Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
30. máj 2014

@tancik ak bilo srdiecko je to o.k, ale v nasom pripade kludovy rezim. Mozno sa daj na pn.pichali ti dicinone

rebeka33
30. máj 2014

Sme to napisali skoro naraz 😀 😀 😀

mimika1973
30. máj 2014

Babule, co cakate este na nastup do tehu vlacika, velmi pevne verim, ze tento rok tu oznamite krasne spravicky a otehulkujete vsetky!!!! Velmi Vam drzim paluchy bojovnicky!!! 😉 😉
Takze uz tu mame rozbehnute nove cerstve tehulienky: tancik, zoji, izzie, argenti...jar bola teda uspesne obdobie, a na rade su teraz letnicky! 😀 Tak sup do toho moje!
Babetka reprofitacke uz prichadzaju na svet ako vidim 😵 , a budu tu pomaly zas dalsie....ikuska, ja, lusipe ...a ??? ....

ina7
30. máj 2014

Dakujem za rady. Ideme na to.
Musime sa poponahlat lebo musim chytit aj ja tuto reprofitacku nakazu. 🙂 Mam pocit ze kazdy tyzden je tu nove babo narodene a nova tehulka s dvomi ciarkami. 😀

speranza1
30. máj 2014

@ina7 tesim sa a drzim Vam palce... 🙂

argenti
30. máj 2014

Baby boli isli ste po pozitivnom teste aj na odber krvi alebo ste sa len objednali na UTZ? Dakujem za rady.

lusipe
30. máj 2014

@ludinka moooc drzim palceky...zvladnes to...neboj.... 😉

lusipe
30. máj 2014

@mimika1973 moja, tak ty uz to mas za par 😉 ja za dva pary 😉

speranza1
30. máj 2014

@argenti myslim, ze meliska bola len na UTZ a viacere najprv na krvicke a potom UTZ 😉

argenti
30. máj 2014

@speranza1 Lebo ja chcem ist na UTZ do RF a ak by som mala ist na krv, tak potom by som isla svojmu gynekologovi.

speranza1
30. máj 2014

@argenti pozri...mozes pockat (mozes priebezne testikovat, ci ciarocka silnie a mozes ist az neskor na UTZ.... a ak nie chod na krvicku k svojmu gyndosovi (mozno pojdes 2x) aby videl ci stupa HCG a na UTZ pojdes do RF.... uz je to na tebe....neviem, ci chces ist za svojim gynekológom, alebo nie...

argenti
30. máj 2014

@speranza1 Si úžasná. Ako Ti to ja len oplatim.

lusipe
30. máj 2014

@argenti jej, velka gratulka 😉

miskanr1
30. máj 2014

@ria191 ano v Nitre. Som rada ze som nemusela ist do Prahy koli tomu.

haimi
30. máj 2014

@miskanr1 a bola si v tej Nitre spokojna ? Rozmyslam, kedze to nemam daleko, ze by som si dala urobit imunologicke testy. Vzdy vysetruju aj partnera, alebo staci len mna, ked je na 99,99% problem vo mne ? dakujem

haimi
30. máj 2014

@argenti to je perfektna sprava, gratulujem 🙂 v RF sa im v poslednej dobe nejako dari, tak dufam, ze im to este nejaku chvilku vydrzi aj pre nas ostatne 😀

argenti
30. máj 2014

@haimi No dúfam, že ked to takto krasne v RF rozbehli, budú v tom pokračovať čo najdlhsie. Ved je nás tu stále dosť a pribudaju ďalšie. Kazdej jednej prajem ten pocit stastia, ked si po rokoch snazenia najde dve krasne kolajnicky.

tancik
30. máj 2014

@rebeka33 áno uz som na PN a pichli mi dicione...prečo?plus este k tomu niečo primiesala.

tancik
30. máj 2014

@mimika1973 tak skor je to na hnedo...povedala,ze to môže byt,nejako nevravela,ze z coho to môže byt.Uz dom na PN.

tancik
30. máj 2014

@sarasota gratulujem je nádherný

rebeka33
30. máj 2014

@tancik viac sa urobit neda. Urcite to dobre dopadne.

rebeka33
30. máj 2014

@argenti vzdy chodim na krv ,vela ukaze. A na usg sa ide az najskor 2tyzdne po pozit.teste a tolko sa mi nechce cakat 😉

speranza1
30. máj 2014

k zeny...mam problem... dnes som 6dc a boli ma poriadne v podbrusku...ale mam len bolest..viac nic...ani vytok, ani svrbenie...nic... a pocitujem to tak uz druhy mesiac... ze hned niekolko dni po menzese ma boli v podbrusku...a nie je mozne aby to bola ovulacia...to by bolo fakt velmi skoro.... nestrtli ste s s tym niektora???? viete mi poradit co to moze byt???
mna asi *ebne, ked mam nejaky zapal....no ked budem musiet ist k mojej dokine, tak zbohom... 😖

tinkatinulka
30. máj 2014

@speranza1 Toto mavam aj ja a neviem co to je..Asi ked sa tvoria foliky..

speranza1
30. máj 2014

@tinkatinulka to vazne? Aj ty to mas? Ja uz som si adala espumisan, a mam teplu deku,tak je mi lepsie.
To aj u vas tak fuci???? Tu je velmi chladno. 😲

tinkatinulka
30. máj 2014

@speranza1 mne Pomaha alchemilka, dnes som 7 dc, a misska jahod.a je hnusne, blato a zima.sagas aj fraxik??

argenti
30. máj 2014

@speranza1 Ked ma bolelo podbrusko trebars počas menzesu, tak som si v mikrovlnke nahriala obilninove vankusiky a prikladala na brusko. Hovori sa tomu suché teplo. Mne to pomáhalo.Vyskusaj.

speranza1
30. máj 2014

@tinkatinulka urobila som si akurat cajik,este nepicham. Mnam jahodky by som si dala 😵
@argenti ja mam taku gumu do ktorej davam horucu vodu a tiez mi je uz lepsie 🙂

tinkatinulka
30. máj 2014

@speranza1 pichaj skor..neublizi, aj prednison.

bradik
30. máj 2014

@sarasota Matejko je nádherný, ešte raz gratulujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre