Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
21. aug 2014

@crazybabenka Vidim, ze pojdete hornou cestou ces Trencin. Nekupijte dialnicnu znamku, vobec sa neoplati, kedze dialnica je v tom useku rozkopana a ked este nejaka nehoda je, tak viac na dialnici stojite ako sa veziete. Uplne pohodlne sa da ist cez mesto. Je tam tiez rozkopavka, ale dobre znacena a potom su uz vsade tabulky na BVV. Menej sme sa zdrzali cez Brno ako po dialnici.

lienka_1
21. aug 2014

Fiha! strana 3000. Ale toho nakecame, zeny! 😀

ludinka
21. aug 2014

@crazybabenka my sme vzdy isli po dialnici a nikdy sme nemali dialnicnu nalepku, podla mna v meste sa mozete skor stratit ako ked pojdes po dialnici tam sa neda zabludit 😉
a potom za tunelom druha odbocka doprava, tam si dajte pozor lebo 1. a 2 odbocka su tak trochu sucasne (my sme to prvy krat presli lebo sme si mysleli ze ta druha odbocka bude az dalej 😀)
a co sa tyka parkovania naozaj je to v pohode hned oproti vchodu a zadarmo

ludinka
21. aug 2014

@crazybabenka a kedy tam idete?
inak som si vsimla na stanke tomasa ze s nimi zacal nejak viac spolupracovat nevies nieco o tom?

crazybabenka
21. aug 2014

@ludinka ideme 1.9.....všimla som si aj ja....ale nebola som s ním v kontakte už asi 2 mes. tak neviem....len som s ním dohodnutá....že na tie soná budem chodiť k nemu

lienka_1
21. aug 2014

@ludinka @crazybabenka Mne sa stalo 2x, ze mi prave dialnicnu znamku skontrolovali. Po dialnici je to urcite jednoduchsie, ale naposledy som tam stala vyse 45min. pre rozkopavky. Ked uz po dialnici, tak s poriadnou casovou rezervou. Tym, co cestuju z BA, je vyhodne ist po dialnici, ale ked sa ide od Trencina, tak je tam potom iba malinky kusok do Brna a aj cesta zo Slavkova je celkom fajn a kopiruje trasu dialnice. Akurat, ze potom sa to v meste rozdeli. Ja pouzivam navigaciu v telefone, ked idem sama a muzovi uz nic netreba, ten ma GPS zamontovane priamo v hlave, potrebuje iba chytit suradnice(rozumej znacky) 😀 😀

crazybabenka
21. aug 2014

@lienka_1 toto ja všetko nechávam na manžela.....ja mám vrodený "dezorientačný zmysel" ja sa stratím hádam aj vo vlastnom byte 😀 😀 😀 známku samozrejme kúpime.....manžel je na to pedant.....a aj ja by som videla za každým kríkom policajta....čo by mi išiel dať pokutu 😀 😀 😀

ludinka
21. aug 2014

@lienka_1 fuuha tak to sme mali stastie ze nas nechytii 😀 ale teraz ked je to tam rozkopane tak asi nekontroluju, my sme boli raz s nasim autom v brne v meste a a teda sme tam poriadne pobludili

nelly3
21. aug 2014

@ludinka
tak to ano, moj manzelik je tiez na toto dost citlivy, musíme mat dialnicnu aj keby co bolo, ale zase mi chodíme po starej ceste, nie do ba a po dialnici 😉

tixx
21. aug 2014

caute baby, je tu aktualne niekto, kto zacal stimulku a ide na IVF soft do Brna? ja som zacala dnes s Clostilom + Fostimonom, tak dufam,ze vsetko pojde ako ma 🙂 je to nase 1. IVF.

franzziska
21. aug 2014

@tixx ahoj chcem sa spytat..ten soft ivf je viac menej len s clostilom?? pytam sa lebo mne clostil vobec nepomohl tak chcem vediet ci to není strata casu pre mna

nelly3
21. aug 2014

@franzziska
nie, ked ti nepomohol, treba to povedat na konzultacii, ja som mala soft raz clostil+injekcie, raz aj len samotne injekcie (menopur, merional..)

franzziska
21. aug 2014

@nelly3 takze asi normalne ivf ze?

ludinka
21. aug 2014

@franzziska soft neznamena ze musis uzivat len clostyl, aj ked davaju inekcie tak ovela mensie davky ako pri normalon ivf 😉

ludinka
21. aug 2014

@tixx drzim ti palce nech je to tvoje posledne ivf 😉

nelly3
21. aug 2014

@franzziska
nie soft 😉

tixx
21. aug 2014

@franzziska ahoj, ano ja to mam s clostilom, ale ak ti nesadol, myslim,ze ti navrhnu nieco ine, podla mna si tam kludne zavolaj alebo napis, kazda pacientka je ina,a oni tam naozaj ku kazdemu podla mna pristupuju individualne 🙂

gagirl
21. aug 2014

@tixx ahoj..ja zacinam kazdu chvilu..len cakam este na ms..ja mam ale normalne ivf nie soft..mam fostimon a orgalutran inj a pregnyl este..bude to nase 2 ivf..tak budeme spolu stimulovat🙂

tixx
22. aug 2014

@gagirl jeeej no super,ze si sa ozvala, ja som teraz zacala, cize dnes som druhy den, mam presne tie iste lieky,co ty, tak som zvedava. A aj na prvom ste boli v Brne? Mna inak ms tak natahovala tento krat, zrovna,ked som potrebovala,aby prisla, tak nie a nie prist, ako naschval 😝

kamkika
22. aug 2014

Dievcata,
Vsetkym Vam chcem odkazat aby ste to nevzdavali, viem o com hovorim.V Brne su uzasni ludia a profesionali na cele s Dr. Koudelkom. Ja som absolvovala na SK 4xIVF neuspesne, ale az v Brne nam dokazali pomoct. Dnes mam pri sebe dlho ocakavanu 2mesacnu dcerku Karolinku, ktora je maly zazrak.Verim ze pomozu kazdej z Vas, drzim palce

speranza1
22. aug 2014

@falin..... milacik kde si???? chybas mi tu......a ostatne??? kde ste bambulky??? tinkatinulka, ria, nelly , lienka(cisla a zavinace sa mi nechce pisat ) 😀 😀 😀

tinkatinulka
22. aug 2014

@speranza1 ahoj speri už som tu bola som rano na hubach..ako trening vecer zase doma cvicenie..chybalo mi to a praca neutecie ale mojmu chrbatiku sa to paci..ako dnes?slniecko zase zaslo..idem vazit halusky bryndzové da si niekto?

speranza1
22. aug 2014

@tinkatinulka no ahooooooj...aspon ze ty si tu moja verna kamoska....ostatne zrejme pilne pracuju... a ake huby zbierate? dubaky? ci cervenaky??? alebo ake??? aj susite huby? alebo zavarate, mrazite???? ci vari predavate???
My len susime a mam aj niekolo sacikov zamrazených dubakov.... na nejake rizotko, polievocku, alebo hubovu omacku🙂

tinkatinulka
22. aug 2014

@speranza1 no my mame už haldu za tuto sezonu..svagor chcel ist tak som sla..ja som sliedic na dubaky..par sa naslo ale viac hubarov v lese ako hub..inak susime, mame aj susicku..mraziak plny suflik a zavasene asi 20 flasiek neviem kto to poje..ale do kapustnice, omacok budu super..aj sme vypražali v 3obale..kocky asi makaju a rius asi spehuje a nepise 🙂

speranza1
22. aug 2014

@tinkatinulka tak my..kedze sme len dvaja, tak ja nemam haldy hub..pretoze by sme ich nepopapali😀

tinkatinulka
22. aug 2014

@speranza1 no ja rozdavam..naši doma su maniaci na zbieranie a kedže sa ich urodilo neurekom tak mame vela..inak tak bola kosa vonku rano akoby bol oktober..

korenka17
22. aug 2014

ahojte,tak včera sme boli v MT,u Dr.Grochala,na sono skrining,malé nám dalo zabrať teda,spalo vkuse a otočené chrbtom...no,už teraz si robí čo chce 😀 ,boli sme tam 2 hodiny,ale chválabohu je zdravééé!!!nemá žiadne syndromy,Dawnov 1: 1137...ale ešte ma čakajú Triple testy 9.9.,potom genetika a až tak rozhodnutie k amniocenteze.
Majte kráásny víkend!!!

ludinka
22. aug 2014

@korenka17 tesim sa ze je vsetko ok 🙂
tak to si tam teda bola pekne dlhy cas....a pohlavie nebolo vidiet?

lienka_1
22. aug 2014

@speranza1 Tu som. Imintujem pracovny proces 😀

lienka_1
22. aug 2014

@tinkatinulka Hlasim s ana konzumaciu hub v akejkolvek podobe. A halusky si prosim bezlepkove so slaninkou. MNAM! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre