Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
21. okt 2013

@jassminx napisem ti IP

speranza1
21. okt 2013

@melisska a zazmluvnila si si aj porodnika? alebo?

speranza1
21. okt 2013

haloooooooo je tu vobec niekto??????????????? 😲 😲 😲

melisska
21. okt 2013

@speranza1 nemusela som, moja dr. Ku ktorej chodím je porodnik,ona mi bude robiť cisársky 🙂

lusipe
21. okt 2013

@melisska jaj tak sa ti to naozaj velmi blizi...urcite to dobre dopadne 😉 moooc drzim palceky...
prosim jedna grcka pred vkladom by sa nenasla? 😉

stella25
21. okt 2013

@ikuska prežil nám len jeden bojovnicek. No mám divne pocity, od vkladu má stale boli brucho. Tak neviem či je to dobré alebo zle. ☹

stella25
21. okt 2013

@lusipe držím palce na dnes, určite to dobre dopadne. 🙂

ikuska
21. okt 2013

@stella25 ako na MS, tak to je dobre znamenie, verim ze bude silny bojovnicek ako ten moj. A kedy ti ho vkladali. Posielam ti tehu virusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :- ) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :- ) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ikuska
21. okt 2013

@stella25 boli ta ako na ms? To je dobre znamenie, papaj mrkvickovo-jablckovy salatik, vecer si daj deci cerveneho vinka a oddychuj. A kedy ti vkladali embryo, verim ze aj tvoj bude silny bojovnik ako ten moj. Drzkam palceky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ikuska
21. okt 2013

stella25 pisem z mobilu 🙂

stella25
21. okt 2013

@ikuska vkladali mi v piatok a presne je to taká bolesť ako pred Ms, dnes má už aj kríže bolia. Pijem litre čaju, no len vkuse chodím na záchod tak dufamze čo to utrogestanu tam ostane.

ikuska
21. okt 2013

@stella25 a pila si aj ten alchemilkovy? Je to dobre znamenie a prsia ta nebolia? Mna fest a to brucho ako na ms mna poboliea dotetaz, to ze sa maternica roztahuje. Vcera som mala slabulinke spinenie, v sobotu som asi vela behala. A neviem sa uz dockat zajtrajsieho kontrolneho sona.

melisska
21. okt 2013

@stella25 zahniezduje sa bobacik 🙂
@lusipe áno blíži a už sa neviem dočkať drobceka 🙂

melisska
21. okt 2013

@lusipe 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lusipe
21. okt 2013

@stella25 si mila, velmi pekne dakujem...aj ja tebe, nech sa bubacikovi velmi paci u teba 😉 tak nakoniec ste vkladali, super, velmi sa tesim...

lusipe
21. okt 2013

@ikuska hej ten recept s jablckom a mrkvou som pocula...a moze sa este vinko? 😉

lusipe
21. okt 2013

@melisska moooc dakujem 🙂

stella25
21. okt 2013

@ikuska práve že ja som truba pila aj ovocný aj alchemilkovy. Ja som mala strašne nízku sliznicu pri vklade. Nie prsia má zatiaľ nebolia, ale nemôžem ani na bruchu späť čo mám take tlaky v nom.

@melisska
@lusipe idem veriť tomu že je to uhniezdovanie. Veď čo iné by to mohlo byť? Dakujem baby a verím že melisskyne grcky záberu 😀

Inak od vkladu nemám vôbec chuť na kávu, a to som si ráno bez kávy nevedela do teraz predstaviť

bradik
21. okt 2013

@lusipe Drzim palce na dnesny vklad 😉

yanka1
21. okt 2013

@manita to je uzasne, ako ti ta kasicka pomohla....z teba ide uz dlhodobo taka dobra energia,ze verim ze to tentokrat vyjde, ci uz jedno, alebo dve babatka 🙂
ako si sa rozhodla s drakulkou-prekladas termin ? asi by to aj bolo lepsie, ked mas podobny problem s odbermi, ako aj ja 😉
teraz sa venuj sebe a svojej pohodke, dobre si to urobila, budes krasna mamina 🙂
Ja dnes riesim opacny problem-dnes mam vysledok AMH a je to 4,09 😒 a to bol odber cca 2 tyzdne dozadu, to som si este tiez nasadila kasicku, takze mi mozno este aj stuplo...mam za sebou asi 10 ampuli, mam vysadit, ze? pisala som stelclovi, ci zostaneme pri naplanovanom protokole, alebo....

lusipe
21. okt 2013

@bradik moc dakujem 😉

gaga83
21. okt 2013

@lusipe aj ja držim palčeky 🙂 🙂 🙂 🙂

lusipe
21. okt 2013

@gaga83 moooc dakujem 🙂

falin
21. okt 2013

@speranza1 ahoj speri, si velmi zlata 😵 dakujem

falin
21. okt 2013

@stella25 - steli, ja ked som bola tehu, tak to bolo tusim ako prve, ze mi prestala chutit kava a predtym som si bez ranajsej kavicky ani rano nevedela predstavit. Verim ze je to na dobrej ceste 😉 Drzim palceky

falin
21. okt 2013

@nelly3 - Nelus, ako isla dnesna vcielka? Verim ze uz lepsie, zachvilu bude z teba macher, neboj nic. Kedy mas utz?

tlucka
21. okt 2013

kočky, po dnešnom UTZ (11 DC) nastala zmena pôvodného plánu na OPU, ktorý som mala mať v stredu. Mala som folikuly veľkosti 20, 18, 17, 17, 17, 16, 16 a ešte asi dva menšie, tak Dr. Otevřel rozhodol, že OPU bude až vo štvrtok - to budem 14 DC, aby ešte foliky dorástli. No dúfam, že to bude v pohode a že mi dovtedy nepopraskajú. 😉
Inak keď mi pozrel na tú nohu, tak sa nejako netváril moc slávne. Tak som sa ho pýtala, či s tým bude nejaký problém, či vyleziem na kozu 😀 😀 😀 a povedal, že v tom problém nevidí, len sa obáva, aby by nedajbože nejaká krvná zrazenina nespôsobila problémy. Tak mi hneď predpísal Fraxiparin, takže zase mám ďalšie pichanie. A to som si myslela, že už budem s pichaním ihličiek končiť...
Nevadí, snáď mi Fraxík aj pomôže potom k uhniezdeniu drobčekov 😀 😀 😀

yanka1
21. okt 2013

@tlucka neboj, bude to dobre, ved vedia, co robia 🙂 foliky dorastu, proti popukaniu ti asi nieco dal, nie ? no a fraxik mozno este aj pomoze.... drzim palce

tlucka
21. okt 2013

proti praskaniu si pichám Orgalutran, takže by asi nemali prasknúť. No vidíme. Inak zohnať ten Fraxík bol vážne problém. Pobehali sme viacero lekárni v Brne, a vraj výrobca ho prestal dodávať do lekárni, a aj jeho náhradu Clexane (alebo tak nejako sa to volá). Nakoniec sme ho kúpili v maličkej lekárni v Kútoch, tam mali toľko zásob, že si môžem pichať celé tehotenstvo. 😀 😀

tlucka
21. okt 2013

@monikak1 Ahoj, ako si dnes dopadla na UTZ? Kedy máš OPU?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre