Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
30. okt 2013

@deinad Ja uz dlhsie zhanam lieky na nase 5. IVF. Pravdepodobne v januari. Ak bude svetko OK. Drzim palce, aby bolo toto uz tvoje aj moje posledne, lebo potom budeme na chvilu bruskate 🙂 😉

lienka_1
30. okt 2013

@ria191 Rius, zajtra je Vas velky den! Myslim na Teba, silno stiskam palce a vsetko mozne 😀 😀 Drzim palce, aby si obsahla fesiho na transfer 😀

hora_lka
31. okt 2013

@tancik na stranke reprofitu mas najcastejsie otazky odpovede a presne toto je jedna z nich .. ako Ti napisala lenusika pocita sa to az od dnes 🙂

falin
31. okt 2013

@mirkakn1 - veru, chlapov je treba niekedy "tak trochu" tlacit. 😝 Dnes mas kontrolu folikov, vsak? drzim palceky nech mas peknu urodicku

falin
31. okt 2013

@ria191 - Riuska, silno drzim palce. Tentokrat to bude tutovka uvidis 😉

falin
31. okt 2013

@vlasatica - juuuj, musi to byt velmi narocne pre teba. Ale drz sa a ver babuliatku ze zabojuje. Silno stiskam palce a posielam kopec energie. Skus sa nerozculovat nad tym personalom, to nezmenis, iba sebe a drobcekovi blizis.

falin
31. okt 2013

@ikuska - krasna spravicka Iky, tesim sa s tebou 😉

argenti
31. okt 2013

@speranza1 Dnes je to 4.den stimulacie, UTZ mi vychadza na 2.-3.11., ale asi nerobia lebo mi povedali, že mám prist v pondelok, ale to musím ešte dnes volat o kolkej. A ty? Aj ty stimulujes?

argenti
31. okt 2013

@ikuska Tesim sa spolu s Tebou a Gratulujem.

speranza1
31. okt 2013

@argenti ahoooooooooj..ja som skoro ako ty... 3 den stimulujem a 4teho mam KO... ale ja idem do Roznavy...lebo do Brna je to pre nas "trolinku" daleko 😀 😀 😀 a ako ti je..ja sa citim v pohode..akurat ma dnes hlava boli a aky mas protokol? ja mam clostil 1-1-1 + 2amp. merional....

tinkatinulka
31. okt 2013

@ria191 dneska si dovezieš drobceka tak pekne vylož nožky myslím na teba mooooc a mam pre teba modre capacky tak sa snaž 🙂

melisska
31. okt 2013

ria191 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😉 😉 😉

argenti
31. okt 2013

@speranza1 Ja som z Nitry, tak to nie je až tak daleko, rozhodli sme sa že pojdeme do Brna. Ja mam soft a tiež beriem clostilbegyt 1-1-1 a na kontrole mi povie co ďalej. V Brně mi totiž lékař zistil, že mám iný tvář maternice ( v centre v BA ani moj gynekolog mi to nikdy nepovedal) a preto rozhodně na základě UTZ. Buď mi predpise nějaké inj. na dopichnutie a budeme pokracovat a ak sa mu to nebude pacit, tak stimulku zastaví a budem musiet ist na hysteroskopiu. Ja sa zatial cítím uplne v pohode ani neviem že niečo beriem.

melisska
31. okt 2013

@lusipe @vlasatica @ monikak1 @tlucka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinkatinulka
31. okt 2013

@melisska dakujeeeeem posnažime cez vik mame ovulku 🙂

nelly3
31. okt 2013

@ria191
zlaticko myslim na teba, drzim moc palce, zacinas nasu tehu vlnu, ja idem zajtra na opu. cmuk 😵

tlucka
31. okt 2013

@melisska jééj, ďakujem. Tvoje grcky sú povestné, tak snáď pomôžu aj nám 😉

vlasatica
31. okt 2013

@falin dolezite je ze drobec bojuje. musim to tu nejako vydrzat.aj ked to bude tazke pri takom personale.
@melisska dakujem za grcku 🙂

lusipe
31. okt 2013

@melisska zlatko melisska velmi pekne dakujem.....idem sa jej nabazit.... 😀 ...dnes je 10 po ET, ale teda zeby som sa citila tehotno, to teda nie? 😉

argenti
31. okt 2013

@melisska Dakujem za grcku🙂🙂🙂 , ešte že ta máme, co tu budeme bez teba robiť,ked za chvilku uz budeš mamina

kama2
31. okt 2013

@melisska aj mne prosim jednu,stale dufam,ze mrcha nedojde 😉

tlucka
31. okt 2013

@lusipe a kedy testuješ? Dúfam, že rozbehneš ďalšiu tehu vlnu 😀

lusipe
31. okt 2013

@tlucka moja v sobotu...ale nevidim to nadejne, lebo tento mesiac je vsetko negativne...hruza...nechapem to...kde je tych 40 percent uspechov?

speranza1
31. okt 2013

@ria191 ............ prevelmi Ti drzim palce.... 😵 😵 😵

tlucka
31. okt 2013

@lusipe Však ale od zajtra je nový mesiac, ktorý môže začať úspešne 😀 A to, že to iným nevyšlo, neznamená, že sa to nepodarí tebe. Pri takom počte krásnych vajíčok a embryí to predsa musí vyjsť 🙂 🙂

speranza1
31. okt 2013

@nelly3 zajtra budem na teba mysliet... a aj tebe drzat paluchy.... zeny ... my to daaaaaame...november je náááááááááš........ 😀 😵 🙂

lusipe
31. okt 2013

@tlucka moja, toto som si aj ja myslela...ale ako vidim, nie je to zaruka uspechu...tiez som bola o tom presvedcena, ale uz potom, ked vsade citam len neuspechy, ma to akosi preslo...a to som sakra optimista 😉 ..ale tak pojdeme dalsi mesiac na KET, ak nam to Stelcl potvrdi....a ty sa mas ako?

falin
31. okt 2013

@melisska -dakujeeeeem moja 😉

@nelly3 - tebe za zajtra drzim palce, lebo neviem ci sa na kona dostanem. A navyse nieco na mna lezie a nie je to ani manzel ani sused 😀

@vlasatica - jasnacka, drobec je najdolezitejsi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre