Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ina7
1. júl 2014

@buba08 Aj si videla nejake realne vysledky pred otehu alebo mas len pocit ze za to mohla chlorela ze si ostala tehotna? Mrzi ma ze ti to.nedopadlo dobre. Ja som mala mmt a biochem. :-\

ingrid0105
1. júl 2014

@evicka46 no zobrala som to viac menej sportovo, ale myslim na to ake by to bolo keby ☹ ale ideme dalej co uz. mam este dvoch mrazacikov ale vaham ci KET podstupit tu alebo uz v cechach s tym ze by sa tam previezli

motiv
1. júl 2014

@ingrid0105 ja som absolvovala KET v RF. V GF aj do mna cpali estrofem pred KET a v RF mi len merali sliznicu, pichli mi pregnyl a potom obden bol vklad. Krv mi nebrali ak sa dobre pamatam.

ingrid0105
1. júl 2014

@falin ste strasne zlate ze takto posuvate infosky 🙂 a ked chcem absolvovat konzultaciu mam len napisat mail a oni sa mi ozvu?

buba08
1. júl 2014

@ina7 ani vlastne neviem, nejaky rozdiel som nevidela, ale medzi prvym a druhym otehu boli 4 roky a v obidvoch pripadoch som brala predtým chlorelu, tak si myslim, ze mi k tomu urcite dopomohla, mozno prave tym, ze mi zdetoxikovala telo

buba08
1. júl 2014

@ina7 brala som ju pred obidvoma cca 2 mesiace

ingrid0105
1. júl 2014

@evicka46 je mi luti ze ti to nevyslo, skusis Brno?

rebeka33
1. júl 2014

@ingrid0105 ja som vzdy volala prislo mi to rychpejsie🙂

tinka9075
1. júl 2014

Babenky takto pred rokom som sa stala maminka dvoch užastných bábatiek z bábetiek nám vyrástli dvaja nezbedníci som rada že som šla do Reprofitu a splnila som si tak môj veľký sen.

rebeka33
1. júl 2014

@dalida no kedy bude hcg. Testiky si nerobila? kto dnes este ide na hcg, drzte sa.

ingrid0105
1. júl 2014

Dievcence daju sa tam previezt embryjka zmrazene? nemate s tym niektora skusenost? Mam este 2 mrazacikov

bradik
1. júl 2014

@ina7 Ak sa mozem pridat,tak mne chlorella a jacmen tiez velmi pomohli.Zacali sme ho s mm brat asi 1,5 mesica pred ET a berieme ho dlhodobo este aj teraz.Vraj sa narodilo uz viacero zelenych babatiek 🙂, teda vdaka zelenym potravinam.Moj manzel ma zlu imunitu a zlepsilo sa mu to,moja kamoska zase nemala MS a upravili jej to cyklus...
A gratulujem a drzim palceky

bradik
1. júl 2014

@tinka9075 Krasni su....Boze ako to rychlo leti,ako rychlo rastu.Majte sa

tinka9075
1. júl 2014

@bradik ďakujem no takto pred rokom som ležala po sekcii ubolená ale šťastná že sú dvojičky v poriadku 🙂 🙂

ingrid0105
1. júl 2014

@motiv aj ja mam myom ale malinky takz velky ako citron mi vyoperovali v BB, vlastne mi tam zachranili maternicu 🙂

ingrid0105
1. júl 2014

@speranza1 klobuk dole pred tebou, tolko pokusov a nevzdavas to a kazdeho este podporujes 🙂 ja uz som z dvoch negativnych pokusov nestastna ale tiez to nemienim vzdat 🙂

ina7
1. júl 2014

Hcg 755,2 😀😀😀:'(😀:'(😀:'(😀

ina7
1. júl 2014

Krv brana 14. den po transfere. Davali sme 2, myslite ze mozu byt dve? Buducu stredu mam ist na utz.

ludinka
1. júl 2014

@ina7 supeeeer 🙂 😵
tesim sa stebou velmi

ingrid0105
1. júl 2014

@donatela no ja som podstupila len IVF ked ponamaham hlavicku, tak viem co som si pichala a aka bola uroda, co zmrazili a tak. Vysledky z HP mam lebo ma s tym posielali na endokrinologiu, a operovali mi myom aj z toho mam papiere. Chodim na hematologiu kvoli anemii, v tom rozbore co tam robia cca na 1 stranu su aj tie hodnoty co su dolezite pre CAR?

ludinka
1. júl 2014

@ina7 nooo mozno budu aj dve 🙂 kamoska mala hcg na 16 den 1500 a mala dvojky, aj tebe by malo do 16 dna stupnut dvojnasobne takze moze byt 😵

speranza1
1. júl 2014

@ina7 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 paraaaaaaaaaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaa

falin
1. júl 2014

@evicka46 - evi, veru dovera je teraz v tomto smmere najhorsia 😖 . Mne uz sice preplatenie nehrozi (uz mam 3 pokusy vycerpane + vek 😝 ), ale aj tak ma to stve, ze vobec nechcu preplacat. Odovodnuju to tym ze taku istu "starostlivost" poskytnu aj u nas na SK. Na kvalitu nik nepozera 😖

Ohladom dr. Ja chodim Stelclovi a som nadmieru spokojna. Je fakt dobry, ak je problem , rozmysla nad tym ako by sa to dalo co najlepsie vyriesit. A vzdy je ochotny odpovedat ci uz telefonicky alebo mailom.

Ides tam na uvodnu konzultaciu, dohodnete s dr. postup. 1DC das vediet dr. ze zacinas so stimulkou, na konzultacii ti da dr. stimulacny protokol, podla kt. postupujes. Knotrolne sono (cca 8-10dc) mozes absolvovat u svojho dr a do rf zatelefonujes vysledky, podla rastu folikov, ti moze dr. dat este druhe kontrolne sono. Cca 11-12-13 DC ides na odber (kratucka narkoza, nepotrebujes predoperacne) a potom na vklad (podla poctu a vyvoja embryji dr. rozhodne ci ich necha kultivovat a kolko). To je vsetko 🙂

ingrid0105
1. júl 2014

@ina7 super gratulujem 😀

falin
1. júl 2014

@speranza1 @evicka46 - do konca septembra musis podat ziadost o zmenu poistovne a od januara to plati. Ach tie nase zakony. Niekedy sa dalo prepoistit hocikedy 😝

@speranza1 - zlatko a tak je to dobre, ze sme kazda ina a jedinecna 🙂

rebeka33
1. júl 2014

@ina7 super konecne krasne hcg, d rana tu lesujem. Gratulujem tehulka.

falin
1. júl 2014

@ingrid0105 - v pohode moja, aj nam posuvali ine babulky co su uz davno maminky a my teraz posuvame dalej 🙂 Najlepsie je zavolat na recepciu a objednat sa, na stranke si pozri ktoremu dr. by si chcela ist a mozes sa objednat priamo k nemu, alebo to nechat na sestricku nech ta objedna ktoremukolvek. Zalezi na tebe 😉

falin
1. júl 2014

@tinka9075 - tinus, blahozelame drobcom k 1. narodeninam. Su rozkosní 😵 🙂

falin
1. júl 2014

@ina7 - kraaaasa, oficialne gratulujem tehulka 🙂 🙂 🙂

tinka9075
1. júl 2014

@falin ďakujem no sú rozkošný ale viac a viac jedujú 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre