Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
12. nov 2013

@buba08 ja mam pco ale som po drilingu

buba08
12. nov 2013

@tinkatinulka takze si myslis, ze s taky amh ako mam ja mozem mat pco? Lebo mne to povedal raz jeden doktor na pohotovosti, asi pred 5 rokmi. Moj dr. to nikdy v zivote ani len nespomenul, ako zistim ci mam alebo nie pco?

tinkatinulka
12. nov 2013

@buba08 myslim ze tak na 90% ano.h sa ale menu left siala posledne meranie.

diana78
12. nov 2013

ahojte, prosím vedela by mi niektorá povedať ako to je s cenami v Brne?, ale pri darovaných vajíčkach, fňuk moje nejak nefungujú tak preto tie darované, v Ba som bola u 3 krát na umelom a nič, a je to tam aj dosť drahé pri darcovstve ☹

lenka2013
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buba08
12. nov 2013

@tinkatinulka prvu polovicu odpovede som pochopila, ale druhu nie 😀
ako sa to da zistit? Kazdy mesiac mi dr. robi folikulometriu a o pco sa fakt nikdy nezmienil. Asi sa ho na to priamo opytam

tinka9075
12. nov 2013

@diana78 ahoj pozri si stránku Reprofit tam máš cenník keď chceš darované vajíčka 🙂 🙂

zoji79
12. nov 2013

@kako23 žiadosť som poslala začiatkom októbra za IVF co sme mali v júni. Pýtala som sa ju aj na to, ze ked pôjdeme v apríli ci nam to preplatia. Toľko povedala ze ked este nemame tri preplatené tak, tak preplatia. Ale samozrejme sme to viac nerozobrali, možno bude čakať nejake doporučenia od našich carov. Ale znelo to tak od nej, ze nie je tam žiadna zmena. Snáď niekomu daju vyjadrenie, lebo viem, poslali baby žiadosť po 1.10.

kako23
12. nov 2013

@zoji79 ďakujem Ti veľmi pekne za informácie 🙂

gaga83
12. nov 2013

@yanka1 ahoj ako moja?

zoji79
13. nov 2013

@vlasatica to dna na den to bude lepsie a lepsie, musis si oddychnut, vsak predsa len to to bol zakrok. Aj tie zobrali nieco z vajecnika alebo sa im podarilo len plod odstranit? Rozmyslam, lebo ked je to v tube, tak vacsiou ju celu odstrania v takychto pirpadoch. Prajem skore uzdravenie 🙂

sally2401
13. nov 2013

no dnešný oficiálny RF test nevyzerá moc nádejne druhá čiarka je dosť bledá, myslela som si že to bude lepšie. Neviem či to víkendové špinenie bolo to čo som si myslela. Ten na 10 deň som si robila citlivejší desiatový. A včera aj dnes ráno som zasie malinko špinila. Včera som bola u svojho gynekológa predpísať si ešte ďalšie injekcie na riedenie krvi lebo už som nemala, a ten mi povedal že na krvný test je ešte skoro, tak som ho v tom nechala, lebo bol nejaký divný pripadal mi že nevie ani o čom hovorím, keď sa ma opýtal čo je to KET, tak už som sa ho nič nepýtala.

vlasatica
13. nov 2013

@zoji79 ahoj prvy krat vo svojej posteli som ani spat nemohla. dufam ze uz bude prechadzat ta hnusna bolest. chvala bohu zachranili vsetko.

vlasatica
13. nov 2013

@sally2401 ahoj ved mas krasnu ciarku ja som taku veru nemala ani na 13 den po Et. a z krvy ti skor ukazu spravne hodnoty ako baby test. Drzim palceky 🙂

vlasatica
13. nov 2013

@sally2401 a prvy krvny test mi robili na 11 den.

gaga83
13. nov 2013

@sally2401 neboj bude to dobre😀😀 ciarku mas dost silnu;);) ..Drzim ti palceky, kedy pojdes na krv?

zoji79
13. nov 2013

@vlasatica to ti verim a zial aj velmi dobre poznam. A kde si bola operovana? Citala som niekde ze nem. je nic moc, ale uz si nepamatam kde ta operovali. A je to super ked ti zachranili vsetko 🙂, V takych slabsich nem. bez pb davaju von veci.....myslia si ze maju o jednu starost menej 😖

speranza1
13. nov 2013

Dobre rano vsetkym....

@ria191... 😔 😔 😔 😔 neviem co povedat....
@zoji79 dakujem ze si si na mna spomenula🙂
@vlasatica 😔 😔 😔 je mi to luto co sa ti stalo, ale stastim je aspon to, ze si TY v poriadku....

a dodatocne dakujem vsetkym, ktore mi drzali vcera palce...v brusku mame 2 bublinky 🙂 🤐 😵

zoji79
13. nov 2013

@sally2401 ahojky 🙂 Tiez si myslim, ze kolajnicky su pekne. Takze bude to dobre, neboj, silno drzime paluchy 😵

@zibi no zial nic ti nemozem garantovat, ako to funguje. Doteraz s tym nebol pb, to si len poslala ziadost a k tomu doklady, a ti to preplatili. Ja som poslala, ziadost o refundaciu, ich cestne prehlasenie, odporucanie od mojho lekara, diagnozu od mojho lekara, od RF, vysledky od RF, poslednu prepustaciu spravu, kde bol vsetko krasne rozpisane a samozrejme original fakturu, ustrizok s POS terminali a potvrdenie z banky, ze to islo z nasko uctu.
Ale ci teraz doktorka (revizorka), ktora mi volala, myslela aj na to, ze poslem este aj potvrdenie od SK car centra, to ti teda neviem povedat. Kazdopadne som sa ju pytala, ak bud. rok pojdem na ivf, ci mi to preplatia, ak si podam zas ziadost. Povedala, samozrejme ak 3. este nebol refundovany 😵 A subezne to doteraz nebolo treba riesit s poistovnou.
Ja som mala 2x soft a 1x nativ, zatial som si dala prve dve preplatit. Tretie IVF bude drahe, kedze ideme na drahe lieky s dlhym protokolom, tak to si potom skusim refundovat 🙂

sally2401
13. nov 2013

@vlasatica veď hovorím že bol nejaký pomotaný, ja si tiež myslím že krvný test je spoľahlivejší

zoji79
13. nov 2013

@speranza1 Ahojky speri 🙂 Drzime palce teda, nech embryjka maju prechodny pobyt na 9 mesiacikov u teba 🙂

gaga83
13. nov 2013

@speranza1 dropcekov pekne opatruj a zelam ti nech sa u maminky ubytuju na 9 mesiacov😀😀. Ake ste vkladali?

speranza1
13. nov 2013

@gaga83 1x XB/1 a 1xB/1 🙂

vlasatica
13. nov 2013

@speranza1 dakujem za podporu. veru stastim je ze mam vsetky organy na mieste 🙂 a drzim palceky na poriadne kolajnice 😉

tinkatinulka
13. nov 2013

@speranza1 gratulujem supis takze o 14 dni Jasne kolajnice.Ty si teraz veduci vlaku.

speranza1
13. nov 2013

@tinkatinulka 🙂 😵 🤐 uvidime co nam ten hore nadeli....

speranza1
13. nov 2013

@tinkatinulka ale poviem ti, ze v tu noc tesne pred vkladom sa mi snivalo, ze mi vlozia 2 rybicky...jedna bola mensia a ta druha vacsia a presne sa to tak stalo.... uz som sa zlakla ze moja predvidavost sa niekam vyparila 😀 😀 😀 😀 len lekar ich nazval muzskymi menami..ale podla mna su to baby 😀 viem, ze je to odvazne tvrdit, ale tak si to myslim ja... 😀 😀 😀

nelly3
13. nov 2013

@speranza1
ahoj, jej pekne opatruj baby, uvidis, ty to das a este k tomu aj dvojicky 😉

natali225
13. nov 2013

@speranza1 držím prsty a posielam srdiečko pre šťastie 😉

nelly3
13. nov 2013

@sally2401
krasne kolajnicky, teraz by si mala byt doma a oddychovat aspon prve tri mesiace.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre