Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimi_2
27. jan 2014

Dievčatá ahojte, prosím Vás nemáte niektorá skúsenosť s ubytkom v Brne? Zajtra idem na odber 🙂 Je tam toho veľmi veľa mám z čoho vybrať, len či mi niečo neviete niektorá doporučiť...dík

ludinka
27. jan 2014

@miskanr1 myslim ze na tu hematologiu sa necaka az tak dlho na vysledok ale presne si to uz nepametam
ano na krv som bola hned rano, vysledok bude okolo 3 poobede
myslim ze tie trombofilne mutacie vysetruju aj na genetike aj na hematologii. tak asi ti staci ist ne jedno z toho podla mna

ludinka
27. jan 2014

@mimi_2 my sme tam nenocovali ale rovno vedla toho je nejaky hotel george sa tusim vola-to by si mala naskok odtial

lienka_1
27. jan 2014

@mimi_2 Hned vedla Rf je penzion Integrity http://penzionintegrity.eu/en/Pekny a hlavne cisty. My zvycajne byvame vo Voronezi1 http://www.orea.cz/cz/orea-hotel-voronez-i#tab1..., ale ten si zabukjeme vzdy cez nejaku inu stranku ako je www.booking.com alebo cez http://www.trivago.co.uk/

mimi_2
27. jan 2014

@ludinka Ale neidem to nájsť, určite sa to tak volá?

mimi_2
27. jan 2014

@lienka_1 Juj ďakujem pekne 🙂

sarasota
27. jan 2014

@mimika1973 ahoj mame sa dobre.Vo stvrtok som bola na poradni sla som s malou dusickou lebo pred 2 tyzdnami sa zdal doktorke mäkky krcok ale vsetko je v poriadku.Teraz idem az 17.2. a uz mi aj dala listok na ten glukozovy test.Nase srdiecko som zacala citit 17-18tt ked som mala prilozenu ruku na bruchu 🙂 .Ides aj na Morfo utz?

ludinka
27. jan 2014

@mimi_2 no podla mna ano 😅

ludinka
27. jan 2014

@mimi_2 no podla mna ano 😅
hadam aj ine kocky si to vsimli ked isli okolo toho....je to na tej istej ulici ale viac na zaciatku smerom od dialnice

miskanr1
27. jan 2014

@ludinka Vážne? Že by sa to dalo všetko vyšetriť na hematológií? To by bolo super 🙂 a ráno ked ti zobrali krv to je dosť neskoro mať výsledky až o 3tej. Ja som si vždy za 2 hodinky išla pre výsledky

falin
27. jan 2014

@speranza1 -ahojky moja, dakujem za opytanie, celkom fajn a pondelkovo pracovne 😉
Ty ako? mas plany kedy pojdete do dalsieho boja? Ja zatial nic neriesim, uvidim ci sa vobec na to este dame 😖

@lienka_1 - je to neskutocne .... Esteze isiel do toho brna na kontrolu, tu na sk cista katastrofa, kazdy len pozera na money 😖

falin
27. jan 2014

@miskanr1 - miska, my sme boli najprv na genetike (okrem mutacii tam zistuju, viac veci) a potom nas odporucili este na hemato, tam sa blizsie zaoberala mutaciami + zas ine vysetrenia. Takze je dobre si spravit oboje

ludinka
27. jan 2014

@miskanr1 no co uz ale trpezlivost ruze prinasa...
mne tie mutacie robili na hematologii a na genetike sme boli az potom a tak si to len odpisali
ale radsej si to over

miskanr1
27. jan 2014

@falin Ahoj moja my máme genetiku tiež, ale vyšetrovali nám len tie základné informácie. Tie kryotypy alebo ako sa to volá čo sa vyšetrujú tie chromozómy a to máme úplne v poriadku a ešte priateľovi vyšetrovali prenos cystickej fibrózy. A to máme tiež úplne v poriadku. Tak teraz neviem či mi bude stačiť teda tá hematológia, alebo ešte raz mám ísť aj na genetiku.No ved hádam lekár bude vedieť

nomxxx
27. jan 2014

dievčatá musím vám ho predstaviť - toto je náš 26mm červíček, šťastnú ruku mal dr. Otevřel 😉 ...dúfam, že všetky budete mať to šťastie v roku 2014 🙂

miskanr1
27. jan 2014

@nomxxx super blahoželám a nech všetko prebieha tak ako má 🙂

ludinka
27. jan 2014

@nomxxx gratulujem krasne 😵

ludinka
27. jan 2014

@miskanr1 takl podla mna je lepsie ti ist len na tu hematologiu, urcite aj dr. ti to potvrdi 😉

sara1
27. jan 2014

@nomxxx gratulujem 🙂

sara1
27. jan 2014

@miskanr1 ja som na vysledky testov z genetiky cakala 2 mesiace a vysledky z hematky mi prisli o 3 mesiace postou. 😕

ludinka
27. jan 2014

@miskanr1 @lusipe @zibi tak krv je pozitivna hcg 158 😵
nie je to male cislo? 😕

lusipe
27. jan 2014

@ludinka juj, tesim sa 🙂....super....gratulujem tehulka 🙂....neries cislo, kazdemu rastie inak....ja som mala take, ze ani baby s dvojickami nemaju...a mala som len jedno...bud pekne v klude a uzivaj si tento krasny pocit 😉

ludinka
27. jan 2014

@lusipe dakujem ved hej misim si to uzivat tolko som na to cakala 🙂

wiwiennn
27. jan 2014

@nomxxx gratulujem,krásne 🙂

speranza1
27. jan 2014

@ludinka tfuj tuj tfuj... prevelmi sa tesim s tebou..prajem veeela stasticka a zdravicka 😵 😵 😵 😵

kako23
27. jan 2014

@ludinka gratulujem, nech len krásne rastie 🙂 vidíš správne si to cítila....teším sa. 🙂

miskanr1
27. jan 2014

@ludinka super výborne. Určite je to pozitívne a tak to má byť. HCG sa vraj zvyšuje každé 2-3 dni. 🙂 Ale je to pekné číselko. Gratulujem. Som rada, že aspoň tebe to vyšlo

miskanr1
27. jan 2014

@sara1 Na genetiku som aj ja čakala dlho, ale aj na tú hematológiu sa čaká ešte dlhšie? To prečo?

sara1
27. jan 2014

@miskanr1 neviem, preco tak dlho. Ze je to standardna doba 😀 . Zalezi asi aj na tom, ktora nemocnica. V BB sa caka tak dlho, bohuzial.

ludinka
27. jan 2014

@miskanr1
@speranza1
@kako23 dakujem vam baby velmi vam prajem aby ste ma nasledovali cim skor 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre