Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
18. aug 2014

@ria191 sak ty sa pochval ako doma? mužicka dopujes aby bol povolnejsi? a co drobec poslucha? este ho tahas do postele? a aj daco robis na dvore alebo serkas nato..hm

evadek
18. aug 2014

@speranza1 tu som si citala starsie komenty a mam pocit, ze na oktober nas bolo viac...meno neviem...ale uz tu niekto oktober spominal..viacere...

speranza1
18. aug 2014

@evadek aha ..lebo ja zatial viem len o sebe a o tebe 😀 😀 😀 😀 😀

balance
18. aug 2014

@speranza1 tak podla vyzoru jednoznacne stelcl alebo koudelka 😀 takze uz mam jasno 😉

speranza1
18. aug 2014

@balance 😀 😀 😀 😀 no vidis...ake je to jednuducheeee 😀 😀 😀 😀 😀

balance
18. aug 2014

@evadek
@speranza1 baby pockajte na mna 😉 ja myslim, ze november, je ten spravny mesiac 😀

balance
18. aug 2014

@speranza1 to ano 🙂 a objednava sa cez tu infolinku? alebo mailom?

ludinka
18. aug 2014

@balance najlepsie mas zavolat asi na recepciu 😉

evadek
18. aug 2014

@speranza1 🙂))))))))))))))tak vidis...uz idu minimalne dve.)))))))))))

evadek
18. aug 2014

@balance a mozno ja dam aj november....sa mi paci ako optimisticky to berem...)))))))))))

evadek
18. aug 2014

@balance ano..vyhral Stelcl u mna...🙂 pozrem a vidim 🙂)))))

ludinka
18. aug 2014

mne sa zda ze na ten september oktober ide viac kociek len neprispievaju, ale oni sa tu urcite ukazu 🙂

ludinka
18. aug 2014

@evadek ja som ho mala tak isto a som bola max. spokojna s nim 🙂
aj ked nakoniec posledny vklad mi robil koudelka kedze stelcl mal dovolenku, ale keby som si mohla vybrat tak urcite volim radsej stelcla (pri nom ma vklady vobec neboleli ), fakt asi vie ako nato 😀
ale aj koudelka je velmi prijemny doktor

speranza1
18. aug 2014

@balance zavolaj tam a povedz meno lekara ku kt. sa chces objednat 😉

balance
18. aug 2014

@evadek tak ja dufam, ze sa mi dovtedy da dohromady cyklus, v novembri dame konzultaciu a v decembri bude darcek pod stromcek 😉 my vaznejsie problemy nemame, spermiogram ma mm ok, ja mam ok hormony, za posledneho pol roka som otehu na prvy sup 2x, ale zial to boli mimomaternicove a prisla som o oba vajickovody, cize jedina sanca ivf. Takze ja som tiez velka optimistka.

speranza1
18. aug 2014

@balance nooo uvidíme... ale ja asi naozaj ten oktober...ak to zdravie dovoli.... ale baby, kt. pojdu so mnou, tak maju sancu ze im to vyjde, pretoze ja uz dooost dlho vyplnam tu negativnu statistiku v RF 😀 😀 😀 😀

ludinka
18. aug 2014

@balance tak to si mala teda poriadnu smolu ☹
ale ked je to s tebou takto tak sa ti to urcite podari na prvy sup, ver tomu!!

speranza1
18. aug 2014

@balance tak to ty budes tehula jedna radost hned na prvy sup... 😉

evadek
18. aug 2014

@balance takze to vyyyjde na prvy sup...ked nemas problem normalne otehotniet..teda doteraz si nemala problem...vydim to veeelmi realne🙂

ria191
18. aug 2014

@tinkatinulka
@speranza1 cholky cholky vytiahla som si vrtuľu z rici 😀 😀 😀 aby som sa vám mohla na chvíľku venovať takže len tak v skratke 😕 😕 😕 drobec neposlúcha smrad malý ale čo sa čudujem veď je to chlop, mm dopujem o stošesť len mám podozrenie či to neposúva malému lebo jedine on honí vankúšik každý večer "kua" ten má apetít 😀 😀 😀 a do postele má už zakázané a na dvore zatiaľ nič ale keď pokosia kukurózu (kukuricu) tak zase malta 😀 😀 😀 staviame posledný múrik takže september uffff veľmo ťažký ešte aj to plodenie no každopádne som Marcela už psychicky pripravila, že aj on bude mať september sakra náročný takže kočule moje ten október bude pre vás prijateľnejší 😀 😀 😀 😀 😀 😀 toť v skratke 😝 😝 😝 😕 😕 😕

evadek
18. aug 2014

@ludinka to sa tesiiiim..lebo mna i IUI bolelo...tak to som rada, ze je taky citlivy...citlivych , fesnych, mladych,sikovnych a zabavnych mudr. mam najradsej🙂))))))

speranza1
18. aug 2014

@ria191 je tu zopar nickov dievcat, ktorym to, aby boli tehu, aby mali bezproblemove tehotenstvo a aby mali zdrave babatko v naruci prajem veeelmi prevelmi a jednou z nich si aj TY..hoci to samozrejme prajem kazdej jednej z nas 😵 😵 😵 😵 takze v septembri to das 😉 😉 😉

ludinka
18. aug 2014

@evadek co sa tyka iui tak to mi robili kedysi daavno v heliose a este teraz ma striasa pri tej predstave-uzila som si teda poriadnu bolest, ked som isla prv krat na ET tak som sa strasne bala ze co to zas bude ale ver mi ze to NAOZAJ vobec neboli, aj ten posledny vklad co som trosicku citila bolo oproti iui naozaj nic

speranza1
18. aug 2014

@ria191
@ludinka
@tinkatinulka inak baby....mam taky paradny PMS, zle mi je na zvracanie, nervozna som jak pes...brusko ma boli uz 5 dni a menzes nikde..keby som sa nepoznala, tak by som si normalne aj myslela ze som tehotna... 😲 😲 😲 😲 ... ach jaj uz nech pride ta mrcha mrchava,nech skludnim hormon....

balance
18. aug 2014

@ludinka
@speranza1 tak ono to cele bola riadna smola, pretoze 1x to bolo mimo, nechali mi vajickovod, za mesiac ma museli znova rezat a zobrat mi ho, potom som absolvovala hsg, kde som si uzila bolesti az az, ale zistli, ze ten zostavajuci je priechodny a nakoniec mi v nom aj tak zostalo vajicko ☹ poviem vam, ze moja psychika mala co robit, mam 27 rokov a za pol roka som sa stala "neplodnou". Baby dakujem za pekne pismenka, kiez by ste mali pravdu! Preto moje kroky vedu do Brna, pretoze tu u nas by ma len zbytocne dopovali hormonami a myslim si, ze by mi stacil soft.

evadek
18. aug 2014

@ludinka to som rada..lebo mna iui velmi bolelo..ako velke menstruacne krce....este teraz mi je zle....som isla ubolena...a cely den som bola k.o.

speranza1
18. aug 2014

@balance nooo drahaaa..... inak aby si sa nenazyvala neplodnou..tak len tak pre zaujimavost..kamoska nemala ani jeden vajcovod a zostala tehu prirodzene hned asi na druhy sup, ked si to akoze len tak skusali 😀 😀 😀 😀

speranza1
18. aug 2014

@balance nie na infolinku..ale na recepciu...

ludinka
18. aug 2014

@balance robis velmi spravne rozhodnutie ze ides na soft!
ja som presvedcena ze sa ti to podari tfuj tfuj

ludinka
18. aug 2014

@speranza1 fuuha tak tomu sa uz hovori ze zazrak 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre