Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
25. feb 2014

@lienka_1 drzim ti prevelmi palce aj v jednej a aj v druhej veci moja...

lienka_1
25. feb 2014

@mimi_2 Si to vyrataj, kolko budes potrebovat, aby si vdrzala do ultrazvuku. Aj ked budes mat viac, myslim, ze sa po nom iba tak zaprasi, ak ho neminies ty. Idete do Brna autom? Lebo ta lekaren je si 5 nim. od RF ak ste autom.

lienka_1
25. feb 2014

@speranza1 Dakujem! 😉 Som mala aj ja taky traktat napisany a hned ako som to dala do pismen sa mi ulavilo, tak som to zmazala, ze uz som aj tak spustila dusno vo fore. Ale na 100% rozumiem a chapem. Ale zivot je hra a kto nehra nemoze ani vyhrat. Vsak? 😉

mimi_2
25. feb 2014

@lienka_1 No jasné ideme autom a kde to je moja? By som radšej bola spokojná že ho mám. To určite že tu ho odovzdám ďalej ak ho neminiem, veď ten stále niekomu chýba. V tej lekárni v RF som za 6 krabičiek dala nejakých 50,-- eur, tam je približne v tej druhej lekárni rovnaká cena asi nie? A ten uroš je na udržanie? Už od včera ho mám dávať 😝 neznášam ho fúúúúj, už aj nejaký zápal, či pálenie som mala z neho ....

lienka_1
25. feb 2014

@mimi_2 http://www.pharmawell.eu/kontakty su otvoreni v sobotu 😉

buba08
25. feb 2014

@lienka_1 takze o 14.00 pohovor, budem na teba veeelmi mysliet, ty to das 🙂

speranza1
25. feb 2014

@lienka_1 to ti verim, aj mne je lepsie, ze som to dala zo seba von...hoci aj takto verejne a ja nemam problem to povedat a nahlas na plnu hubu.... pretoze si stojim za svojim názorom... aj ked naozaj zatial som bola v RF najspokojnejsia...ale tie neuspechy z nas robia...no aspon zo mna... kopku nervov 😀 😀 😀 😀
...zrejme bude aj pravda, ze zufale zeny, robia zufale ciny 😝 😝 😝 😝 (to je samozrejme o mne)

ria191
25. feb 2014

@lienka_1 ja by som si otvorila tú "fľaštičku" vody čo chutí ako borovička 😀 😀 😀

mimi_2
25. feb 2014

@lucka_220809 juj moja moja gyndoška neochotná jak .... nevybrala som si centrum s ktorým má ona zmluvu tak žiaden zisk zo mňa...dokonca naposledy mi povedala, že ak ešte zase pôjdem na mesiac, tak už mi neurobí zadarmo sono a budem platiť...no proste ak nemusím tak tam neidem a tu ho aj tak nedostanem len v čechách a ja recept mám len som bola z tých 8 vajok na mäkko tak som ani nepomyslela, že mi treba ísť vybrať utroš dole do lekárne...🙂

mimi_2
25. feb 2014

@lienka_1 juj dobre moja si zlatá dík 😉

lienka_1
25. feb 2014

@mimi_2 Utrogestan je progesteron, ktory je potrebny na udrzanie a spravne napredovanie gravidity. Tvori sa prirodzene vdaka zltemu teliesku po OVU, ale pri IVF ho doplnaju aj takto, pre istotu 😉 Za utros sme dali 190,38 CZK, co je shruba 7e. A myslim, ze vsade stoji rovnako. Aspon to bola moja skusenost, ked som lieky za hotove kupovala v inych lekarnach. Kazda lekaren si da maximalny doplatok ak moze 😉

ria191
25. feb 2014

@speranza1 "sesilko" každý to chápe 😀 😀 😀 len odplašíš nové Reprofiťáčky 😎 😎 😎

speranza1
25. feb 2014

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 nieeeeee..to nechcem... a snad by nepocuvali "staru" - neplodnu sliepku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienka_1
25. feb 2014

@ria191 Mam prichystanu v kabelke 😀 Ale budem autom. Staci, ze nas zeleni sciscitili v sobotu cestou do Brna 😝

wiwiennn
25. feb 2014

Awojky....baby pozdravujem Vás všetky.....dlhšie som tu nebola.......ale dnes som 6 den po ET.....cítim sa fajn a vôbec nepolihujem ale ani sa nenamáham.....jeden den ma trošku viac bolelo podbrušie a pichalo na boku.....velmi verím, že tentoraz to už vyjde....prvý krát ked som bola po ET mala som každý den bolesti v podbrušku, v križoch, boleli ma prsia a ležala som 14 dní ako poleno a nevyšlo to......lekár mi povedal, že to nezáleži vôbec na tom. či ležím alebo budem chodit do práce. ale na tom aké je embrijko, a na štastí, či sa uchyti alebo nie....takže to nechám na to štastie....budem ho velmi potrebovat....prajem Vám pekný zvyšok dna.....

lienka_1
25. feb 2014

@speranza1 Ja som sa dnes o piatej rano zobudila a silou vole nutila tie nase lemrave pohlavne bunky nech makaju 😕 😀 Takze v tom nie si sama!

lienka_1
25. feb 2014

@speranza1 Ty trubka! 😝

speranza1
25. feb 2014

@wiwiennn drzim preveeeelmi paluchy..... 😉

speranza1
25. feb 2014

@lienka_1 😕 😕 😕 😕 😕 co kde ja????? 😅 😅 😝 😝

ria191
25. feb 2014

@lienka_1 nebodaj bolo ťuťu-muťu 😕 😕 😕 teda oprava východniarky iba na medveďa 😀 😀 😀

lienka_1
25. feb 2014

@ria191 tutu-mutu v podobe prekrocenia rychlosti o viac ako 20km za hodinu. Ja som z toho nic nemala. Skrelo ma pomyslenie, kolko krabiciek utrosu som za tu pokutu mohla mat 😀 😀 😀 😀

speranza1
25. feb 2014

@mimi_2 inak aj ja mam pocit, ze mam z utrosu palenie, aj pocitujem taky tlak v podbrusku...akonahle ho zacnem uzivat..... mam pocit ze, je to mozno prilis velka davka na moju malickost 😀 😀 😀 😀

wiwiennn
25. feb 2014

dakujem.....musí to vyjst, je to moja posledná nádej,,,

speranza1
25. feb 2014

@lienka_1 kolko ste platili ja minule 90 €...som myslela, ze ma j***e

speranza1
25. feb 2014

@lienka_1 myslim za tu pokutu... kolko ste platili.... mna 1x namerali 😲 😲 😲 😲 😲 😲

wiwiennn
25. feb 2014

@speranza1 dakujem...verím,že to vyjde,,,,,,je to moja posledná šanca a nádej..... 🙂

speranza1
25. feb 2014

@wiwiennn preco posledna???

ria191
25. feb 2014

@speranza1 ty "ťapuša" a to si nevedela vytasiť ženské zbrane ??? hm??? že 90 € uff to ste išli kozmickou rýchlosťou ?

ria191
25. feb 2014

@lienka_1 ťuťu-muťu som myslela na to ráno o 5 😀 😀 😀 . Bože zase budem za blondínu 😠 😠 😠 😠 😠

ria191
25. feb 2014

cholky píšte zrozumiteľnejšie nech nie som za "sliepočku" 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre