 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ikuska
21. okt 2013

@lusipe tak to ano, my sme mali len jedneho bojovnika a ten bol takysilny ze sa drzi doteraz. Zajtra idem na sono, tak dufam ze ho prvykrat uvidim. A kolko budete vkladat?

melisska
21. okt 2013

@stella25 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

melisska
21. okt 2013
speranza1
21. okt 2013

@melisska ahoj mell...aka bola noc? vyspinkali ste sa? kedy to budes ma presne tu sekciu?

jassminx
21. okt 2013

Ahojte dievcata, tak dnes 11 dni od ET, test biely ako sneh 😔 Myslite, ze ma zmysel ist este na krv, alebo mozem s kludom vysadit lieky?

gaga83
21. okt 2013

@lienka_1 hej na 21 dc robili mne zas povedal doky ze aby bol do mesiaca Ket vtedy to ma zmysel. Tak neviem ako to potom robia;) Ms je trocha silna lebo od hystero beriem anopyrin. A po Ket budem pichat fraxik.

lusipe
21. okt 2013

@ikuska tak to bol naozaj sikulko bojovnik, urcite bude vsetko v poriadku...moooc drzim palceky....my len jedno...lebo dve by som asi ja tazko donosila...jedine ze by mi lekar moooc odporucal dve 🙂

speranza1
21. okt 2013

@jassminx ..kolko dnove embryjka ti vkladali?

sasa1983
21. okt 2013

@jassminx počkaj ešte 2 dni..môj názor a urob aspoň 1 test ešte

jassminx
21. okt 2013

@speranza1 vkladali po predlzenej 1x B a 1x CM. Tak podla mna, by to uz test mal zachytit. Keby tam bol aspon naznak nejakej druhej ciarky, tak by som urcite nevahala a utekala na krv. Ale test je ozaj uplne biely.

manita
21. okt 2013

@sasa1983 lepšie chodiť ako sedieť
pri sedení je to tam stlačené ako harmonika
v aute sa rozvaľ, aby si normálne nesedela, ale skôr ležala

@stella25 alchemilku po vklade určite nepi, najlepší je rooibos (ten je aj vo všetkých tehotenských)

melisska
21. okt 2013

@speranza1 ahoj moja, aj sme boli hore aj sme spinkali. Tak dr.povedala ze v 37 tt a ten začne 1.11. Presne este neviem

lusipe
21. okt 2013

@manita takze hovoris, ze neprehanat to s lezanim?....teda radsej normalne fungovat, ale nie namahat sa? 😉 boze, ja neviem, ale som napata, ze o par hodin, budem mat v brusku nase spolocne babatko 😉 asi mi aj slzy vyhrknu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre